Nowa Ziemia

Bądź w tym świecie, ale nie z tego świata – taka jest droga Mistrza. Wykorzystaj wszystko, czego się nauczyłeś. Bo Moc jest twoja, jeśli zdecydujesz się, ją wcielić. Jesteś dzieckiem Boga i nie ma nad tobą żadnej władzy, na którą nie pozwolisz. Przez cały czas jesteś połączony z Boską Mądrością. Utrzymaj ten kontakt, a będziesz doskonale prowadzony, przez swoje Światło, które podnosi, inspiruje i stwarza możliwości.

NOWY świat, wykracza poza oprogramowanie trybu przetrwania – to wyższy wymiar, w którym taktyka strachu, dzielenie ludzi i groźby, nie są już normą. NOWY świat, honoruje Światło, siebie nawzajem i wszystkie formy.

NOWY świat, to Świadomość tego – Kim Jesteśmy i Czym jest Wszystko. NOWY świat wibruje pokojem, równowagą i równością – w nim proste zastępuje skomplikowane – społeczeństwo jest produktywne i działa razem, zamiast się sobie przeciwstawiać.

NOWY świat, to Istoty żyjące z wymiaru Serca – nie ma w nich projekcji na zewnątrz – wskazywania palcem winnego – jest Świadomość, że jest JEDNO.

Ten NOWY świat już istnieje w Sercach każdego z nas. Każdy indywidualnie musi wejść głębiej w siebie, pod lęki, osobiste i globalne wyobrażenia/historie – aby odblokować tę przestrzeń w swoim własnym sercu, umyśle i ciele – wtedy komory Serca otwierają się i Boska Wola, Miłość i Odwaga, są aktywowane.

Wszystko, co każdy z nas musi zrobić, to WIDZIEĆ poprzez własne Serce. To jest dostępne dla wszystkich, którzy robią to w pełni – wymaga to skupienia, wytrwałości, poświęcenia i wielkiej troski. Dlatego powiedziane jest, że – „To cisi posiądą Ziemię”. Ego nie jest ciche. Miłość jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *