Nikt ani żadna rzecz poza Tobą, nie determinuje twojego losu. Ty JEDEN masz nad nim władzę.

Pozostając mocni w swoim celu i zamiarach, utrzymujemy wewnątrz suwerenność, ponieważ jest ona NASZA. Zachowaj spokój i wiedz, że Królestwo jest wewnątrz ciebie. Zachowaj spokój i wiedz, że w tym miejscu wewnątrz ciebie zawsze będzie DOBRZE, nawet jeśli tak nie jest na zewnątrz. Bo to, co zewnętrzne, będzie nadal gotować się i wirować, ponieważ musi, aby rozkruszyć stare fałszywe struktury kontrolne – by nowe, prawdziwe i nieograniczone mogło wyrosnąć z ludzkich Serc.

Nadchodzi czas łączenia się w Jedność, która jest zarówno przyczyną, jak i skutkiem. Wszystkie historie, uwarunkowania i programy, wszystkie stare przekonania i systemy, które nadal stają przeciwko sobie nawzajem, zarówno indywidualnie, jak i poprzez różne grupy – oddzielone, nieżyczliwe, głęboko uśpione, osądzające, ograniczające, ustalone, liniowe – to sposoby i percepcje, używane do manipulacji, wyparcia i kontroli. To wszystko, to zamknięte Serca, w których tak wielu wciąż żyje – nadal z „głowy”.

Czasy się zmieniają i rzeczy nie są takie, na jakie wyglądają. Ludzkość jest w punkcie zwrotnym. Wszyscy teraz możemy spojrzeć na zewnątrz i zobaczyć każdą skrajność. Zobaczyć ogromne energie polaryzujące. Mają one służyć jako katalizator transformacji i zmiany, przechodzący przez każdego.

Poczuj i zobacz te zniekształcenia. Nie bez powodu są one głośne. To są rzeczy, które nie są w harmonii wibracyjnej z Boską Harmonią naszej planety. To są rzeczy, które mamy czuć i widzieć krok po kroku, aby zamiast tego stworzyć inną rzeczywistość. Osiągnąć nowy kierunek, w którym zagłębianie się i robienie z Duszy głębokich, pięknych rzeczy, jest konieczne i wymagane dla każdego.

Oznacza to WIDZENIE zniekształconych percepcji, zobaczenie zniekształconego programowania, zobaczenie zepsutych i wykrzywionych systemów, które zostały zaprojektowane w celu tworzenia nierównowagi, zobaczenie narracji, które zostały stworzone i w które wierzono – zamiast tworzyć i wierzyć w najwyższą Harmonię. Kiedy każdy zobaczy to dla siebie, zacznie przenosić wszystko na zupełnie nowy poziom zrozumienia, zupełnie nowy sposób percepcji i tworzenia – zacznie kontynuować w sobie, bycie ZMIANĄ.

Wszystko co się dzieje, to wezwanie do przebudzenia, aby otworzyć nasze Serca, poszerzyć i zacząć widzieć INACZEJ. Potrzeba więcej Świadomej Energii, Wysiłku, Obecności i Świadomości, aby obserwować ten emocjonalny, mentalny, reakcyjny proces i zacząć przenosić się do zupełnie nowego miejsca – przestrzeni wewnątrz – gdzie to już nami nie rządzi, nie kontroluje, nie żyje, nie istnieje.

Musimy poczuć smutek i ból oddzielenia od życia i od siebie, aby oczyścić tę energię w sobie, aby nastąpiło zjednoczenie na wszystkich poziomach. Stąd też pochodzi nasze współczucie. Czując to wszystko. Widząc to wszystko. Świadome przeżycie „upadku”. To druzgocące, ale jednocześnie jest w nas miejscem, w którym następuje ODRODZENIE. Gdy nasze serca i umysły otwierają się, gdy nasze ciała się rozluźniają, gdy reakcje kortyzolu rozpraszają się, ciało jest w stanie znaleźć spokój, aby podnieść swoją częstotliwość wibracji wystarczająco wysoko, aby energetyczne Ciało Świetliste uaktywniło się. Zamiast starych reakcji, pojawia się miękkość, wyłania się wyższa NOWA częstotliwość.

Gdy sztywność rozpuszcza się wraz mechanizmami obronnymi, znikają przekonania o zagrożeniu. Nasze Serce otwiera się całkowicie. Świadomość / energia może się rozszerzać. Skup się tylko na swoim Świetle. Skoncentruj się na swojej prawdziwej Mocy i zdolności do działania. Wiedz, że nie jesteś sam. Jesteś wspierany ponad miarę i przybyłeś tutaj, w tym jedynym Boskim Celu. Masz wszystko, czego potrzebujesz do obrony siebie i tworzenia na nowo. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby się rozwijać i prosperować, i robić to, po co tu przybyłeś.

Czy wiesz, że zawsze tęskniłeś za Domem, sensem, wzniosłym celem? To jest to. To jest czas, za którym twoje Serce tęskniło od tysiącleci. I jesteś tutaj…..aby tworzyć i doświadczać tego teraz. Kawałek po kawałku, chwila po chwili, manifestacja po manifestacji. Tworzysz to doświadczenie. NOWE doświadczenie, budząc się dla potężnego Boga, którymi Jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *