Ucieleśnianie Światła.

Kiedy jesteś Świadomie połączony z Źródłem Życia, twoje życie się rozszerza. Twoja świadomość się rozszerza. A kiedy się rozszerzasz, przekazujesz wewnętrzną wiedzę do swojego DNA, aktywując i zmieniając fizyczną ekspresję własnego ciała. Stajesz się ewoluującą formą, by utrzymać bardziej ekspansywną Świadomość.

Część tego ma charakter empiryczny, a część związana jest przemianą w naszym życiu. Zmienia się sposób doświadczania własnego ciała. Zmienia się tłumaczenie i odbieranie rzeczywistości / postrzeganie samego Życia w jego ekspresji.

Życie tak bardzo chce, abyś się rozwijał. Zawsze zapewnia ci jasność, która przychodzi jako wewnętrzna wiedza i służy ci w Teraźniejszości. Gdy pojawia się, jest tak piękna, że nie łatwo wyrazić ją słowami. To głębokie, spokojne, stabilne uczucie i zrozumienie, którego nie da się opisać. Otrzymując ją uświadamiasz sobie, że cała wewnętrzna wiedza jest przejawem Miłości. Odbierając ją, dajesz się KOCHAĆ.

Ta wiedza jest zawsze Miłością, emanuje do ciebie i jest przekształcana przez twoją fizyczną formę w to, co uważasz za czystość i przejrzystość, stopniowo zmieniając procesy twojego ciała, rozwija twoją zdolność do Światła.

Ewolucja formy w Światło, jest wyrazem rozszerzania Duchowości w życiu. Ucieleśnianie Obecności Światła, jest podstawą zrozumienia życia, znaczenia życia i celu życia.

Pozwól temu wszystkiemu wsiąknąć i poczuć, Kim naprawdę Jesteś. Uświadomienie sobie tego procesu, jest w tobie rozszerzającym się Niebem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *