Wolność, jest gorącym tematem na naszej Ziemi.

Aby zrozumieć swoją Wolność, musisz zrozumieć swoją Prawdziwą Naturę. Jesteś Duchem, który ma fizyczne doświadczenie! Gdybyś tę Prawdę w pełni przyjął, dostroiłbyś się do pożądanej rzeczywistości.

Co oznacza Wolność? Czy Wolność to robienie tego, czego chcesz, kiedy chcesz? Czy też Wolność odczuwania tego, czego chcesz, kiedy chcesz? Prawda jest taka – że wszystko czego pragniesz – to chęć odczuwania czegoś. Więc zacznij od Wolności odczuwania, a następnie zostaniesz poprowadzony do osób, sytuacji i czynności, które do twoich uczuć pasują. To jest prawdziwa Wolność! Uczucia są wibracją, a wibracje tworzą rzeczywistość.

Mógłbyś być zamknięty w klatce, a twój Duch wciąż byłby Wolny, ponieważ nikt nie może powstrzymać ani ograniczyć, nieograniczonej Duszy. Każdy postrzegany brak Wolności wynika z utożsamienia się z fizycznym ciałem i światem zmysłów, zamiast z utożsamienia się z twoją Prawdziwą Duchową Naturą. Im bardziej utożsamiasz się ze swoim Duchem, tym mniej będziesz czuł się ograniczony podczas życia, oddychania i poruszania się po Ziemi. Ty sam decydujesz o swojej wibracji. Ty sam zatem kontrolujesz to, co przyciągasz lub na co pozwalasz. Twoja wibracja tworzy twoją rzeczywistość i możesz swobodnie wybrać swoją wibrację, dlatego możesz swobodnie tworzyć dowolną rzeczywistość, jaką sobie zażyczysz.

Czy zauważyłeś, jak duża jest teraz przepaść energetyczna między ciemnością a Światłem? między przebudzonymi a jeszcze nie przebudzonymi? między wiedzą a ignorancją? Prawdą a nieprawdą? To czasy w których rozeznanie jest niezbędne, aby przechodzić do wymiaru nowej rzeczywistości – a kluczem jest silne przebywanie we własnym Duchowym polu energetycznym. Unikaj rozpraszania się w iluzji i próby uciekania od własnych lęków, oraz na siłę uzdrawiania innych.

Pamiętaj, że suwerenność energetyczna jest głównym tematem dzisiejszych czasów – rozdzielenia na starą świadomość i na Świadomość nową – a to oznacza akceptowanie wyborów i decyzji innych, bez względu na to, jak bardzo uważasz, że się mylą. Nie możemy być w pełni we własnym Świetle, jeśli próbujemy przekonać kogoś, że jego Światło świeci w niewłaściwym miejscu lub w niewłaściwy sposób.

Rygor jest potrzebny, aby pozostać na WŁASNEJ ścieżce. Potrzebna jest rezolucja, aby mieć jasność i pewność siebie, oraz zdolność do zaakceptowania tego, że chociaż sytuacje nie zawsze układają się tak, jak chcesz – rezultatem jest odzwierciedlenie wolnej woli, suwerenności energetycznej, i misja Duszy każdego.

Zmiana wzywa nas wszystkich do wkroczenia w naszą OSOBISTĄ suwerenność – wszystko, co nie jest w zgodzie z tym, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, jest podkreślane i intensyfikowane, jako nasze lęki, rany i słabości.

Są tacy, którzy są przebudzeni, którzy są podłączeni do swojej Boskości i mogą łatwo poruszać się w wyższej częstotliwości. Są też tacy, którzy są zamknięci, którzy wierzą, że trzeba się maskować, trzymać z dala, nie komunikować i że jest się czego obawiać. I są też ludzie, którzy są gdzieś pośrodku. W tej chwili jest bardzo zauważalny kontrast, który powoduje, że ludzie nadal się budzą. Budzą, bo coraz więcej czują, jak różni ludzie i sytuacje ściągają ich w dół.

Nie chcąc lub nie będąc w stanie zaakceptować zmian w tym czasie, zwiększasz tylko poczucie ograniczenia przez zewnętrzne energie. Jak to wygląda? Buntujesz się przeciwko czemuś? – bądź ostrożny, możesz to coraz łatwiej przyciągnąć! Moc wzrasta.

Wszyscy uczymy się, jak otwierać na nieznane i zachować pewność siebie, by utrzymać wyższy w sobie potencjał. Nieznane, to nowa Świadomość. ŚWIADOME działanie tworzy Wolność. Wolność, to NOWA Świadomość.

W NOWEJ Świadomości jesteś kompletny. Jesteś cały. Masz wszystkie niezbędne elementy, by podążać za swoim Sercem, a nie za przerażonym umysłem. W nowej Świadomości, jesteś wolny i bezpieczny. W nowej Świadomości, jesteś NOWĄ Istotą w NOWYM świecie.

Stopniowo wtapiamy się razem, w piękniejszą, kochającą rzeczywistość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *