Zmierzamy w dobrym kierunku.

Spływające energie, stają się silniejsze każdego dnia. Nasza częstotliwość wibracji zmienia się wraz z naszą zdolnością, do utrzymywania naszych wyższych stanów Świadomości. Rodzimy nową rzeczywistość tutaj, na naszej planecie Ziemi – rzeczywistość taką, w której uznaje się Jedność Życia i celebruje różnorodność. Rodzisz nowy związek z Matką Ziemią. Nowy szacunek dla jej potrzeb i sposób, w jaki możesz mądrze i życzliwie korzystać z jej zasobów, dla własnego użytkowania i radości.

Odradzamy swoje relacje między sobą – jesteś bardziej autentyczny w kwestii tego, Kim Jesteś, co chcesz robić, i z kim chcesz tańczyć życie. Ale co najważniejsze, każdy z nas rodzi na nowo SWÓJ związek z Samym Sobą.

Kiedyś byłeś uwięziony w biegu przez życie, nie miałeś czasu marzyć. Teraz masz czas, aby naprawdę przyjrzeć się temu, co przegapiłeś. Masz czas, aby być ze sobą bardzo szczery w kwestii tego, czego chcesz doświadczyć. Ubierz się WYGODNIEJ ! – rozluźnij potrzebę spełnienia oczekiwań społecznych. Słuchaj tego, kiedy chcesz wyjść do świata i kiedy chcesz się wycofać.

Przeorganizuj swoje życie, by lepiej do ciebie pasowało. Zwróć się do medytacji, duchowej edukacji, modlitwy. Zwróć się do Stwórcy.

Odkryj nowe hobby. Pytaj swojego Serca, co lubię robić? Czego chcę się nauczyć? Co chcę tworzyć?

W tej silnej i szybko poruszającej się energii – BOLI , gdy nie słuchasz swojego Serca.

Kiedy żyjesz w wymiarze Serca, twoje Serce prowadzi, i nie jesteś już przywiązany do starego, twoja Dusza nie pozwoli ci już żyć w stary sposób. Kiedy twoje Serce prowadzi, jest w środku pasja, jest w środku ogień i podekscytowanie, inspiracja i energia, która może dokonać WSZYSTKIEGO. Kiedy twoje Serce prowadzi, pojawia się miękkość i moc. Kiedy twoje Serce prowadzi, podnosisz się jako twój własny aspekt Wyższej Jaźni i zapraszasz wszystkich innych, aby zrobili to samo. Kiedy twoje Serce prowadzi, iluzja odpada, i jedność z Bogiem staje się twoją drogą. Kiedy twoje Serce prowadzi, rozpoznajesz własne głębokie oprogramowanie i sam je zmieniasz/rozpuszczasz/rozwiązujesz. Kiedy twoje Serce prowadzi, we właściwy sposób bierzesz innych za ręce i idziesz ramię w ramię, prowadząc ich. Kiedy twoje Serce prowadzi, dajesz przykład tego, co na tej planecie, może zdziałać MIŁOŚĆ.

Rodzimy całkowicie NOWY świat, który zachęca do innowacji i kreatywnych sposobów, które przełamują granice i bariery starego.

NOWY świat pojawia się, gdy trzymasz go w pełni w swoim Sercu i przekazujesz wsparcie temu, co czyni dla wszystkich Miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *