Jako Istota Duchowa, nie jesteś ograniczony do niczego ani nikogo.

Ziemia nadal się odradza do nowej Świadomości – niesamowitej WOLNOŚCI.I kiedy budzi się z głębokiej amnezji, stary świat się musi kończyć. Stare sposoby, które wabiły, programowały, więziły ludzkość, nie będą już dłużej usprawiedliwiane ani akceptowane, jako sposób na życie. Stara Ziemia to program i poziom Świadomości, który ograniczał, dzielił, karmił chaos i lęki, jest czarną dziurą, która wysysa życie ze wszystkich. Jest zawiłą siecią utrzymywaną dzięki zaszczepionej energii lęku w każdym człowieku – w celu utrwalania rzeczywistości zbudowanej na ludzkich niskich przekonaniach/wierzeniach.

Spływające wyższe częstotliwości Światła, załamują cały stary system wierzeń. Jest to czas, by każdy budził się w sobie, aby w końcu mieć wewnętrzną Świadomość, że wszystko na zewnątrz zostało utkane tak, aby człowiek pozostał uwikłany w sieć niemożności i ciągle myślał, że nie ma „wyjścia” i przez to walczył z innymi i życiem. Niemożność dostrzeżenia wielkości tego wszystkiego jako program, który dział się przez cały czas, jest częścią ziemskiego doświadczenia każdego człowieka jako procesu przebudzania Duszy.

Nasze WZNIESIENIE zmienia to WSZYSTKO i oferuje nowe realizacje, nowe drogi, nowe rozumienie, nowe możliwości, jako NOWEJ RZECZYWISTOŚCI, ponieważ każdy naprawdę ma Moc, aby w sobie w pełni objąć i wejść w Całość, z której pochodzi. Wtedy walka wewnątrz, rozpływa się i wyłania się nowe Światło, aby wprowadzić każdego do nowej sieci ze Świadomością, którą nazywamy Nową Ziemią.

Bez odpuszczenia starego / odpuszczenia przeszłości, utkniesz i nie będziesz w stanie ruszyć do przodu, gdyż kwestionujesz i wątpisz w kroki, które musisz podjąć, aby zamanifestować coś nowego. Każdy z nas, niezależnie od okoliczności zewnętrznych, może tak dostroić swoją energię, aby przyciągać i pozwalać na życie, jakiego pragnie. W starym programie uczono nas, aby ciągle skupiać się na zewnętrznym świecie i w nim walce o przekonania i przetrwanie. Jeśli jednak zaczniesz myśleć o swojej Prawdzie i Sile Życiowej – uwadze i energii – jako o swoich NAJCENNIEJSZYCH zasobach, zaczniesz bardziej wnikać w to, jak wykorzystujesz swój czas i swoje skupienie.

Utwierdzanie swojej racji jest głęboko zakorzenione w ludzkiej psychice. W starym programie wyszkolono cię, by czuć że twoja wartość, tożsamość i istota, są zagrożone, jeśli się mylisz. Lecz NIC nie może unieważnić twojej wartości, w oczach twego Stwórcy. Nic nie może unieważnić cennej, doskonałej i wyjątkowej roli, jaką odgrywasz w całym Stworzeniu.

Twoje ego może czuć się zagrożone, ale Dusza, Stwórca znają twoją wartość. A co najlepsze, kiedy naprawdę zaakceptujesz swoją wartość, niezależnie od zewnętrznej oceny, przyciągniesz ludzi i sytuacje, które z łatwością ci ją odzwierciedlą. Boskość zawsze stara się poprowadzić cię, ku bardziej kochającemu doświadczeniu życia.

Dlatego nie musisz się z nikim zgadzać, ani nie musisz nalegać, aby twoja perspektywa była dla innych odpowiednia. Nie ma potrzeby, się kłócić ani zgadzać. Masz prawo być sobą. Po prostu pozostań swoim słodkim, cudownym JA, wewnątrz.

Każdy, łącznie z tobą, ma wewnętrzną, gorącą linię do Boskości, ponieważ Boskość jest twoją wyższą Jaźnią, a Boskość zawsze chce, aby WSZYSCY żyli w harmonijnym tańcu.

Kiedy patrzysz na naturę, widzisz absolutną doskonałość każdej części ekosystemu. Absurdem byłoby wyobrażanie sobie, że jedna część natury upiera się, że jej droga życia jest właściwa dla innej. To jakby ptak się upierał, że ryba musi latać. Wszystko, każda mała, maleńka część stworzenia ma własny cel i wartość.Ty też!

Poddając się temu bardzo podstawowemu faktowi Istnienia, przestajesz walczyć z życiem. Znajdujesz wolność, radość i przypływ łaski, który z łatwością prowadzi cię do twoich pragnień. W wyższej wibracji, w której akceptujesz – nawet jeśli nie rozumiesz – doskonałość tańca życia, unikasz wikłania się w bardzo powszechne, nieprzyjemne nieporozumienia, które wydają się być częścią ludzkiego życia.

Możesz mieć rację, jeśli inni się mylą, ale to nigdy nie sprawi, że będziesz szczęśliwy.

Jak więc czuć się dobrze, gdy życie wydaje się złe? Jak czuć się dobrze, gdy czujesz, że inni się mylą? Jak czuć się dobrze, gdy czujesz się źle? Zadaj sobie pytanie, które wielu z nas słyszało wiele razy. Wolałbym mieć rację, czy raczej być szczęśliwym?

Jedyną rzeczą, która naprawdę sprawia, że czujesz się dobrze, jest uświadomienie sobie, że wszyscy ludzie są w porządku, bo są na własnym poziomie, jeśli chodzi o własny wzrost i ekspansję własnej Duszy. A wtedy twoja wibracyjna częstotliwość radości, przyciągnie piękniejsze doświadczenia, i przy okazji oświeci innych, ujawniając nieprawdę zewnętrznej iluzji. Poprowadzi cię ścieżką spokoju i wdzięku.

Wszechświat został zaprojektowany tak, by być prosty. Jeśli naprawdę zdecydujesz się podnieść swoją wibrację, puszczając taniec dobra / zła i ufając, że Wszechświat jest wibracyjny, dlatego jedynie przyciągasz podobne – to dostroisz się do większego i większego szczęścia. Robiąc to, uwalniasz ludzi i sytuacje, doświadczenia, które uważasz za „złe”, pozwalasz im zejść ze swojej drogi i iść po ich własnej. Zaczynasz podążać tylko własną ścieżką, która jest „szczęśliwa”, a zatem ostatecznie najbardziej „właściwa” dla ciebie.

Na swojej własnej drodze, odkrywasz, iż twoje doświadczenie zawsze jest dokładnie takie, na jakie przyzwalasz, tworzysz i wierzysz, że jest. Oraz, iż jako Istota Duchowa, nie jesteś ograniczony do niczego ani do nikogo.

2 thoughts on “Jako Istota Duchowa, nie jesteś ograniczony do niczego ani nikogo.

  1. Jestem wdzięczna, że Jesteś. Jestem wdzięczna, że mogę czytać i słuchać. Nazwałbym Ciebie „przypominajką”, na początku uczenia się Nowego jest to bardzo potrzebne. ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *