To nie jest czas na hibernację. To czas na ekspansję!

Zmiana jest jedyną PRAWDZIWĄ stałą w życiu i możemy z nią walczyć, opierać się jej, lub wkomponować się w nią – zmiana wciąż się dzieje, czy tego chcemy, czy nie.

Energetyczne otoczenie, w którym się teraz znajdujemy, przeniosło nas w przestrzeń, w której potężny portal przebudzenia znajduje się tuż przed nami. Teraz jest czas, aby wzmocnić Moc kreatywności do niemal cudownych poziomów. Wszyscy mamy teraz możliwość przejścia przez to energetyczne otwarcie, aby się rozszerzyć i uwolnić od matrycy podziału i lęku.

To otwarcie nigdy nie pojawia się na zewnątrz nas Niektórzy mogą nadal znajdować się w miejscu, w którym wierzą, że przebudzenie to kwestia bycia zbawionym przez coś, co jest poza nimi, i to jest absolutnie w porządku. W niczyim procesie wzrostu nie ma dobra ani zła i zawsze istnieje indywidualny wybór dotyczący sposobu rozwoju.

Każdy z nas jest dokładnie tam, gdzie powinien być teraz. Ten portal przebudzenia, który współtworzyliśmy, nie zamknie się, dopóki nie będziemy gotowi przez niego przejść. Nie zostawi ciebie, ani nikogo kto wybrał przejście do Światła, w tyle. Każdy z nas porusza się we własnym tempie. Nie ma osądu, które tempo jest „właściwe”. Każde tempo jest doskonałe i Boskie dla każdej ścieżki wzrostu i ekspansji, na której się znajdujemy.

Życie to cenny dar, który tak wielu z nas uważa za pewnik. Wielu z nas nawet nie myśli o wspaniałości bycia człowiekiem i radości z możliwości, które możemy wykorzystać. Bardzo często dopiero wtedy, gdy drzwi życia, zaczynają się dla nas zamykać z powodu złego stanu zdrowia lub innych życiowych wyzwań, zaczynamy zdawać sobie sprawę, jak ważne jest jak najlepsze wykorzystanie każdej chwili.

Kiedy czujesz się dobrze i jesteś w wysokiej wibracji, wydaje się, że cudowne rzeczy z łatwością napływają do twojego życia. Kiedy czujesz się źle lub potykasz się i wpadasz w niższe wibracje, stajesz na drodze DOBROCI, która chce wpłynąć do twojego życia.

Jedną z rzeczy, która powstrzymuje większość ludzi przed prawdziwym życiem w pełni, jest strach przed nieznanym. Z perspektywy naszego Ducha nie ma czegoś takiego jak nieznane, ponieważ nasz Duch już wie wszystko o naszej potencjalnej przyszłości. Tak, nasz Duch jest „wiedzącym wszystko” w sposób, który nie ma absolutnie nic wspólnego z ego. Nasz Duch dokładnie wie, co musi zrobić, aby jak najlepiej się o nas troszczyć. Naszym jedynym zadaniem jest szanować przewodnictwo, którym się z nami dzieli.

Pozwólmy naszemu Duchowi/Życiu prowadzić nas w podróży, w którą pragnie nas zabrać. Dlatego, to nie czas na hibernację! To czas na ekspansję!

Jest to czas wyjścia w świat, pełnego zaangażowania i dzielenia się Miłością, radosnym śmiechem i pięknymi energiami, które są nam dostępne! Przebudzenie to nie tyle cel, do którego ostatecznie docieramy , ale sposób BYCIA, który skutkuje naszą Wolnością, by coraz bardziej stawać się naszym Duchowym Ja. Zestrajając się ze swoim Duchowym Ja, możesz zrealizować każdy potencjał, jaki możesz sobie wyobrazić i stać się żywym wyrazem upragnionej ścieżki przez życie. Twoje świadome zestrojenie się z taką wewnętrzną Mocą twórczą sprawi, że synchroniczność popłynie. Otworzy drzwi, po drodze rozpuści bariery, czyniąc twoją ścieżkę gładką i naturalną.

Twoje wnętrze jest twoim osobistym połączeniem z Nieskończoną Istotą, jest źródłem twojej Duchowej Inicjacji, w której przechodzisz od umysłu do Serca, od intelektu do świata Uczuć. Więc pozwól staremu odpaść i wczuj się w to, co wyłania się z wnętrza. Wchodzisz w WYSOCE twórczą energię, więc skup się na krokach, które musisz podjąć, aby urzeczywistnić wizje swojej Duszy.

Wysoce twórcza energia, to prawdziwa, autentyczna Miłość, która jest zawsze łatwa, bezwarunkowa, ekspansywna, radosna, wieczna, niezłomna i nieoceniająca.

3 thoughts on “To nie jest czas na hibernację. To czas na ekspansję!

  1. Pani Beatko
    Wczoraj wysluchalem muzyki ” z innego swiata i pola” Cykady, czy swierszcze w zwolnionym tempie.
    Szukam i szukam. Gdzies zniknal ten link od Pani. Prosilbym bardzo o przeslanie tego filmiku. Trwa okolo 10 minut. Pole milosci…tak jakos byla ujeta tamta muzyka. Spiew ” ludzi” bez ludzi….moj email : walerianas@gmail.com . Bardzo dziekuje juz teraz. I za piekno ktore plynie ciagle z Pani slow
    Slawek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *