Największą sztuką jest ujarzmienie wroga bez walki, Światło jest właśnie taką sztuką.

Najpierw musimy ujarzmić nasze umysły, aby ujarzmić wroga, który tak naprawdę nie jest wrogiem. Aby poznać wroga, musisz najpierw uznać wrogów, których stworzyłeś w swoim umyśle, czy to ze sobą, czy z zewnętrznymi warunkami życia, czy innymi ludźmi. Musimy zrozumieć, dlaczego te warunki czy ludzie, byli postrzegani jako wrogowie w głębszych warstwach naszego WŁASNEGO umysłu.

Tak więc pierwsze działanie, które należy podjąć, dotyczy samego siebie! Tu zaczynają się zamaskowane wojny, nie na zewnątrz, ale zaczynają się w nas. Odbycie tej uczciwej, wewnętrznej podróży, pokonuje wroga, którego tak naprawdę nigdy nie było!

Życie w starej rzeczywistości Ziemi, było otoczone rywalizacją wszędzie i od samego początku. Konkurencja stała się dla nas tak naturalna, że rzadko dostrzegaliśmy sposoby, na jakie konkurowaliśmy, energetycznie ze sobą walczyliśmy.

Obecnie w energii panuje ociężałość, z której trudno uciec, ponieważ jesteśmy zmuszeni do konfrontacji z tym, co należy w sobie zmienić, zarówno na poziomie zbiorowym, jak i indywidualnym. Zbiorowo pojawia się wiele strachu, beznadziejności, niepokoju i gniewu, co wywołuje sporo emocji. Wszystko na świecie staje się coraz bardziej widoczne, obnażają się cienie. Struktury, które spajały nasz świat, kruszą się wychodząc na powierzchnię. Wznoszą się, by się uzdrowić i uwolnić.

Życie zmienia się nieodwołalnie i musisz naprawdę wykorzystać swoją odwagę, aby poradzić sobie z tym, co się dzieje. Stajesz twarzą w twarz z cierpieniem, globalną dewastacją. Bądź świadkiem tego wszystkiego, ale pamiętaj, że odpuszczenie jest jedyną opcją, jaką masz teraz. Bo teraz właśnie, nasza Święta Jaźń wyłania się w coraz większym stopniu, w ludzkim doświadczeniu.

Teraz zakorzeniamy się głębiej, aby osiągnąć wyższe stany koherencji i twórczego przepływu. W miarę jak stare przekształca się ze stresu w siłę, my przygotowujemy się do ekspansywnego przepływu twórczego. Zawsze pamiętajmy – mamy GŁĘBOKIE korzenie! Jest to potężne Światło.

7 thoughts on “Największą sztuką jest ujarzmienie wroga bez walki, Światło jest właśnie taką sztuką.

  1. Dziękuję za Twoje Przekazy Beatko … są piękne, głębokie, trafiające… 🙏 i te przepiękne fotki i obrazki, które dodajesz, serdeczności ślę…🌹 Eva.

  2. Dziękuję Beatko, że jesteś i jesteśmy wszyscy razem w jedności…za Twoje wsparcie dla wszystkich💜💜💜

  3. Bardzo traffne, i prawdziwe ale ukryte….. Dziekuje za naswietlenia tej waznej strony naszej egzystencji💟🙏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *