Jesteście Światłością świata, nie chowajcie Światła pod korcem.

Świetliste energie są coraz intensywniejsze, są wyrazem uwalnianego Serca. Wszystko się zmienia, przyspiesza. Nadszedł czas, aby w końcu zaakceptować, że zmiana jest konieczna, i stare nawyki w nas muszą być rozpuszczone. Zbiorowe energie są bardzo ściągające – ponieważ to, co wcześniej uważano za stabilne, jest teraz niestabilne i nieregularne.

Dlatego potrzeba odwagi, aby zaufać swojej kreatywności. Potrzeba odwagi, aby pielęgnować cierpliwość, by mieć siłę. Potrzeba odwagi, aby zaufać, że twoje Serce prowadzi i DOBRO będzie zamanifestowane.

Żyjąc zewnętrznym światem, trwasz w chaosie i niepewności, gdzie walka o przetrwanie jest coraz bardziej przytłaczająca – więc możesz zmagać się ze stratą i stresem na wielu poziomach swojego życia. I będziesz się zmagał, dopóki nie poznasz wymiaru własnego Serca, i się mu nie poddasz. W nim zrozumiesz, jak potężną MOC tworzenia i manifestowania jako Światło, posiadasz. To najpotężniejsze narzędzie, jakie się w tobie przebudza i masz do niego coraz większy dostęp – to wielka spływająca ŁASKA – która pomaga nam, by w końcu szanować, nasze potężne wewnętrzne Królestwo.

Zmieniamy swoją strukturę energetyczną, w większą przejrzystość i siłę. To dlatego wielkie oszustwo, zewnętrznego planu fizycznego, wymusza na nas inicjację, podtrzymywaną za pomocą tłumienia i kontroli. Ale ta kontrola słabnie, ponieważ coraz więcej nas, odkrywa swoją wewnętrzną siłę i przejrzystość. Dochodzimy do wybranego momentu w czasie, gdy pogłębiamy naszą wyjątkową ekspresję Serca. Jesteśmy wspierani, aby pogłębiać nasze własne Święte, wewnętrzne Królestwo, utrzymując przestrzeń tak, aby był przepływ Światła.

Przepływ, to otwarte Serce, odważnie przyjmujące Życie. Serce, które wzmacnia twoją zdolność poruszania się, po nieznanym, nieukształtowanym świecie – NOWYM świecie. Kiedy wyrażasz się, nie poprzez umysł, ale poprzez swoje Serce, wnosisz do Życia ogromną, nieskończoną Moc, która porusza cię przez ludzki czas i przestrzeń.

Jesteś Święty, Wyjątkowy i Potężny. Jesteś błogosławieństwem dla Życia.

Z tej przestrzeni Mocy właśnie, wypełnionego Światłem Serca, płynęły słowa Jezusa;

Jesteście Światłością świata i kiedy poznacie tę Prawdę, ona uczyni was Wolnym. Odkrył taniec Światła i ciemności. Światło jest bezwarunkowe, dlatego kochające, dlatego Wolne.

On poznał, dotknął, dlatego wiedział. Dlatego ten wymiar, nam całym sobą manifestował, a słowami przekazywał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *