Odnajdywanie naszego połączenia z MAGIĄ, to powrót do obfitości.

Ludzkość i planeta zostały zaprojektowane przez Stwórcę, aby funkcjonowały w strumieniu Natury, jej naturalnej Magii i Obfitości. Ta pierwotna Siła Życia została zaprojektowana, aby reagować na Świadomość i tworzyć wszystko, co jest upragnione i potrzebne.

Świat przyrody przypomina nam o naszej roli – bycia na czele globalnego ruchu – honorującego planetę i siebie nawzajem. Robimy to, sięgając głęboko w siebie, łącząc się z naszą Boską Mocą, ucieleśniając ją w naszych uczuciach, myślach, słowach i czynach.

Życie staje się coraz intensywniejsze.

Budząca się Boska energia Siły Życia zapewnia nam, że wszyscy na planecie będą się rozwijać, a nie tylko myśleć jak przeżyć. Dlatego nasze globalne społeczeństwo doświadcza „trzęsienia ziemi”. Wszystko, co leży u podstaw tego, jak żyjemy, pracujemy i współpracujemy ze sobą, podlega weryfikacji. Nasz fundament ma tyle pęknięć, że trzeba go całkowicie odbudować!

Magiczna Siła Naturalnego Życia, była zastąpiona sztuczną siecią zwaną „ekonomią”. Ta sieć miała na celu wzbogacenie tylko nielicznych osób, które sprawują kontrolę, a reszta miała mieć trudności z przetrwaniem. To była sieć przetrwania, która nigdy nie miała zapewniać powszechnej obfitości dla wszystkich. W rzeczywistości jest to sieć ekonomicznego więzienia i niewolnictwa. Bez względu na to, ile pracujesz i produkujesz, nigdy nie jesteś wolny od jej wymagań.

„Gospodarka” to sztuczny konstrukt, który nie ma w sobie Magii i Życia. Jest to część programu sztucznej inteligencji, który ma na celu oddzielenie ludzkości od Natury, jej Siły Życiowej, oraz uzależnienie od sztucznych źródeł stworzonych przez sztuczną gospodarkę.

Jest to sprzeczne z naturalnym przepływem energii Życia w Naturze, który ma na celu wspieranie życia i tworzenie obfitości, aby można było odkrywać życie i cieszyć się nim, bez obaw o przetrwanie. Kiedy jesteśmy w kontakcie z Siłą Życia, stajemy się przepływem płynnego Światła. W nim WIEMY, że możemy stworzyć wszystko, czego potrzebujemy w życiu, i że nie ma potrzeby stresu. Uczymy się wspierać innych i dzielić się z innymi jako społeczność.

Kiedy jesteśmy częścią sztucznej konstrukcji ekonomicznej, uczy się nas, że nasze przetrwanie jest zawsze wątpliwe i że musimy zniewolić się pracodawcom i rządom, aby mieć wystarczająco dużo, by przeżyć. Zachęca się nas do szukania bogactwa, kosztem środowiska i innych, by głównie uzyskać dla siebie – wtedy nie czujemy poczucia wspólnoty.

Natura, to nie tylko ładne krajobrazy czy miejsca na turystyczne wakacje. To miejsca, które kryją w sobie naszą Naturalną Magię. Im więcej z tej Natury tracimy, tym bardziej jesteśmy uzależnieni od sztucznej „gospodarki”, aby zaspokoić nasze potrzeby.

Dlatego też czujemy się o wiele lepiej, kiedy wychodzimy na łono Natury. Naturalne przepływy energii i Magia mogą współpracować z naszą energetyczną i fizyczną formą, leczyć ją i równoważyć, oraz wznosić naszą Świadomość.

W chwili obecnej wszyscy musimy żyć pomiędzy tymi dwoma aspektami życia na Ziemi.

Żyjemy w społeczeństwie, które jest zależne od gospodarki, więc aby mieć dom, żywność, ubrania itp., musimy uczestniczyć w sztucznej gospodarce. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie pracować z Magicznymi Przepływami. Ważne jest, abyśmy WŁAŚNIE to zrobili, aby osiągnąć Równowagę i Obfitość. Musimy zrozumieć, że Obfitość jest naszym naturalnym stanem. Oznacza to posiadanie wystarczającej ilości tego, czego potrzebujemy. Nie oznacza to wielkiego bogactwa i wysokiego konsumpcyjnego stylu życia. Oznacza to bycie bliżej Natury oraz szacunek i wdzięczność za to, co jest nam dane.

Aby uwolnić się od niewoli sztucznej ekonomii, musisz uwolnić się od rdzennego przekonania, że bogactwo i obfitość pochodzą z matrycy ekonomii.

Kiedy zrozumiesz, że obfitość nie jest tylko magiczną koncepcją i że tworzysz obfitość poprzez proces własnej Świadomości dostrajającej się do przepływu płynnego Światła – zrozumiesz Nową Ziemię. Przepływ płynnego Światła jest inteligentny, wielowymiarowy i wieloliniowy, może tworzyć wstecz i do przodu w czasie. Wszystko, co jest potrzebne i pożądane, może zostać zapewnione i nie ma to nic wspólnego z proszeniem się o pozwolenie pracodawcy, banku czy rządu. Materia się manifestuje w naturalnym procesie twórczym – jeśli jest potrzebna, zostaje dostarczona!

Nadchodzące ZMIANY są jednym ze znaków, jakie daje nam Wszechświat. Zmiany pobudzają naszą silną wewnętrzną Świadomość, że możemy zwyciężać i prosperować, nawet w trudnych warunkach, kiedy sprawy wyglądają na bardzo destruktywne.

Nowa Ziemia się rodzi, stara ziemia jest przekształcana – życie na planecie tańczy w nowym rytmie. Zobacz poza tym, co widzisz! Każda sytuacja może mieć milion rozwiązań – to ty je wybierasz, bo jesteś Świadomością, której materia jest poddana. Z tego punktu mądrości, twórz z Miłością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *