Twoje ciało jest żywym oddychającym Cudem.

Kontynuujemy przetwarzanie i integrowanie ogromnych ilości przychodzącego Światła. Ta energia aktywuje naszą Świadomość i zmusza nas, do wyboru ekspansji poza rany przeszłości – do Światła Całości. Osiągamy intensywny punkt integracji, który testuje naszą determinację, ale jednocześnie daje nam impuls, którego potrzebujemy, aby podążać za WYMAGANYMI zmianami.

Nie jesteś swoją przeszłością i nie możesz być zdefiniowany przez stare rany. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że twoje rany mają karmiczne pochodzenie i jako takie stworzyły żywe doświadczenie, w którym twoja Dusza może się uzdrawiać, wzrastać i ewoluować. Masz teraz możliwość zintegrowania tego, co przeżyłeś, a tym samym poszerzenia się w głębszą ekspresję swojej Duszy. Kiedy poruszasz się w energii odrodzenia, jesteś zachęcany do przełamywania wszelkich oporów i angażowania się w to, co ma największe znaczenie.

Jeśli słuchasz swojego ego – niecierpliwego, z liniowym poczuciem czasu i energii – możesz stać się sfrustrowany/zły z powodu czekania na zmiany. Ego nie lubi czekać ani podążać kawałeczek po kawałeczku, by otrzymywać upragnioną manifestację NOWEGO.

Twoje mądre wewnętrzne Ja pojmuje dar czekania. Akceptuje to, że jesteś w procesie stawania się Kimś więcej i że twój samorozwój następuje podczas uczenia się na każdym etapie. Twoja większa, wieczna Jaźń – ta część ciebie, która jest kosmiczna i ma większy obraz twojej ścieżki życiowej – rozumie zawiłość zdarzeń często zaaranżowanych w czasie, zanim pojawią się odpowiednie, wyższe dla ciebie cele. Jeśli bowiem przeszlibyśmy szybciej swoją ewolucyjną drogę, niż powinniśmy, nasza fizyczna istota eksplodowałaby.

Gdy czekasz na zakończenie lub inną nową fazę, czasami wydaje się to przygniatające i pytające; – czy przechodzę?- dlaczego on może to zrobić, a ja nie?- co jest ze mną nie tak?

Twoje obawy związane z przejściem, są jedynie kontynuacją trójwymiarowych obaw/percepcji, że nie jesteś wystarczająco dobry lub wystarczająco inteligentny. Zapominasz, że jesteś na wyjątkowej ścieżce z unikalną nicią gobelinową do ukończenia. Że nie powinieneś być taki jak ktoś inny. Że rozwijasz się tak szybko, jak pozwala na to, twoja fizyczna istota.

Nawet jeśli codziennie zwiększasz swoją prędkość przejścia (wibracje), nigdy nie będziesz przechodził z prędkością czystego Światła, ponieważ twoje obecne ciało fizyczne, nie jest zaprojektowane do wytrzymania tego rodzaju nacisku czy prędkości.

Znajdujesz się w zmodyfikowanym ludzkim ciele, które zwiększa twoją prędkość przejścia, ale nie w tempie przekraczającym to, co twoje ludzkie ciało może wytrzymać.

Twoje własne ciało jest żywym, oddychającym cudem. Każdy oddech, to mnóstwo cudownej koordynacji. Każde uderzenie Serca, to symfonia biochemii i elektryczności, skoordynowana w sposób niewyobrażalny i doskonały. Twoje ciało oferuje ci zmysły, z których jako Duch możesz korzystać i się zachwycać.

Np. piękne zapachy! Jakie są twoje ulubione? Lubisz zapach porannej kawy? Zapach kwiatów? Świeżość mydła lub szamponu? Czy świeżo ścięty owoc wystarczy, by wprawić cię w błogość? Kochasz zapach ziemi po deszczu, zapach lasu? Kolacja z kochaną osobą….z przyjaciółmi?

Pomyśl o zapachu, który lubisz, i przez chwilę wyobraź sobie, że wdychasz go głęboko i odczuwasz absolutną, cudowną błogość, która towarzyszy Świadomości, że twoje ciało doświadcza prawdziwej symfonii reakcji, aby wytworzyć tę prostą przyjemność!

Masz również piękne dźwięki w swoim doświadczeniu. Jest muzyka, która podnosi na duchu, brzęczenie pszczół, cykanie świerszczy, śpiew ptaków, delikatny powiew wiatru, szemrzące strumyki, szum morza, bicie Serca ukochanej osoby. Pomyśl o czymś co kochasz. Pozwól sobie poczuć, jak twoje Serce się rozszerza, a Dusza napełnia się radością, gdy ten cudowny pojazd zwany twoim ciałem, interpretuje częstotliwości w tak niesamowity i zachwycający sposób.

Masz smaki! Wspaniałe, niesamowite smaki w swoim własnym świecie, na twojej planecie! Masz jedzenie, które lubisz. Pomyśl teraz o niektórych z nich. Przywołaj ulubiony posiłek lub ulubioną przekąskę. Jeszcze raz zastanów się nad cudem, że biochemia w tobie zamienia się w sygnały do mózgu, które tworzą pyszne doświadczenie tego posiłku.

I dotyk! Jak wspaniałym prezentem jest fizyczny dotyk! Uściskaj się teraz lub pogłaszcz własne ręce. Poczuj subtelne doznania i to, jak rozchodzą się po całej twojej istocie. Przypomnij sobie dotyk ulubionego koca lub poduszki, futro psa lub kociaka, fakturę trawy pod stopami lub gładki kamień. Ponownie, czy możesz pojąć symfonię elektryczną i chemiczną, która musi zaistnieć, aby dać ci te wrażenia?

Żyjesz z tymi cudami na co dzień! To niesamowite. Twoje życie w tym ciele jest cudowne. Podczas gdy mamy trudne wieści na swojej planecie, dobre wieści dzieją się tu i teraz w naszym własnym ciele, w naszym własnym życiu, w naszym własnym małym zakątku świata. Szukaj tego. Rozkoszuj się tym.

Nasze życie jest takie piękne. Podziękuj za to! I doceń wyjątkowe piękno BYCIA w ludzkiej postaci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *