Zaufaj rozwijającej się podróży, w której jesteś prowadzony.

To są intensywne czasy na naszej planecie, rozgrywa się na Ziemi wielka zmiana i musisz pamiętać, że wszyscy zawarli porozumienie na wyższym poziomie Świadomości, że będą uczestnikami chaotycznej „bitwy” o ewolucję i transformację.

Częścią naszej ludzkiej natury jest opieranie się zmianom i lękanie przed nieznanym. Trwa to do dopóty, dopóki nie staniesz stabilnie na prawidłowej, dobrej drodze, stawania się oświeconą, duchową ludzką Istotą, która postrzega wydarzenia i życie, z wyższej perspektywy.

Obecnie zmienia się sposób, w jaki reagujemy na życie. Nasza Świadomość rozszerza się wewnętrznie, poprzez nasze Serca, co zmieni naszą perspektywę, przez którą patrzymy na życie i siebie. Ważne jest, abyśmy nauczyli się osadzać w naszym centrum Serca i podejmować świadomy wysiłek, aby zmiany mogły się w nas stabilizować. Ponieważ wewnątrz tworzy się przestrzeń, jesteśmy zachęcani do pochylenia się w jej kierunku, i pielęgnowania siebie w tym czasie.

Z wnętrza wyłania się nowa Świadomość, która zmienia sposób myślenia, a tym samym podejście do życia. Wydarzenia i sytuacje, które mają teraz miejsce, wymagają innego podejścia i uświadomienia sobie, że wiele starych sposobów reagowania, wynika z bólu przeszłości. Konfrontując się z tym bólem i wynikającymi z niego ranami, możesz zobaczyć powtarzające się wzorce swojego życia i położyć kres pozornie niekończącym się cyklom cierpienia, które znosiłeś.

Wszystkie negatywne wzorce, to uczucia, które pochodzą z opierania się miłosnym impulsom, które próbują poprowadzić cię do twojej Prawdy i Wolności. Dlatego potężna Siła Miłości, spływa teraz kaskadą na naszą planetę i wzburza wszystko, co kiedyś było w stagnacji, uwalnia wszystko co było sztuczną fasadą, przebija się przez wszystkie mury naszego oporu wobec Niej.

Ta Siła katalizuje masowe przebudzenie. Odradzamy się, a narodziny mogą być albo wspaniałym doświadczeniem poddania się, albo trudnym procesem przezwyciężania bólu oporu.

Tak samo jak gąsienica, która kiedyś była zadowolona z czołgania się po ziemi, nagle zostaje zmuszona do przyczepienia się do góry nogami do rośliny, zakręcenia kokonem i poddania się własnemu procesowi śmierci i odrodzenia. Siła i Źródło Życia, to impuls, który nim kieruje. Źródło Życia rośnie i rozszerza się w coś większego wewnątrz. W końcu kokon, który kiedyś był ochroną, staje się ograniczający. Motyl musi wywrzeć potężną siłę, aby pokonać opór swojego dawnego kokonu ochronnego, aby stać się tym, do czego jest przeznaczony.

My również doświadczamy w sobie impulsów Siły Źródła Życia. Wielu z nas odczuwa potrzebę lub impuls, by spróbować czegoś nowego. Niektórzy z nas odczuwają impulsy do robienia rzeczy, które od dawna odkładaliśmy. Niektórzy z nas odczuwają potrzebę i impuls, by po prostu odpocząć i zrelaksować się. Niektórzy z nas odczuwają impuls, by kochać siebie bardziej, dokonując dla siebie zdrowszych, szczęśliwszych wyborów. Możesz mieć impuls, aby wziąć udział w zaskakujących zajęciach, np.; posprzątać szafę, zdrzemnąć się, zmienić karierę, zmienić relacje, stworzyć szersze horyzonty, podzielić się swoim Sercem, czy odejść od wielu sytuacji ze świadomością, że kiedyś były powłoką ochronną, z której wyrastasz.

Ta Siła Życia pobudza cię do zrobienia najmilszego, najłatwiejszego, najzdrowszego i najszczęśliwszego kroku na twojej ścieżce.Daj sobie na te nowe impulsy, przyzwolenie.

W takim stopniu, w jakim poddasz się tym naturalnym impulsom, aby w każdej chwili stworzyć dla siebie bardziej kochającą rzeczywistość – poczujesz się lepiej. W stopniu, w jakim opierasz się tym naturalnym impulsom, by w danej chwili stworzyć dla siebie bardziej kochającą rzeczywistość – poczujesz się gorzej.

Wszyscy zostaliśmy nauczeni obwiniania za swój gniew innych lub zewnętrznych sytuacji życiowych. Mówisz – TO mnie rozzłościło albo zdenerwowało. Niemniej jednak, bez swojej ludzkiej etykiety, „gniew” jest tą samą siłą, która powoduje, że motyl wyłania się z kokonu, aby stworzyć nowe życie. Jest to silny nacisk skurczów porodowych, i nacisk, którego czasami potrzebujesz, aby się rozszerzyć, rosnąć i dać sobie pozwolenie na zmianę swojej Świadomości, w szerszą kochającą rzeczywistość.

Jeśli spojrzysz na swoje uczucia w ten sposób i zdać sobie sprawę, że wszystkie pozytywne uczucia wskazują na poddanie się miłosnym impulsom Stwórcy, a wszystkie negatywne uczucia wskazują na opór wobec jego miłosnych impulsów, wtedy szybciej ruszysz w kierunku swojego szczęścia, zdrowia, spokoju, pogody ducha, bezpieczeństwa, harmonii i rezonansowych połączeń, które stworzą kochającą rzeczywistość.

Twoja wibracja jest istotna. Twoja radość jest istotna. Twój związek ze Stwórcą, z Źródłem Życia wewnątrz, jest tym, co jest NAJBARDZIEJ istotne.

Kiedy nauczysz się poddawać Miłości i w niej robić to, co jest dla siebie słuszne i najlepsze, wtedy ludzie, którzy cię skrzywdzili, ci, których się boisz, i ci, o których myślałeś, że mają nad tobą władzę, po prostu staną się dla ciebie nieistotni, a ty będziesz się poruszać do przodu, do JUŻ własnego, kochającego życia.

Jesteśmy Mocą, która tworzy światy, doświadczającą siebie w niezliczonych formach. Dlatego właśnie jesteś kochany!

Poddaj się Mocy Życia, która cię prowadzi. Wybierz, aby zaufać rozwijającej się podróży, swojemu przewodnictwu i doskonałemu, obecnemu czasowi, w którym jesteś prowadzony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *