Świat przechodzi ponowne narodziny, a narodziny to chaotyczny proces.

Obecny czas to znaczący okres, w którym przetwarzasz ogromne ilości energii. Zachodzą głębokie zmiany wewnętrzne, więc balansujesz między skrajnym wyczerpaniem a dążeniem do uporządkowania różnych rzeczy. Możesz czuć się zmuszony do rzucenia się w coś NOWEGO. Jednak ważne jest, aby rozpoznać, że nadal się uzdrawiasz i uwalniasz więzy karmiczne, które wiązały cię z przeszłością. Pamiętaj, że nieświadome reakcje wywodzą się z przeszłości, a teraz potrzebne jest działanie w teraźniejszości , które jest kierowane przez Duszę.

Kiedy człowiek zaczyna nowy cykl – i tym samym kończy stary – pojawia się wyższa wibracja. Wyższa wibracja oznacza, że Świadomość zbliża się do Źródła i ma silniejsze doświadczenie piękna, prawdy i jedności życia.

Ziemia jest w takim nowym cyklu. To przesuwa w górę przestrzeń empiryczną, którą Ziemia oferuje ludzkości. Na wibracyjnym szczycie, doświadczenia jedności kosmicznej i łączenie się z wyższymi światami, stają się bardziej możliwe niż kiedykolwiek wcześniej. W efekcie czego, rzeczy jak ekstremalne doświadczenia, stają się coraz mniej możliwe. Wydarzenia takie jak rozpoczęcie okrutnej i bezsensownej wojny, nie są już możliwe.

Na zewnątrz toczy się teraz wiele kłótni. Jest wiele temperamentów. Jest też wielu ludzi, którzy po cichu czynią dobro, po cichu kochają się nawzajem, po cichu sprzątają Matkę Ziemię, po cichu pomagają dzieciom, starszym i potrzebującym.Każdy ma swoją rolę. Są ludzie, którzy codziennie modlą się za ludzkość, przywódców politycznych i planetę. Są ludzie pomagający zwierzętom, ludzie tworzący rękodzieło, ludzie działający z Miłością.

Na naszej planecie jest tak wiele aktów Miłości wykonywanych z przestrzeni Serca. O większości z nich nigdy nie usłyszysz w wiadomościach, ani nie przeczytasz o nich w Internecie. Nawet w twoim własnym życiu, w danym dniu, są niezliczone chwile Miłości, dobroci i rzeczy do docenienia.

Nasza egzystencja nigdy nie miała być tańcem przeciwności, ale raczej tańcem zdumienia, wspaniałości doznań, zanurzenia w Boskiej kreacji i wzniosłego doświadczenia większej Jaźni w różnorodności jej form. Mówiąc prościej, jesteś manifestacją Boskości doświadczającej ludzkiego doświadczenia, nie przeznaczonego do cierpienia, ale do rozkoszowania się bufetem doświadczeń, jakie daje ci życie fizyczne.

Nie miałeś bać się śmierci, ale raczej zanurzyć się w życiu. Nigdy nie mieliśmy się kłócić – między sobą, ale raczej zgadzać się z Boskimi natchnieniami płynącymi z wewnątrz. My / ludzkość, jest z natury DOBRA. Złe uczynki wynikają z bólu lub niezrozumienia.

Dlatego twój świat się nie kończy. Nasza Matka Ziemia się ODMŁADZA! Żyjmy cudami, do których każdy ma dostęp, by je wnosić w swoje doświadczenia. Doceń swoje gusta, wzory, zapachy, dźwięki, widoki. Istnieje MAGICZNA więź między tobą a samym życiem. To w twoim docenieniu tak zwanych prostych Cudów, które zaczynają się od twojego własnego ciała i twojego własnego życia – zaczynasz widzieć Światło, Miłość, Dobro i Prawdę swojej Istoty, gdziekolwiek spojrzysz.

Świat przechodzi ponowne narodziny, a narodziny to chaotyczny proces. Jednak nawet rodząca matka może docenić zapach olejku eterycznego, kwiatów, czułą dłoń ją trzymającą, delikatną muzykę lub śpiew ptaków w tle, smak złaknionej zimnej wody i piękny koc trzymany wokół jej ramion.

Właśnie tutaj, w tej chwili, Miłość obfituje. Szukaj tego.Zauważ! Doceń to, a wtedy bez względu na to, co robi twój świat zewnętrzny, zaczniesz dostrzegać dobro i piękno, które tam były, ukrywając się przez cały czas, mimo iż były na widoku.

To jest NOWA percepcja. Percepcja otwartego na Miłość Serca. Wtedy zobaczysz i docenisz że; Bóg cię błogosławi! I kocha cię tak bardzo!

One thought on “Świat przechodzi ponowne narodziny, a narodziny to chaotyczny proces.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *