Wszyscy ewoluujemy jako Światło, które bardzo pragnie stworzyć Królestwo Niebieskie na naszej Ziemi.

W miarę jak ewolucja Ludzkości przyspiesza, stare, nadal wynurza się i staje się widoczne dla CZUCIA. Płyniemy jak fala po fali galaktycznej energii, co w pewien sposób przygotowuje nas na nową przyszłość. Jak ta przyszłość wygląda i jak będzie, nikt nie wie, ponieważ każdy krok, który podejmujemy, każda transformacja, przez którą przechodzimy, determinuje naszą podróż. Naszą jedyną pewnością jest ZMIANA i gdy podążamy naszą

Człowiek Nowej Ziemi postrzega Naturę jako Świętą i szanuje pierwotny cel Ziemi, jako Świętej Planety i jej ogrodu radości dla wszystkich jej Istot. Nowa Ziemia to jest rzeczywistość, w której wszystko jest prowadzone przez Boga. W tym miejscu każdy zdaje sobie sprawę, że dopóki nie WYBIERA, aby pozwolić swojemu własnemu Światłu się prowadzić, to jego aspekt ego przejmuje kontrolę, i to przyzwolenie jest tym, co dyktuje rzeczywistość jako doświadczenie.

Przebudzenie, to dla nas wszystkich dopiero początek opadającej mgły. To, jak wychodzenie z głębokiego snu na jawie. I przecieranie oczu, aby zobaczyć inną wymiarową wersję rzeczywistości, w którą nie wierzyliśmy, że istnieje, ponieważ całkowicie przeciwstawiała się wszystkiemu, czego się wcześniej nauczyliśmy i rozumieliśmy, w co wierzyliśmy. A jednak wiedzieliśmy głęboko w środku i zapomnieliśmy.

Coraz bardziej zdajemy sobie sprawę, że to aspekt Wyższej Jaźni w nas żyje Świadomością Nowej Ziemi, a niższe Ja (aspekt ego), żyje Świadomością Starej Ziemi. I aby przesunąć wibracyjne linie czasu / percepcję, musi nastąpić całkowita wewnętrzna zmiana, w której wszystko łączy się w JEDNO. Boskie wewnętrzne Zjednoczenie, które tworzy nowe wewnętrzne i zewnętrzne DOŚWIADCZENIE. Wszyscy nieustannie wybieramy, którą wymiarową wersję Ziemi doświadczać jako rzeczywistość. Stara Ziemia jest miejscem, gdzie toczy się cała walka o kontrolę, gdzie stosuje się taktyki manipulacji, aby utrzymać system. To jest miejsce, gdzie obecnie znajduje się duża populacja ludzkości. Przepaść…

Ten proces wychodzenia z dróg starego świata, wychodzenia poza nastawienia i ograniczenia wcześniej akceptowane jako „rzeczywistość” – wymaga czasu. Nowa Ziemia, to wymiar Świadomości, to miejsce w którym każdy się budzi i odzyskuje własną moc i przestaje bawić się w stare rzeczywistości, pozwalając tym rzeczywistościom kontynuować grę, bez własnego udziału. Obserwowanie zewnętrznej rzeczywistości i umiejętność łączenia kropek, pomaga nam uświadomić sobie małe wokół rzeczy, które zmieniają nasze doświadczenie, ze zwykłego w niezwykłe. Coraz bardziej rozumiemy, że to małe rzeczy często mają największe znaczenie. Widzieć tęczę po deszczu – to odnajdywanie znaczenia w codziennych rzeczach, poprzez zwracanie uwagi na niuanse i znaki transformacji. To małe kroki, które podejmujemy, jeden po drugim, prowadzą nas tam, gdzie mamy iść.

Przekonujemy się, że musimy być bardziej obecni, więcej kontemplować, aby trzymać się nowej drogi, by prosperować w jej Nowej Rzeczywistości. Przekonujemy się, że wszystko co robimy i manifestujemy, pochodzi z naszej własnej energii zogniskowanej w czasie i z kroków, które podejmujemy w kontinuum Wszechistnienia. Większość tego kontinuum – ponieważ jest tak rozległe i kwantowe – wymykało i jeszcze wymyka się naszej Świadomości – to dlatego, że nasze uwarunkowanie było liniowe, z „czarno-białym” myśleniem i percepcją.

Za każdym razem, gdy poddajesz swoje ego własnemu Wyższemu Aspektowi Jaźni / Boskości, pozwalasz, aby jego wyższa Świadomość, wypełniła cię większą ilością Światła, i aspekt ego przestaje być „czarno-białą” przeszkodą. Słuchasz swoich uczuć. Jesteś w zgodzie ze swoim Sercem i Duszą, czujesz się żywy, pełen pasji i witalny. Kiedy spadasz w ego, próbujesz zmusić się do zrobienia czegoś bez Serca, odczuwasz presję, jaką wywierasz na siebie w postaci fizycznych bólów, frustracji, depresji, a czasem jawnego gniewu. To chemia twojego ciała reagująca na programy twoich myśli. To wszystko mówi ci, kiedy jesteś na dobrej drodze w jedności ze Światłem w tobie, a kiedy jesteś poza nim i odbiegasz od dobroci Życia, którego w Sercu pragniesz.

Zadawaj sobie często pytania, które są bardzo pomocne: Co sprawia ci radość? Co cię rozdziera? Co cię ożywia? Co cię wyczerpuje? Co i kiedy robisz z pasji, a co i kiedy z obowiązku? Rozróżniaj, gdzie jesteś wibracyjnie. Wnoś w swoje życie ŚWIADOMOŚĆ tego, z jaką częstotliwością się identyfikujesz – na którym paśmie wibracyjnym / której Ziemi, jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *