Wielowymiarowe Ciało oparte na Świetle.

Wykonujemy ogromny proces przejścia od ciała opartego na węglu do Wielowymiarowego Ciała opartego na Świetle. Obecne czasy, to wielka okazja, aby spojrzeć na wszystko nowymi oczami ( Serce / Dusza) i zobaczyć, co nie pasuje do wyższego poziomu Światła, jako najczystszej formy Miłości, jaka w nas egzystuje. Aby nasze fizyczne ciało mogło utrzymać Świadomość czystego Źródła Miłości, jego gęstość musi się całkowicie zmieniać – liniowy zapis percepcji musi zostać rozpuszczony, by ciało było w stanie osiągnąć określoną częstotliwość wibracji.

Stary poziom Świadomości, który pozwalał nam energetycznie istnieć poza naszą Prawdą tego Kim Jesteśmy, utrzymywał nasze ciało fizyczne na niskim poziomie wibracji. Wibracja naszego ciała ciągle była zbyt niska, by dotykać wysokiego Światła. By w sobie utrzymać nieograniczoność Światła, ciało musi być nim nieustannie ulepszane i wspierane, musi być stale odtruwane, przekodowywane.

Cały proces, to przejście od ego do czystego Serca. Przejście od nieświadomości do Świadomości. Przejście od świadomości starej Ziemi do Świadomości Nowej.

Wszystko się WZMACNIA. Jest coraz więcej obecności Światła. Światło budzi się w ciele. Energia coraz szybciej się porusza. Zwiększają się impulsy energetyczne. Rozpoczyna się olbrzymia detoksykacja organizmu, która będzie trwała, aż do osiągnięcia subtelnego Świetlistego Ciała, w całym fizycznym ciele.

Ciało Świetliste wyzwala tłumienie, więc ciało fizyczne doświadcza bardzo ważnego energetycznego uwolnienia. Tłumienie (nieświadomość) zakotwicza ciało w sposób wibracyjny w niższej gęstości. Uhonorowanie (Świadomość) pozwala na podniesienie się i oczyszczenie stłumionej energii. Jest to część wielkiego procesu, procesu wyrównania wibracji, który jest związany z całą elektro – magnetyką ciała.

Z każdą aktywowaną w nas wyższą częstotliwością, ciało musi przejść ogromny proces oczyszczania z niskiej gęstości, reorganizacji na poziomie wszystkich biosystemów, DNA, tak aby organizm mógł funkcjonować przy znacznie wyższej częstotliwości wibracji, niż kiedykolwiek wcześniej.

Ciało jest popychane poza swoje granice, aby przełamać ogromne oprogramowanie w nim zawarte. Fizyczny i emocjonalny ból oczyszcza ciało – jako blokady – w których energia nie może się swobodnie poruszać. Jest to ważna część procesu uwalniania, ponieważ energia musi zostać przetworzona w organizmie. Przechodzenie tego świadomie, daje wyższy rezultat, niż nieświadomy opór.

Ten ciągły proces ulepszania, jest częścią Wielowymiarowego Istnienia każdego, kto ten proces przetrwa.Poziom zaprogramowanego ludzkiego myślenia, ma wrażenie, że coś jest „nie tak” i próbuje naprawiać ciało starymi sposobami. Lecz proces ten wykracza daleko poza wszystko, co jest nam znane. Jest przeciwieństwem wszystkiego, w co wierzyliśmy, czego nas nauczono.

Wejdź głębiej w siebie. Słuchaj swojego fizycznego ciała, kiedy komunikuje się z tobą. Naucz się jego języka. Ono jest bardziej inteligentne, niż twój ludzki aspekt. Bo przecież przyznaj, że to nie ty je stworzyłeś, ale ukryty w tobie Projektant. Ty, tak naprawdę nic o nim nie wiesz, to Boska Inteligencja w tobie nim zawiaduje. Ona jest większa – wie wszystko – i to jest ŚWIATŁO.

To nie jest proces, który możemy próbować w sobie zrobić, go wymóc, kontrolować, przyspieszać.To proces, któremu mamy się całkowicie PODDAĆ. To poprzez całkowite poddanie, opór naszego ciała/umysłu rozpuszcza się, co pozwala Świetlistemu Ciału się aktywować, odwrócić polaryzację, wznieść – by ulepszyć fizyczność.

Poddanie, przyspiesza wcielanie Światła. To naturalny proces Ewolucji Świadomości.

Rozpoznanie własnego „zaprogramowania” jest kluczowe. W przeciwnym razie, nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do Świadomego wyboru Wyższej Woli. Woli, Kochającego w tobie Boga. Świetliste Ciało każdego, emanuje z przestrzeni CZYSTEGO Serca i promieniuje przez pole energetyczne – zawiera w sobie, Kody Świadomości Nowej Ziemi.

Szanuj swoje fizyczne ciało i wspieraj je w pełni, aby mogło zrobić wszystko za ciebie. Jest to, już proces ciągły. Ta pełna integracja, pełne wsparcie, pełne honorowanie, wymaga zaangażowania Całości, czyli wszystkiego tego, Kim Jesteś.

Rozszerzasz się!

Dzięki rozszerzeniu, możemy zobaczyć, doświadczyć i uzyskać dostęp do tego, co było wcześniej dla nas niewidzialne. Zmieni się całe twoje postrzeganie rzeczywistości. Pojawi się nowa Świadomość, nowe uczucia, nowe zdolności. I nowe opcje dla wibracyjnego wspierania, Twojej Najwyższej , Najczystszej i Najpiękniejszej Wersji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *