Jeśli masz pragnienie innej Rzeczywistości możesz ją stworzyć, poddając się jedynie Miłości.

Wielu z nas czuje się wyczerpanych i chce po prostu przenieść się w łatwiejszy czas. Ten czas nadejdzie, ale najpierw jeszcze nadal będzie transformacja i więcej zmian.

Jednym z celów zewnętrznego chaosu jest wikłanie w strach, złość i niepokój, abyśmy zapomnieli, że jesteśmy POTĘŻNYMI Twórcami, że nie jesteśmy niewolnikami systemu gospodarczego czy politycznego.

Nie ma na nikogo presji, byś czynił wielkie rzeczy. Twoją największą pracą, jest połączenie się ze swoją Duszą i w niej Światłem, i nie dawanie się wciągnąć w zewnętrzne konflikty i agresję – jest łatwiejszy sposób na zainicjowanie zmiany, niż poprzez walkę i W NIEJ działanie w świecie zewnętrznym – ten proces jedynie wyczerpuje rezerwy twojej energii. Jesteśmy Istotami Stwórcy i Współtwórcy. Zostaliśmy stworzeni na jego obraz i podobieństwo, ze zdolnością tworzenia i współtworzenia. Wystarczy trzymać Światło, być Świadomym, Przebudzonym i wypełnionym Miłością. Masz połączyć się z magiczną twórczością wewnętrznego Światła, by zamanifestować swoje Marzenia, swoje pragnienia. Możemy zamanifestować swoje piękne, Boskie Wizje. Ale najpierw musisz dokonać wyborów i zdecydować, w jakiej wibracji chcesz tworzyć?

Jeśli utknąłeś w obecnej rzeczywistości, to nie możesz sobie wyobrazić innej. Utknąłeś w lęku. W przetrwaniu. W lęku / przetrwaniu, nie ma Marzeń, to oczywiste.

Czy czujesz się komfortowo, gdy nie masz Marzeń? Brak Marzeń, to konsekwencja, gdy jesteś zbyt zmęczony radzeniem sobie z obecną rzeczywistością, w której nie masz energii, aby stworzyć coś innego. To znak, iż jesteś uwikłany w konflikty, osądzanie i przeciwstawne poglądy.

To właśnie teraz jest jeden z tych czasów przebudzenia. Czas w TERAZ, kiedy jesteśmy otwarci na zrozumienie Mocy Całości, Mocy zjednoczenia różnych fal w jednym w Oceanie. Oceanie Miłości. Oceanie, który jak tsunami, przenosi góry. I teraz jesteś w tym momencie.

Wchodzisz w bardzo potężny czas, ponieważ oświadczyłeś, że jesteś gotowy, aby wiedzieć, Kim naprawdę Jesteś, i poznać to każdym włóknem swojej Istoty.

Pragniesz wiedzieć o sobie więcej. Chcesz zrozumieć i naprawdę poczuć, że żyjesz, gdy krople wody, którą byłeś, łączą się w potężną falę. I to się dzieje. Jesteśmy wezwani do wyrażenia wszystkiego, czym Jesteśmy – do zakochania się! Czyż to nie ulga? – nie musisz już chodzić z mieczem.

Przychodzisz tu, z odmieniającą własne i innych życie, Miłością. Miłością, w której każdy z braci i sióstr postrzega jako falę wychodzącą z wielkiej Istoty oceanu, który Kocha Siebie.

W tym procesie możesz uwolnić się od gęstości, obecnej zbiorowej świadomości i wznieść się do wyższych częstotliwości Nowej Ziemi. W tym procesie, możesz śpiewać, tańczyć, pisać, malować – tworząc język Światła – wszystko to są magiczne zajęcia o wielkiej Mocy, które w przeszłości były czczone przez naszych przodków, jako sztuka wychwalająca dzieło Boże.

Jesteśmy WOLNYMI i SUWERENNYMI Istotami, które mają prawo wybierać i tworzyć, a nie tylko reagować na kreacje innych. Miłość, napędza ekspansję Wszechświata, w bardzo bezpośredni i wspaniały sposób. W polu jej wysokich częstotliwości, które otaczają wszystko – możesz wszystko! Tak piękne, tak miękkie, tak potężne… WSZYSTKO. Jesteś przedłużeniem jedynego Źródła Istnienia. Przedłużeniem Całości, z której to WSZYSTKO pochodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *