Nasze Serca szepczą – chcemy ZMIAN.

Napływające Świetliste energie są znacznie wzmocnione i przynoszą coraz więcej ważnych zmian, podkreślając to, co jest przestarzałe i nieistotne. Jesteśmy wytrącani z tego, co znane, abyśmy mogli przełamać schematy przeszłości. Jesteśmy zachęcani do odrzucenia tego, co nie jest już w zgodzie z naszą Duszą i do pamiętania, że podążamy niezwykłym kursem przez ten czas, co jest ważne dla naszego wzrostu, ekspansji i ewolucji. Więc presja narasta. Zmiany są potrzebne w każdej sferze życia, ponieważ nasze systemy społeczne, polityczne, finansowe i środowiskowe wciąż się załamują.

Dla wielu może być trudno utrzymać poczucie równowagi i przepływu, gdy przechodzimy z jednego skrajnego stanu w inny, pozornie „bez przerwy na oddech”. Zmiana i transformacja zachodzą w bardzo szybkim tempie, więc prędkość z jaką napotykasz na stare wzorce i blokady, również mocno wzrosła – więc czasem może boleć. Wyzwania i trudności osiągają punkt kulminacyjny, więc teraz jest czas, w którym powinieneś wykorzystać swoją Samoświadomość i energię, by uzyskać dostęp do Mocy.

Twoja Moc to Kochające Światło!

Rozejrzyj się. Jesteś Duchem w ciele. Boskością doświadczającą własnego życia w ciele, osobowości, czasie i przestrzeni.

Jesteśmy twórcami i architektami Miłości w formie. To z powodu naszego ludzkiego życia, nieograniczona Miłość, która jest Boskością, jest formowana i kształtowana w rzeczy, doświadczenia, koncepcje, idee i systemy. To dzięki naszemu istnieniu, Miłość wciąż się rozwija, rośnie i znajduje nowy wyraz.

Dlatego jesteś o wiele ważniejszy, niż możesz sobie wyobrazić!

Każde twoje pragnienie powoduje, że cały Wszechświat odpowiada. Każde twoje życzenie ulepszania, uruchamia tryby, aby Wszechświat tworzył lepiej. Każde twoje pragnienie dla siebie lub innych, bierze tworzywo z energii Miłości i zaczyna je formować tak, jak artysta formuje glinę, by stworzyć piękne dzieło, rzeźbę.

My jesteśmy architektami Miłości!

Mimo, że nie wydaje się, żebyś coś robił, a jednak przy każdym prostym miłosnym życzeniu, wydajesz cichą nutę Miłości i energii, która zaczyna podróżować przez Wszechświat. Łączy się z energiami innych, którzy pragną czegoś podobnego, i wkrótce te zbiorowe nuty Miłości zaczynają tworzyć symfonię częstotliwości – falę Miłości, która zaczyna przepływać przez inne ludzkie Serca.

Im więcej z nas ma podobne pragnienia, tym silniejsza symfonia i tym więcej Serc wzruszonych. Im większa Miłość, tym silniejsze fale energii i tym na więcej Serc wpływasz. W ten sposób twoje proste pragnienia stają się energiami, które stają się inspiracją, które stają się ideami, które zamieniają się w działania, które stają się ruchami, które tworzą trwałe zmiany na planecie Ziemi.

Więc kiedy czujesz, że nie masz znaczenia, pomyśl jeszcze raz. Kiedy czujesz, że nie robisz różnicy, pamiętaj, że robisz. Kiedy czujesz, że utknąłeś, pamiętaj, że tak nie jest. Zawsze tworzysz zmiany wewnątrz. Zawsze wprawiasz Wszechświat w ruch.

Nawet w twoim najgłębszym gniewie, frustracji i lęku, zasiane są ziarna kochającego pragnienia LEPSZEGO.Jesteś architektami Miłości. Miłość jest materiałem, z którego tworzone są całe Wszechświaty. Miłość jest surową materią, którą twoje pragnienia kształtują w ciche nuty, które stają się cichymi symfoniami, które cicho, ale SILNIE dotykają ludzkich Serc i je inspirują.

Poczujmy, że słyszymy czystą Miłość Boga rozbrzmiewającą we Wszechświecie, zamieniającą się w symfonię, która podnosi i inspiruje każde otwarte Serce. Poczuj, że ta muzyka dotyka tych, którzy jeszcze nie zabrzmieli samodzielnie i inspiruje ich, do przyłączenia się do chóru.

Naprawdę gramy tę symfonię przez cały czas, energicznie aczkolwiek cicho, ale nasze Serca, które nie potrzebują uszu, mogą ją słyszeć. Nasze Serca są karmione i podsycane tą Miłością. Dlatego każdy z nas, TY, poprzez swoją chęć pragnień i marzeń, tworzysz ruch, zmianę i wspaniałe NOWE, PIĘKNE życie na naszej/swojej Ziemi.

Dlatego w ciągu następnych dziesięcioleci zobaczymy ogromną poprawę w traktowaniu naszej Matki Ziemi. Zwiększy się Świadomość zrównoważonego rozwoju. Będą całe ruchy, aby oczyścić różne ekosystemy. Pojawią się trendy w wystroju wnętrz, które będą zawierały więcej elementów naturalnych i odrodzi się uznanie dla parków i rezerwatów przyrody. Będzie więcej zazieleniania miast – ogrody na dachach, energia słoneczna, wiatrowa i bezpośrednio z przestrzeni, oraz wiele wspaniałych ulepszeń, które wynikają z TWOICH prostych życzeń i pragnień!

Twoje proste pragnienie LEPSZEGO – pozornie dla ciebie nieistotne – a czyni tak wiele. Jesteś ważny! Pozwól sobie na odkrywanie pragnień, które nosisz w Sercu. Serce, pragnie w ten sposób się wyrażać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *