Głęboko w samym Sercu naszej istoty jaśnieje iskra Miłości i woła do nas.

Wielu z nas zauważy, że kiedy odpuszczamy swoją trójwymiarową rzeczywistość, jej trójwymiarową perspektywę, nasz obraz zaczyna wyglądać zupełnie inaczej. Nie ma dobra ani zła, jest tylko doświadczenie, które jest tu i teraz. Masz nowe i różne możliwości, które przychodzą do ciebie. Masz zdolność patrzenia między potencjałami. Patrząc na życie z tej wyższej perspektywy, czujesz radość i szczęście w swoim Sercu.

Im bardziej zdajemy sobie sprawę z tych wewnętrznych możliwości i wchodzimy w nie, tym łatwiej jest zakotwiczyć obecność Miłości w naszej rzeczywistości, jako sposobie życia. Chociaż uczono nas inaczej, prawdziwa Miłość nie ma żadnych warunków. A jej neutralna postawa nie świadczy o słabości, wręcz odwrotnie. Miłość nie osądza i nie sprawia nam ani innym bólu, ani trudności. Miłość nie wymaga od nas rezygnacji lub ukrycia jakiejkolwiek części siebie. Kiedy wybieramy Miłość, wybieramy radosny NATURALNY rytm i bieg życia, który bez wysiłku, się po prostu przed nami otwiera.

Miłość nie wymaga żadnego specjalnego talentu, umiejętności ani wiedzy. Toczy się w każdym z nas w każdej chwili. Musimy tylko uświadomić sobie, że jest ona zawsze obecna i dostępna, aby przywołać jej dar. Kiedy wybieramy Miłość, otrzymujemy piękno samego życia i uczestniczymy w nim. Wszyscy jesteśmy w stanie doświadczać Miłości przez cały czas, ponieważ Miłość jest zawarta we wszystkich doświadczeniach. Miłość jest twórczą siłą we wszystkich rzeczach. Tylko my zapominamy o tej prawdzie.

Przed nami świetny czas, aby zmienić naszą rutynę – spróbować czegoś nowego, co inspiruje nas twórczo. Miłość jest przynależna każdemu. Dlatego te zewnętrzne zmiany, by uwalniać warstwy archaicznego uwarunkowania, które powstrzymywało nas przed uczynieniem Miłości własnej, priorytetem w naszym życiu. Miłość własna to szanowanie i uznanie wszystkich aspektów nas samych. Kochanie siebie jest NAJWIĘKSZĄ formą honoru i szacunku, jaką możemy okazać Duchowi / Źródłu / Bogu. Więc to, co dzieje się teraz, to nasza szansa, by jeszcze bardziej podążać w tym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *