Z wnętrza własnego życia, dzielimy się Kodami NOWEJ Świadomości Ziemi.

Celowo jesteśmy teraz na Ziemi, aby pomóc podnieść Świadomość na tyle wysoko, aby Miłość mogła stać się dominującą energią. W ramach tego procesu wznosimy i przebudzamy się. Ludzkość spała przez bardzo długi czas. Przebudzenie, to dojście do uświadomienia sobie, że życie jest inne niż to, jak o nim myślałeś. Gdy coraz więcej ludzi się budzi, automatycznie otwierają się ich pola energetyczne. Tak więc fala ta przetacza się przez społeczeństwo, fala za falą. W wyniku czego coraz więcej ludzi rozgląda się i zadaje pytania; dlaczego to wszystko się dzieje? jaki jest tego cel? Widzą, jak zewnętrzna rzeczywistość nie ma sensu. Fala pytań jest coraz większa i większa. I kiedy ludzie pytają, budzą w sobie zrozumienie, że rzeczy w życiu są inne niż to, jak w nie wierzyli.

Może to być traumatyczne dla wielu, przerażające, jednak jednym z kluczy i powodem postępowania procesu, jest to, aby ludzie szybciej budzili się, w pełni przejrzeli, odczuwali i rozumieli. Zamiast stać w miejscu traumy, przechodzą do wyższej częstotliwości, do większego zrozumienia i do potencjałów, których teraz stają się świadomi, i które w rzeczywistości wzbogacą ich życie. Kiedy ktoś śpi, często jest pozornie samozadowolony, nieświadomie zatracając się w więzieniu nawyków i złego samopoczucia – zamiast płynąć z nurtem zachwycającego życia. Nie kwestionując niczego, myśli że wszystko co widzi / doświadcza jest normalne i śpi dalej.

Stara Ziemia , to upadek Świadomości. Rzeczywistość w niej została stworzona ze zniekształceń, systemy zostały stworzone z wypaczonych sposobów życia i każdy żyjący tym wypaczeniem, żyje tymi zniekształceniami bez świadomości tego. Świadomość starej Ziemi jest surowa, sztywna i żyje z ustalonych, ograniczających, liniowych sposobów działania. Używa kluczowych słów i wyrażeń, aby wzbudzić niskie uczucia, które nadają wibrację przekonaniom / mentalności / działaniom. Świadomość Starej Ziemi wykorzystuje różnice, aby antagonizować i podżegać, rozdzierać i dzielić, cierpieć.

NOWA Ziemia, to powrót do Pełnej Świadomości – Świadomości Serca. Pełna Świadomość Serca przesuwa / zmienia wszystko. Gdy Serce każdego naprawdę się otwiera, wyłania się nowy poziom Świadomości; walka ustaje, osąd ustaje, ataki ustają, podział ustaje, a z otwartego czystego Serca rodzi się NOWA DROGA. Nowa Świadomość Ziemi, patrzy na wszystkie różnice i działa, aby jednoczyć wszystko, zebrać wszystko razem i znaleźć sposób życia, który w obfitości działa dla wszystkich.

To ogromne przedsięwzięcie. To ogromne zadanie. Dlatego musi objąć nas wszystkich. Potrzeba ogromnej Miłości do ludzkości i jednocześnie życia z własnej Miłości, aby każdego dnia wstawać i pamiętać, jakie są nasze role, a także podnosić się gdy upadamy i wypełniać je w najwyższy, kochający sposób, w naszym własnym życiu, z ludźmi wokół nas, w naszych różnych społecznościach i na całym świecie. Niezależnie od tego, jak wszyscy inni się zachowują, na ile są przebudzeni – ja jedynie KOCHAM.

Potrzeba ogromnej ODWAGI i SERCA, ogromnego skupienia pośród chaosu, ogromnej troski i głębokiego świętego szacunku dla wszystkich na naszej planecie, by BYĆ tym, który wspiera, podnosi na duchu, jednoczy i pomaga w ROZSZERZANIU Serca poza wypaczone, ograniczone konstrukcje starej Ziemi.

Każdego dnia doświadczam czystego piękna, dobroci, spokoju i wspaniałości, dostępnych dzięki czystej Świadomości połączonej z Sercem. Doświadczam tego, co jest możliwe, gdy Serca jednoczą się, aby stworzyć i osiągnąć to, co wspiera całą ludzkość poprzez Świadomość Żywego Czystego Światła, które jest uosobieniem Czystej Boskiej Miłości. Jesteśmy błogosławieni, że możemy doświadczyć piękna i radości łączenia się, i pracy z tak wieloma osobami, żyjącymi z ich własnej Świadomości Czystego Serca. Jesteśmy świadkiem otwierania ludzkich Serc, i coraz większej ilości kochającego Życia w tej przestrzeni. Poświęcenia siebie i całego swojego życia, aby wspierać i pomagać ludzkości poprzez MIŁOŚĆ, by przejść poprzez te ogromne procesy przejściowe – to zaszczyt, ogromna przyjemność i wielki dar.

Z wnętrza własnego życia, dzielimy się Kodami NOWEJ Świadomości Ziemi. Patrzymy na głębokie oprogramowanie i świadomie decydujemy się rozpuścić własnym Światłem. Zastąpić NOWĄ DROGĄ, która dostosowuje się do poziomu Boga i wspiera każdego w zmianie, w Życiu, zgodnie z NOWĄ Świadomością Ziemi. Nowa Ziemia – to czucie Boga. To uczucie lekkości. To uczucie przytulności, bezpieczeństwa, przyjemności i radości. Czucie najbardziej błogiej, niezakłóconej formy ekstatycznego uznania i entuzjazmu dla całego Życia. To czyste chwile niezakłóconej inspiracji i przepływu. Bądź otwarty i zrozum, że nie wiesz, czego nie wiesz – a jednak jesteś gotów dać TEMU szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *