Jesteś stworzony, by się rozwijać.

Świat przechodzi mega zmiany. I my musimy się wraz z nim zmienić. Oznacza to regularne dostosowywanie się do nowych norm, nowych sposobów wyrażania siebie, nowych sposobów wzajemnego służenia. Nie byłoby nas tu teraz, gdybyśmy nie mogli tego zrobić – pamiętaj o tym, gdy się zniechęcasz.

Dlatego kontynuując rozluźnianie uścisku przeszłości, jesteś w stanie wyjść poza wszelkie wewnętrzne ograniczenia i wejść w ekspansywność swojej Duszy. W ramach tej ekspansywności twoje uzdrowienie i rozwój są przyspieszane, a stare wzorce bólu i cierpienia w efekcie rozpuszczą się. Może to być destabilizujące, ponieważ to, co do tej pory określało ciebie i twoje życie, nie ma już znaczenia. Zrelaksuj się w tej nowej przestrzeni i WIEDZ, że w odpowiednim czasie znajdziesz nowy fundament, który cię utrzyma.

Wszystko jest energią, a kiedy twoja energia zmienia się, zmienia się to, co postrzegasz. W ten sposób zmieniasz swoje doświadczenie — energetycznie. Dlatego to, o czym wiemy, że jest prawdziwe, zmienia się w miarę rozszerzania się naszej perspektywy i zaczynamy rozumieć głębsze znaczenie, które kryje się za naszymi doświadczeniami, wyzwaniami i trudnościami, z którymi się borykamy. W rezultacie jesteśmy lepiej wyposażeni i jesteśmy w stanie odpuścić to, co znane, i poruszać się w turbulencji tych zmieniających się czasów.

Te czasy są tak ważne, ponieważ ta planeta wzywa do bardziej natchnionego współtworzenia. Do bardziej harmonijnych sposobów wspólnego życia. Słyszysz to wezwanie? Jeśli ono sprawia, że twoje Serce śpiewa, odpowiedz mu, TAK! Oznaki lekceważenia wezwania – zbiorowo, stają się coraz trudniejsze do zignorowania. Coraz bardziej czujesz głęboką więź z tą piękną planetą, której na imię Ziemia. Dla tych z nas, którzy już przebudzili się na te przeczucia; wizja / pragnienia / możliwości, napędzają i przyczyniają się, do nowego w nas sposobu bycia tutaj.

Przywracany sposób bycia, to przypomnienie o tym, Kim naprawdę jesteś, i o twojej wrodzonej relacji z samym życiem, i jak ta planeta jest twoim Domem, że jest dla twojego ciała źródłem doświadczenia – tutejszego życia na niej.

I jej Miłość! Poczuj słodką pieśń śpiewu wewnętrznych energii Ziemi. Zauważ, jak głęboko twoje ciało wydycha i odpręża się na samą myśl o jej energii i pięknie tej Ziemi. Zwróć uwagę, jak ponowna kalibracja zachodzi w tobie niemal natychmiastowo, z tą zmianą punktu skupienia. Jak w tej zmianie potężny jesteś. I jak cudownie jest, kiedy w ten sposób wykorzystujesz swoją wolną wolę.

Niesamowite Istoty żyjące w ludzkim doświadczeniu i wypełnione Światłem – to MY – Ziemia śpiewa, przypominając nam o obietnicy, którą złożyłeś w tym właśnie wcieleniu – by żyć tutaj w HARMONII z CAŁOŚCIĄ Życia. Potwierdź ten piękny wybór – i wciąż go pamiętaj – bo Wola Boża jest wyzwalana właśnie w tym tutaj twoim wcieleniu. MOC jest dawana tobie, jako człowiekowi, do kształtowania poprzez wolną wolę. Ty wybierasz, jak z niej korzystać! O co dbać, jak żyć, czego się spodziewać, czym być, w co wierzyć, co tworzyć, jak widzieć rzeczy, jaką wizję przyjąć, żyć i wyrażać.

Poczuj głęboko w sobie wiedzę – kim chcesz być? …w Tu i Teraz. Słuchaj siebie głęboko. Czy przypominasz sobie, jak ważny i kochany jesteś?

Wczuj się w energię w sobie, która nieustannie się rozszerza i zna Życie jako całość – olśniewającą, samonapędzającą się i nieustannie ekspresyjną. Jesteś stworzony, aby się rozwijać. Dla doświadczenia oznacza to, że dochodzimy do punktu zwrotnego.

W tej inteligentnej, kochającej Życie energii – sygnaturze, która jest twoją Duszą – jest wszystko, czego potrzebujesz i pragniesz. Wszystko energetycznie, co czujesz jako wizja Życia, która ci się wyśpiewuje – pojawia się w twojej Świadomości, poprzez twoje połączenie z ogromem twojej Istoty.

W tobie jest wszystko, czego potrzebujesz, aby urzeczywistnić to, do czego czujesz się powołany, by robić, by mieć, by tworzyć, wyrażać, doświadczać lub wiedzieć. Możesz stworzyć o wiele więcej, niż wierzysz i masz odwagę, na ten moment.

One thought on “Jesteś stworzony, by się rozwijać.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *