Połączenie z własnym Źródłem Istnienia.

Dawno temu straciliśmy doświadczenie Miłości i połączenie ze Źródłem. Nic oczywiście nie może być odłączone od Źródła, ale kiedy jednostka lub rasa istot przestaje odczuwać dobre uczucia, przestaje kochać – nie może poczuć połączenia ze Źródłem Życia i zaczyna się unicestwiać.

I aby przetrwać, ciągle musi z zewnątrz energię pobierać. Dlatego nasza cywilizacja stała się pasożytem zdolnymi do życia, wyłącznie dzięki energii innych. I można powiedzieć, że to jest prawdziwy wirus, ŻADEN inny.

Gdy nasza rzeczywistość stała się obsesją śmierci, bo ciągłego z zewnątrz pobierania, w wewnętrznej reakcji, zaczęło w tobie wzrastać pragnienie ponownego połączenia. Więc teraz masz obsesję na punkcie OŻYWIENIA, by pobierać jedynie Światło, w ten sposób łącząc się ponownie z Źródłem własnego Istnienia. I Świecić!

Więc teraz zobacz, jak twoja Miłość, jak twoje Światło, może wszystko oświecić. Zobacz, jak twoja dobroć może przenosić góry. Zobacz, gdzie twoja ODWAGA jest potrzebna. Zobacz, gdzie potrzebna jest miękkość. Zobacz, jak może wpłynąć twoja CZYSTA obecność. Zobacz, jak dotykają się wszystkie Serca. Zobacz, gdzie aktywuje się twoja ENERGIA

Zobacz, jak zmiana zachodzi w twoim środku i jak wydostajesz JĄ na zewnątrz. I kiedy patrzysz na świat zewnętrzny, ZOBACZ tą nową percepcją. Zobacz to wszystko. Poczuj to wszystko. A potem zauważaj – gdzie jesteś – aby być tą Świetlistą różnicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *