To nie jest wygodny czas, ale ma ogromną Moc.

Coraz większa intensywność, głębsze przesunięcia, i idące za tym zewnętrzne zmiany – to aktywacja coraz wyższych kodów Świetlistych energii. To wprowadza nas na nowe wibracyjne terytorium i stanowi wyzwanie do rozwoju, poza strefą komfortu. Jesteśmy zmuszeni zaakceptować i dostosować się do tego, co wymaga transformacji w nas samych. Każdy proces transformacji i zmiany pociąga za sobą okres niepewności i strachu. To jak dryfowanie, w którym nie możesz określić następnego kroku. W obliczu rozpadu zewnętrznego świata, rozpadu starych paradygmatów, nie możemy dłużej polegać na starych strukturach świata – musimy nauczyć się akceptować niepewność zmian.

To czas na radykalne zmiany na planecie – wiele katalizatorów istnieje jednocześnie, aby przeprowadzić na niej potężną alchemię. To nie jest wygodny czas, ale ma głęboką Moc. Wyzwaniem jest WIEDZIEĆ, że w głębi Duszy jesteś SILNY, by wytrzymać – tak jak skała w strumieniu, gdy czujesz ciągły przepływ ciśnienia wokół siebie. To jest czas w którym cokolwiek się dzieje, uwydatni to, gdzie potrzebne jest uzdrowienie i zmiana.

Transformacja zabiera nas w głąb, w miejsca, z którymi boimy się skonfrontować. Jest to niewygodna przestrzeń, ale po tych przejściach pojawimy się silniejsi, bardziej skoncentrowani i lepiej zdolni do inicjowania NOWEGO, w naszym życiu. Bo z niepokoju, wyzwań, chaosu zawsze powstaje DOBRO. W ten sposób właśnie, następuje głęboka, fundamentalna zmiana.

Stary świat kończy się takim, jakim go znaliśmy, ponieważ stracił podstawy w fundamentach i zostanie odbudowany od podstaw. Konieczny był reset, ponieważ sprawy za bardzo odbiegały od rzeczywistego kursu. To może szokujące, ale absolutnie konieczne, aby dostosować się do tego, co jest SŁUSZNE, SPRAWIEDLIWE i PRAWDZIWE. To skrzyżowanie wieków, i czas na przewartościowanie całego systemu. Ponowne uruchomienie planu.

To czas, aby uporządkować swoje podstawy na głębokim, Świadomym poziomie, aby przejść do nowego, które tego wymaga. Co więc możesz zrobić, aby przetrwać tę zmianę wieków? Twoja głęboka wewnętrzna relacja z samym Stwórcą, jest twoją wielką Siłą, twoim przywiązaniem do tego, co jest PRAWDĄ. Bez tego dryfujesz, podatny na zewnętrzne burze. –Więc, KIM jesteś? Dlaczego tu jesteś? Co jest dla ciebie najważniejsze? Co jest przejściowe? A co jest Wieczne?

Kiedy przypominamy sobie Kim Jesteśmy – stajemy się Boskim Człowiekiem – to jest nasze ewolucyjne przebudzenie. Kontempluj nad tym! Bo teraz chodzi o twoje wnętrze. Twój wewnętrzny świat jest SOLIDNY i PRAWDZIWY, nawet jeśli dotarcie tam może być aktem wiary, w zewnętrznej ciemności. Wytrwać, to twój jedyny cel!

Kontynuuj eksplorację jaskini jako tej jedynej w tobie świecy, a dotrzesz do pięknej jaskini Światła, generowanego przez twoje wewnętrzne Słońce. Nie zawiedziesz się, ani nie będziesz w stanie zapomnieć o tym magicznym miejscu, które jest twoje. Zaprojektowane specjalnie dla ciebie. Gdzie leży całe twoje głębokie, prawdziwe, potężne wewnętrzne przewodnictwo. Wszystko, czego kiedykolwiek potrzebujesz i za czym tęsknisz, jest w nim – przed tobą w TUTAJ. Odpowiedzi są tutaj. Studnia bezwarunkowej Miłości, której tak pragniesz, jest tutaj. Tutaj, wszystko jest naprawdę zresetowane do twojego autentycznego Istnienia. Stąd, powstają wszystkie rzeczy właściwe dla ciebie. Słuchaj wskazówek – stąd.

W ten sposób przeciwdziałasz zewnętrznemu konfliktowi, szukając najpierw wewnętrznego POKOJU. Kiedy już się do niego dotkniesz, możesz wytrzymać w zewnętrznym chaosie. Po zresetowaniu, ku swojej prawdziwej Istocie, wszystko odpowiednio się układa. Wiesz, co jest dla ciebie odpowiednie. Decyzje podejmujesz w oparciu o tę Prawdę. Dopasowujesz się do innych, którzy podzielają twój kierunek. Ty wybierasz to, co naturalne, autentyczne, prawdziwe – dla ciebie. Wszystko w twoim życiu fizycznym zmienia się, tańcząc wokół tego.

Szacunek do siebie i twojej wewnętrznej integralności jest najważniejszy, ponieważ już nie będziesz poza Królestwem Miłości. Co możesz zrobić w swoim fizycznym świecie, aby wyrazić to, wbrew temu, co wydaje się przeciwne i przytłaczające? Wiedza i emanowanie Miłością to WSZYSTKO. To jest zaraźliwe!

Taka emanacja, łączy wszystko ze sobą – więc będziesz Światłem dla tych, którzy jeszcze nie potrafią i połączysz się ze wszystkimi, którzy również to robią.

Zło na świecie nie ma pojęcia o sile Miłości, ponieważ rozwija się na odwrót – unicestwia. Wyeliminujesz przeciwieństwo, będąc Miłością we wszystkim, czym jesteś i we wszystkim, co robisz. Miłość jest twoją super Mocą! To Supermocarstwo, którym TY jesteś. W nim, jesteś w stanie tworzyć porządek z chaosu.

One thought on “To nie jest wygodny czas, ale ma ogromną Moc.”

  1. Dziekuje Beato za kazde slowo i wszystko ,co dla nas robisz : ze nas prowadzisz i nawigujesz do Zrodla .Czuje radosc w Sercu 🙂 Jestem Tobie wdzieczna .Gosia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *