Życie to bufet

Życie to bufet zapachów, widoków, dźwięków, struktur, smaków, ludzi, wierzeń, ideologii, doświadczeń i możliwości. Życie to prawdziwy „szwedzki stół” energii w tak wielu różnych formach i kombinacjach. Dosłownie jest coś dla każdego i ktoś dla każdego. Są rzeczy, które możesz kochać, a których inni nie mogą znieść i na odwrót.

Życie jest za piękne w swej obfitości, żeby nie wybierać i się nim nie cieszyć – mamy ogromny wybór! Jak chcesz, żeby wyglądało twoje życie, gdy idziesz w nim do przodu? Kim chcesz być? Co chcesz mieć? Jak chcesz przeżyć swoje dni? Jak by to było? Odkrywaj czego pragniesz!

Niektórzy z nas wiedzą z wielką jasnością, czego chcą. Niektórzy z nas znają wyobrażeniowo swoje pragnienia, a inni znają tylko uczucia, których pragną doświadczyć. Oba sposoby są w porządku.

Jeśli spojrzysz w swoje Serce, możesz z łatwością określić, czego pragniesz. Ono ci podpowie, bo wie, że; chcesz być szczęśliwy – chcesz czuć się bezpiecznie – chcesz pięknych rzeczy i szczęśliwych sytuacji – chcesz czuć się dobrze i zachowywać w dobry sposób – chcesz przeżyć swoje dni w łasce. Pozwól Sercu prowadzić cię do tego, czego pragniesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *