W wysokich wibracjach, łatwiej dostrzeżesz swoje Wyższe Przewodnictwo.

Jesteś Światłem Stwórcy. Jesteś dźwiękiem i częstotliwością wibracji. Jesteśmy organicznymi Istotami złożonymi ze wszystkiego, co Boskie, Galaktyczne, Uniwersalne, Bezwarunkowe. Z tego miejsca wiedzy i mocy w sobie, wypływa twoja zdolność radzenia sobie ze wszystkim, co napotkasz na swojej drodze na każdym poziomie.

Wiedz, że masz ze sobą zastępy Istot Światła, największych doradców, jakich kiedykolwiek zaprojektowano specjalnie dla ciebie, dla twojej siły i ochrony, wsparcia psychicznego, jasności umysłu oraz wsparcia duchowego.

Jedyną rzeczą, za którą odpowiadasz, jest twoja osobista wola. Nikt, ani nic, nie może ci wolnej woli odebrać, ponieważ jest to prawo Wszechświata i wymiaru tej Ziemi.

Twoim celem jest po prostu wykorzystanie wolnej woli do własnego wyboru: – Czy jesteś tu w swoim małym umyśle, aby przetrwać manipulowany strachem? – Czy jesteś tutaj jako Iskra Wszechświata, połączona z Boskim Umysłem, dla życia z inspiracji Miłością?

Prosty wybór, jest przywilejem każdego. Konsekwencje każdego z nich są gwarantowane. Nie ma żadnego sądu nad nikim, wszystko jest jedynie zgodne z projektem, którym zarządzają WIBRACJE.

Nadszedł czas, aby wybrać prawidłową Wibrację, która jest rdzeniem naszej Istoty. W której jest prawdziwa Moc radzenia sobie z własną rzeczywistością. Wibracja w której dotykasz czystości i na jej tle w końcu widzisz własną ciemność. To widzenie jest w twoim Sercu. Tam żyje nieświadoma ciemność i samoświadome Światło. To widzenie zapewnia właściwe działanie.

Ogrom pracy wydarza się w zaciszu własnego Serca. Nie lekceważ Mocy swojego Światła z tego czystego i Świętego miejsca. Nie musisz narażać się na radykalne i niebezpieczne energie, pędząc z mieczem. ——-Twój miecz to twój wybór. Twoje Światło. Twój zamiar. Twoje przekonanie. Twoja siła. Twoja mądrość. A zwłaszcza twoja Miłość. Wielka Miłość. Wybierz zakochanie się w Niej. Zakochaj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *