Jesteś Światłem.

Nasza Świadomość przesuwa się, aby rozpoznać Boską Moc Obecności. Transformujemy do Boskiego Człowieka Wyższej Częstotliwości. To były dni wysokich częstotliwości, dni potężnych ulepszeń Światła, dni przesunięć wymiarowych. Dni podnoszenia, rozszerzania i pogłębiającej się obserwacji Czystej Obecności. Cała globalna zbiorowość doświadcza, swoich indywidualnych procesów Wzniesienia. Wrota Niebios, otworzyły się całkowicie. To piękny czas odrodzenia, w którym coraz głębiej aktywuje się to, co NOWE.

Napływające energie są lżejsze i świeższe, co wielu osobom wewnętrznie, nadaje klarowności życiu i obecnym doświadczeniom. Jednak wciąż istnieje nieprzewidywalny element energii, ponieważ pozostałości przeszłości nadal są usuwane. W rezultacie czego, globalne wydarzenia i zakłócenia nadal powodują chaos i zamieszanie. Ważne jest, aby pamiętać, że przewodnictwo i kierunek już MUSZĄ pochodzić z wnętrza.

Aby narodzić się w Nowym Świecie, jako zbiorowa rasa ludzka, umieramy dla zewnętrznego, starego. Nie będzie powrotu do normalności. Będzie tylko posuwanie się naprzód do chwalebnej rzeczywistości. Rzeczywistości do której kieruje Światło – pomimo wszystkich „skurczów porodowych”, których nadal jesteś świadkiem .Ogrom Dusz wybiera exodus z ziemskiego planu, ponieważ zakańczają swoje ziemskie doświadczenie. Są to osoby, które świadomie poświęciły się pełnemu ucieleśnieniu własnego Światła Duszy / Potężnej Boskiej Esencji, wypełniając różne role w służbie ludzkości, świadomie usuwając ciężkie oprogramowanie z szablonu ciała fizycznego.

Nasze przechodzenie z jednego wymiaru częstotliwości wibracyjnej do drugiej, i przeskakiwanie linii czasu, może również przyczyniać się do chwilowego zapominania. To dostosowywanie się do nowej przestrzeni, w której się znajdujesz, i nie wszystko idealnie pasuje do obecnej przestrzeni i osi czasu, w której jesteś. Możesz fizycznie poczuć skok z miejsca, w którym przeszedłeś ścieżki wymiarowe, a następnie z powrotem do miejsca, w którym jesteś teraz, i możesz czasami czuć się trochę dziwnie, trochę nieswojo, dopóki całkowicie nie dostosujesz się do Boskiej Obecności i nie będziesz wiedział, jak być bardziej dostrojonym, do tworzenia w nowym wymiarze, swojej nowej rzeczywistości. Np. nagle nie możesz sobie przypomnieć tego, co wiedziałeś od dawna – imię osoby, co robiłeś wczoraj, w zeszłym tygodniu, a zwłaszcza konflikty i dysharmoniczne sytuacje .

Okresy zapomnienia, nie są spowodowane chorobami neurologicznymi i tak zwanymi związanymi z wiekiem zaburzeniami pamięci. To Amnezja Wzniesienia, i jest wielkim odpuszczeniem wzorców energii wewnętrznego ucisku, które utrzymywały nas w niższym transie uwięzionych i powtarzających się wzorców oraz karmie. Podnosząca się częstotliwość usuwa implanty, które nie służą w nas Istocie Wyższej. Uczysz się odpuszczać, uwalniając ciało emocjonalne od wdrukowywanej świadomości myślącej. Uczysz się, aby wszystko zaczęło się w tobie dopasowywać jako MIŁOŚĆ.

Doświadczenie każdego w rozszerzaniu się, jest inne, ponieważ istnieje nieskończona liczba aspektów tego, jak to wszystko się dzieje. W Obecności Miłości jest harmoniczna zgodność. Odczytujesz kody Natury i Wszechświata. Jednocześnie również ciężkie sygnały świata wokół i nie pozwalasz im wpływać negatywnie na ciebie, ani kierować cię na niższy wzorzec energetyczny. Pozwalasz światu być takim, jaki jest, nie oceniasz go, pozwalasz innym spać w iluzji. Ty dostrajasz się do WYŻSZEGO Tonu Boskiej Synchroniczności. Harmoniczna zgodność pozwala ci pozostać w świecie form, ale teraz służąc twojej wyższej ścieżce, na której i dzięki której, prezentowane są nowe możliwości i nowo ustanowione spotkania z Duchową Rodziną Dusz Światła.

Coraz więcej Istot Światła będzie teraz chodzić po Ziemi. Sieć Światła rośnie w SIŁĘ wraz z każdą Istotą, która żyje tym i utrzymuje tę Sieć Energetyczną, na wysokim w sobie poziomie – całym Ciałem, Byciem, Polem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *