Światło wzrasta wykładniczo, więc przygotuj się, bo zakończenie będzie Wspaniałe.

Nasza Moc jest w zjednoczeniu i będzie wynikiem, którego szukasz. Ponieważ w twojej percepcji tak wiele zostało odwrócone, ważne jest, aby najpierw oczyścić się z ograniczających paradygmatów i wzmocnić swoje wyższe intencje. Wtedy dopiero, możesz oczekiwać cudów, gdyż będą one w drodze do ciebie.

Bądź w obecności Źródła Miłości, by pozwolić, aby wszystko co jest Prawdą, co jest Dobre i Słuszne, objawiało się w tobie. Nie ma nic poza tobą, co byłoby piękniejsze, bardziej cudowne, bardziej wielowymiarowe, bardziej kreatywne, wspanialsze niż to, co jako MIŁOŚĆ w tobie żyje. Czy czujesz Sercem, że to prawda?

Kiedy odkrywasz to, poprzez wewnętrzną podróż i refleksję, wtedy zaczyna się Magia Życia. Magia nowego doświadczania. Kiedy w końcu emanujesz jako twoja większa Prawda w głęboki, prawdziwy, pokorny i połączony z Sercem sposób, twoje prawdziwe dary i talenty pojawią się. Doświadczysz, jak potężny Jesteś, gdyż twoja integralność i prawdziwe zjednoczenie z Bogiem, zostaną domknięte – wtedy naprawdę współtworzysz z Duchem.

Bóg potrzebuje ciała wyrażonego w formie fizycznej, by wyrażać siebie z świadomym stworzeniem. Ciała żywego i zdolnego służyć Całości, by jego długa podróż samego siebie, z nieświadomości do świadomości, stała się dla wszystkich Jedną Kochającą Jaźnią. W ten sposób wszystkie fraktale Światła są gromadzone, aż w pewnym momencie doświadczają zbiorowego błysku kwantowego, wracając coraz bliżej Źródła, które we wszystkim jest Bogiem. Więc, jak czujesz – jaka jest twoja rola?

Duszą i Sercem czujesz, że musiałeś doświadczyć tego, czym nie jesteś, aby wiedzieć Kim naprawdę Jesteś i wtedy pomagać wszystkim tym, którzy jeszcze nie rozpoznali tej drogi. Tym, którzy chcą wyjść z własnej nieświadomości, czyli w Sercu ciemności. W uniesionej Świadomości, współczujące Serce wie, że stało się takie, będąc tym, czym nie jest, i dlatego jest w stanie ogarnąć cały proces. Wie również, że nie ma między nami separacji, i że rozświetlanie każdą Iskrą Światła, jest tak ważne, gdyż wszystko jest aspektem uczuć w stosunku do nas samych.

Rosnąca w nas Świadomość misji i jej realizacji, poprzez bezwarunkową Miłość, z każdą chwilą potęguje się. Więc bądź bez wątpienia i niezłomny w dążeniu – do wewnątrz. Nie ma nic piękniejszego niż Bóg w tobie, który przejawia się jako prawdziwa Wolność, Radość, Dostatek i Pokój! Uczymy się żyć z nim od WEWNĄTRZ, w jedności, w jego zwycięskim Kochającym wszystko i wszystkich, Świetle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *