Miłość to Światło i bezwarunkowo przepływa przez wszystko.

Nowa Ziemia to rzeczywistość, która istnieje dla wszystkich. Pasma częstotliwości Nowej Ziemi, to pierwsze poziomy Świadomości, które otwierają się przed wszystkimi, aby wszyscy mogli żyć w pełni, tętniącą życiem, ekscytującą i rozwijającą Serce, piękną egzystencją. Egzystencją, którą możemy doświadczać, całym sobą.

W niej możemy szanować siebie nawzajem, utrzymując w sobie własne Światło i być w nim, bez potrzeby dawania się łapać w to co niskie, bez potrzeby, by bawić się tym, co stare. Tęsknota naszego Serca, to potrzeba ogromnej wewnętrznej siły, aby mówić – NIE, to już nie jest moja rzeczywistość.

Życie jako Światło, oznacza wybór MIŁOŚCI zamiast projekcji nieświadomych zachowań i czynów. Oznacza wybieranie wszystkich nowych dróg, zamiast starych nawykowo zaprogramowanych sposobów reagowania, które reprezentowały ogromne lęki, zniekształcenia, braki.

Znajdujemy się teraz w jednym z najgłębszych PRZEJŚĆ. Cała planeta budzi się z ogromnych zniekształceń, aby ponownie łączyć się z własnym i naszym Światłem, jako nowym sposobem życia, i w pełni przypominać sobie głębie Istnienia i piękna, którym każdy JEST. Istnienia w głębi w prostoty, nieskomplikowanej wersji rzeczywistości, z której emanuje czystość.

Podczas gdy nasz aspekt ludzki zmaga się ze zmianą, opiera się jej i ma trudności, trzymając się starej rzeczywistości – jednocześnie kontynuujemy tranzyt, powoli wynurzając się z głębokich stanów amnezji. Odrywamy się od starych, nieświadomych uwarunkowanych narracji głównego nurtu, aby NIEUSTANNIE wchodzić głębiej w siebie i badać swoje własne wymiary wewnętrzne, obudzić się na wszystkie nowe rozumienia, energetyczne doświadczenia holograficznej, wyższej rzeczywistości.

Wszystko to, jest widoczne tylko przez własne głębokie, święte, wewnętrzne, czyste połączenie; Serce-Dusza-Światło. To proces całkowicie zmieniający priorytety i życie. Proces, wibracyjnego wyrównywania, który zmienia / przesuwa / wyrównuje wszystko, na poziomie wielowymiarowym.

Każdemu zajmuje inną ilości czasu liniowego, aby przejść przez swój własny system matrycy iluzji, jako całe, swoje własne, nieświadome uwarunkowanie, które jest ukryte i przetrzymywane głęboko w sobie.

Więc nadal bądź cierpliwy, miej szacunek do procesu, utrzymuj wyłaniające się NOWE na najwyższym miejscu i wykonuj swoją pracę BYCIA Światłem, BYCIA Miłością – jednocześnie kontynuując otwieranie Bram i pokazywanie Drogi innym – jesteśmy przebudzającą się JEDNOŚCIĄ.

Utrzymywanie własnego Światła to jedna z „fazy inicjacji” i przejścia do ekspansji wyższych stanów Świadomości, i w nich zrozumienia, że twoja własna rzeczywistość należy nie do innych a jedynie do ciebie, a ty uczysz się ją utrzymać, poprzez swoją Wyższą, Odmienną Świadomość.

Aspekt ego będzie chciał zachować starą percepcję, wracając do starych sposobów, by ponownie odtwarzać stare oprogramowanie. Lecz twój wyższy aspekt WIE, że to proces łączenia ego, w JEDNOŚĆ w tobie, tak, aby rozdzielenie nie było już stanem w którym funkcjonujesz – ale nowym stanem, w którym obserwujesz, aby się zmienić. Nowy stan jest inną, nową rzeczywistością, w której pokój, miłość, czystość, dobroć, obfitość i ogromna siła wewnętrzna, PRZEWAŻA. Nie oddajesz już swojej energii / mocy temu co na zewnątrz, zamiast tego nieustannie budujesz swoje własne Światło – Świetliste Ciało – i przesyłasz wyższe kody, które zmieniają starą rzeczywistość na Nową.

Zmierzamy do jednego, NAJWYŻSZEGO wyrównania. Jeden poziom po drugim, stopniowo. Aż do poziomu Świadomości Źródła, w którym odkrywasz, że Życie rozszerza się we wszystkich kierunkach, a pozory nigdy nie są tym, czym się wydają. Opowieść Życia jest zbyt wielka, aby można ją było zawrzeć w pojedynczej perspektywie, ideale lub przekonaniu. Jest to różnorodność, która w swej niezwykłej esencji łączy się i świadczy o wzajemnym połączeniu wszystkich rzeczy – przez całą Wieczność. Niezwykła esencja – to MIŁOŚĆ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *