Samo Życie WIE, jak użyć ciebie, by rozświetlić tą planetę.

Wewnętrzne wezwanie do piękniejszego Życia, jest w tobie. To wewnętrzne wołanie śpiewa ci słowami, obrazami, uczuciami i poczuciem wiedzy. Wie, jak sprawić, by twoje Serce śpiewało, a energia wzrosła. Wie co ci służy, wie nie tylko jak będziesz się rozwijać, ale także jaka ścieżka będzie dla ciebie najbardziej dostępna i najbardziej korzystna. Możesz więc służyć Życiu będąc sobą – prawdziwym, promiennym, czystym. Nadszedł czas, aby dostroić swoje wewnętrzne słuchanie do jeszcze subtelniejszego poziomu Świadomości i pielęgnować własne zaangażowanie: chęć bycia wiernym sobie w Tu i Teraz. W większym stopniu! Ponieważ tak bardzo kochamy Życie, tę planetę i siebie.

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, tak jak drzewa w lesie są połączone przez podziemne grzyby – my, ludzie, jesteśmy połączeni przez częstotliwości elektromagnetyczne, działające podświadomie w otaczających nas polach energii. Uświadomienie sobie, jak daleko – my, jako rasa istot ludzkich – przesunęliśmy się od Centrum równowagi i harmonii, i powrót do tego Centrum – jest naszą ewolucyjną drogą.

Dlatego Prawda się objawia. Tego, co zostało zamiecione pod dywan, nie da się już ukryć, ani w naszym indywidualnym życiu ani w kolektywie ludzkości. Niskie, ukryte uczucia wychodzą na powierzchnię, aby je zobaczyć, poczuć i uwolnić jak przepływające fale. Rzeczy, których nie zauważaliśmy, mogą pojawić się w głębszym wydaniu. Przyjaźnie, które przestają rezonować, ponieważ nie możemy już nie zauważać pewnych postaw i zachowań – mogą opuszczać nasze życie.

Sposobem na rozwój i posuwanie się naprzód jest uzdrawianie bólu w nas samych, i również rozgrywa się to na świecie, gdy Dusze grupowo angażują się w konflikt. Ci, którzy znajdują się w biegunowości podziału, muszą zdać sobie sprawę, że obie „strony” generują TĘ SAMĄ energię, tylko po prostu dołączają do niej inną historię.

Jesteśmy świadkami odpadania, rozpływania się starych sposobów interpretacji Życia, a także wyłaniania się nowych. Najsilniejsza niska energia, trzymająca nas w okowach podziałów, to arogancja. Energia arogancji znajduje się w samym sercu konfliktu i od wieków rozbrzmiewa na świecie. Arogancja jest odzwierciedleniem separacji i stoi za traumą ludzkiej egzystencji tu na ziemi. Arogancja sprawia, że grupa ludzi czuje się lepsza od innych, sprawia całkowite oddzielenie serca od umysłu, ciała i ducha. Arogancja nie ma uszu do słuchania, ani Serca do odczuwania Miłości. Arogancja karmi nienawiść i fałszywą wyższość. Jest tym, co napędza niewolnictwo, znęcanie się i ucisk.

U podstaw arogancji często leży poczucie bezwartościowości i bycie „wystarczająco dobrym”. Ale jest też inny rodzaj arogancji, którego podstawą jest twarde i zimne uczucie – jako prawdziwa wiara w wyższość. Jest to energia żyjąca w autokracji, w której ten, kto uważa się za zwierzchnika, panuje nad tymi, którzy czują się niegodni. Otaczają ich pochlebcy rezonujący z biegunowością arogancji/bezwartościowości i rywalizujący o stanowiska wspierające autokratę, zawsze szukając coraz większej władzy, stojąc na „plecach małych ludzi”, od których wysysają energię poprzez manipulację, która ich wzajemnie oddziela – poprzez fałszywe wierzenia i ideologie.

Częstotliwość arogancji imploduje. Pęka i kruszy się, gdyż fale energii Światła, niosą częstotliwość Miłości. Ta energia nie może zostać zatrzymana. Przenosi ludzkość naprzód w ewolucyjny pęd, jakiego nie doświadczono na Ziemi na tak masową skalę. Miłość jest uzdrawiającym balsamem. Miłość pielęgnuje naszą niewinność, zmywa reakcje traumy przodków, pomaga uzdrawiać wspomnienia i uczucia, które popychały nas do lęku.

Boski człowiek rodzi się do harmonii. Rodzi się w każdym z nas. Pulsujące fale energii przez nas przepływają, wynosząc to, co już nie rezonuje w harmonii. Skurcz i rozkurcz. Kurczą się – popychając i wyciskając to, co już nie rezonuje z naszą Boską esencją. A potem energia rozszerza się, napełniając nas Miłością, harmonizując nas z Wszechświatem / Jednością Istnienia. Skurcze mogą przybierać formę wspomnień i żalu, nierozwiązanych problemów, które wymagają naszego uznania, Miłości i uwolnienia. Uczucia ekspansji przychodzą jako wrażenie rozciągnięcia od wewnątrz.

Zawsze pamiętajmy, że cały czas się rozwijamy. Więc nawet jeśli sprawy wyglądają strasznie, pamiętaj, że jesteśmy TWÓRCAMI i jesteśmy we wspaniałej współpracy Światła, rozwijając się, rozszerzając i tworząc nowy sposób Życia, na tej pięknej Ziemi. Ludzie Światła, zjednoczeni przez Współczucie, Dobroć i Miłość. Świeć dalej i wiedz, że nie jesteś sam! Odważ się wierzyć, że samo Życie wie, jak użyć ciebie, aby rozświetlić tę planetę. Emanuj i stań się bardziej Przestrzenny, Harmonijny i Piękny.

2 thoughts on “Samo Życie WIE, jak użyć ciebie, by rozświetlić tą planetę.

  1. Super! Cieszy mnie taki obraz sytuacji, rodzaj zaleceń i prognozy! Dziękuję 🥰

  2. ’ Najsilniejsza niska energia, trzymająca nas w okowach podziałów, to arogancja… ”
    ” Biada pasterzom, którzy prowadzą do zguby i rozpraszają owce mojego pastwiska…” (Jr 23, 1-2)
    ” Biada wam uczeni w Piśmie i farazeusze obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludżmi…” (Mt 23, 13-15 )
    ” Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem…” ( Iz 5, 20 )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *