Zachowaj godność!

Znajdujemy się w mistycznej przestrzeni – między starym a nowym – która wymaga głębokiej chęci porzucenia przeszłości i wszelkich przywiązań. Jesteśmy zachęcani do głębokiego zanurzenia się w tej przestrzeni i uznania, że wszystko, co przeszliśmy, doprowadziło nas do tego miejsca, w którym możliwe jest prawdziwe panowanie nad sobą. Tak więc przechodzisz przez portal do wyższej częstotliwości, nowego miejsca zwanego Domem. Utrzymując najwyższą częstotliwość, wkraczasz w Nowy Świat, który przypomina ci, Kim jesteś. Możesz patrzeć swoimi oczami na świat z tej wyższej perspektywy. Nie musisz już obniżać swojej energii, aby być tam, na starej Ziemi.

Zachowaj godność!

Utrzymuj wielowymiarowe skupienie i jednocześnie bądź na Ziemi w tym samym czasie. Utrzymaj prawidłowe miejsce w tym doświadczeniu. Będziesz potrzebować stabilności i integracji swojej Boskiej Esencji Duszy w nadchodzących czasach.

To nie jest łatwe przejście. Ale tak jak w przejściu procesu porodowego, jest taki moment, kiedy rodzi się dziecko i matka odczuwa gwałtowną, chaotyczną, energię. Tak samo MY znajdujemy się w tego rodzaju przejściu, kiedy rodzimy nasze Boskie Ludzkie Jaźnie. Mamy pomoc od naszych rodzin Duchowych – które nie są fizycznie na Ziemi. Są one dla ciebie, rezerwuarem Kochającej Energii, która wciąż przypomina ci, że pochodzisz z Wielkości i Miłości. Ten „zbiornik” jest dla ciebie zawsze dostępny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *