Uspokój się i przypomnij sobie, że dbanie o siebie jest priorytetem.

Czas wahania się kończy. Wszystko przyspiesza ku Boskiej nieuchronności. To nie jest czas na frustrację i wykręcanie się. Trzymaj swój kurs. Twórz swoje Światło i dziel się nim ze światem.

Nie daj się złapać w opowieści o historii zewnętrznej, która się rozwija, ponieważ twoja wewnętrzna jest o wiele wiele większa, znacznie bardziej spektakularna, cudowniejsza i o wiele wspanialsza, niż jakikolwiek zwykły aspekt zewnętrznego życia.

Ewoluujesz krok po kroku, coraz bliżej do wspanialszego wyrazu swojej Boskości. Używaj już swoich receptorów wyższych częstotliwości, aby słyszeć poza słowami. Pozwalaj ufać swoim uczuciom, i słuchać delikatnego wewnętrznego głosu, podążaj za wewnętrznymi podpowiedziami. Świadomie poruszaj zmieniającym się ciałem, patrz swoim wewnętrznym wzrokiem.

Słuchaj przewodnictwa swojej Duszy.

Wysokie energie bezpośrednio wpływają na twoje centrum Serca i możesz odkryć, jak stare niskie energie ujawniają się, aby je rozpuścić. Jest to dla Ciebie potężna okazja, aby uzyskać większą jasność co do blokad emocjonalnych, w które należy wpuścić Światło.

Bez względu na to, co się dzieje, uważaj, aby nie niszczyć, nie ominąć tego, co rozwija się w tobie. Pamiętaj, że z każdą chwilą i w każdym doświadczeniu zachodzi transformacja. Pozostań otwarty i obecny na wszystko co się dzieje, ufając, że wszystko jest dla twojego NAJWYŻSZEGO dobra.

To monumentalny okres, i to właśnie dlatego jesteśmy tutaj w tym czasie. Zajmujemy miejsca w pierwszym rzędzie na największym przedstawieniu Matki Ziemi. Zobacz to z tej głębokiej, inspirującej perspektywy, bo jesteś źródłem i graczem. Jesteś świadkiem i zwycięzcą, w tym samym czasie.

Świętuj własne narodziny!

Masz wielki przywilej obserwowania, jak twoje rodzeństwo na Ziemi, budzi się do głębi swojej PRAWDZIWEJ tożsamości i mocy. Spodziewaj się cudów. Rzeczy zmieniają się szybko i cudownie. Uwierz, że tak jest! Ufaj, że rozpadające się rzeczy na zewnątrz i CUDA idą w parze. To właśnie ten paradoks, którego umysł nie rozumie.

Najlepsze dopiero nadejdzie, i tego kompasu należy się teraz trzymać, ponieważ pomaga ci w tych czasach porodowych skurczów, wytrwać. Rzeczy ciągle się zmieniają. Twoje dodatkowe zmysły na nowo się rozwijają, aby pomóc ci poruszać się po nowym świecie.

Jesteś indywidualną Iskrą, ale jesteś także częścią rozległej sieci jednego CELU, czyli promienistej ekspansji Światła we Wszechświecie. Każda mała kropla wzrastającej Świadomości, gest i wysiłek, przyczynia się do stale rozszerzającej się Całości. To twoja praca. To jest twój cel. To jest twój wielki powód do Istnienia, Tutaj i Teraz. Wszystko inne co znałeś, nie ma znaczenia. Jesteś jednocześnie skurczony i rozległy. Jesteś indywidualny i zbiorowy, jesteś skończony i nieskończony.

Oddychaj tą Świadomością.

Nasza podróż, polega na zdobyciu większej ilości Światła, a nie oddawaniu go straszącym „przeciwnikom”. Pokaż się z Miłością i działaj z Miłością. Módl się, aby inni odnaleźli swoją drogę.

Masz rozległą sieć wsparcia, korzystaj z niej, przywołuj ją. To od ciebie zależy, czy będziesz nieustannie wykorzystywać ten bezgraniczny zasób Miłości, jej wskazówek i wsparcia, mądrości i uzdrawiania. Nigdy nie jesteś sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *