Energetycznie wszystko zmienia się, coraz szybciej z dnia na dzień.

Historia ludzkości to opowieść o traumie, powtarzanej w kółko. Myśli i emocje są energią, i gdy powtarzają się wystarczająco dużo razy, mogą tworzyć energetyczny byt, który jest zasilany energią samych myśli i emocji, które go stworzyły. Ten byt, nie karmi się nami ani nie wysyła do nas macek – w rzeczywistości to my karmimy go naszymi przerażającymi myślami i emocjami.

Dlatego w konsekwencji ludzkość przez wieki była zniewolona przez wyhodowane z siebie byty, jako system ekonomiczny, wymuszony czy to przez religie, czy wpływy polityczne. Systemy gospodarcze mogły się zmieniać, ale wibracyjne podstawy były takie same – lęk oddzielenia od wszystkiego i siebie nawzajem. Na tej wibracji istoty ludzkie były zaprogramowane, aby akceptować zniewoloną rzeczywistość, poprzez wierzenia, wzorce przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wszystko to tworzyło niewolniczą iluzję.

Więc obawy, które nękały ludzkość od wieków, wciąż się powtarzają. To, co ludzie powszechnie nazywają matrycą, jest wokół ciebie od wieków. Nigdy nie byłeś naprawdę wolny w swoim życiu na Ziemi. Masz teraz możliwość rozpuścić to co cię zniewoliło. Wznieś się ponad starą częstotliwość, wybierając NOWĄ Kochającą JEDNOŚĆ. Możesz użyć Kochającej wibracji i się ze starej wydostać, by to czynić pogłębiaj praktykę wchodzenia w głębię swojej Duszy, pamiętając o wielkości tego, Kim Jesteś.

Twoja Dusza jest ogromna. W niej energia twojej siły życiowej pochodzi bezpośrednio ze Źródła, które cię zasila bo Kocha. Skupiając się na chwili „teraz”, w której się znajdujesz i pamiętając większy obraz tego, Kim Jesteś i skąd pochodzisz, rozpuszczasz przyciąganie przeszłości i oczekiwania na przyszłość, które przykuwają cię do starej matrycy rzeczywistości.

Masz teraz możliwość rozszerzenia od wewnątrz swojej istoty. Istoty skupionej na Miłości, promieniującej z twojego Serca zawsze w teraźniejszości. To jest klucz do prawdziwej Wolności. W tym tkwi twoja Moc. To skupienie w Miłości uwalnia cię z niewoli przekonań, wzorców wczoraj i jutro.

Kiedy obserwujesz przyrodę i całe życie w naturze, jesteś w teraźniejszości. Natura, Ziemia, istnieje w teraźniejszości. Nasze ukochane psy i koty oraz wszystkie zwierzęta, ryby, ptaki, owady – wszystkie są skupione na swoich kochających je chwilach. Nie żałują przeszłości, nie tęsknią za minionymi chwilami, ani nie martwią się o przyszłość. Dlatego natura bardzo cię wspiera, chce abyśmy wyszli do niej i rozwijali się. Kiedy jesteś w naturalnym miejscu, pozwól swojemu polu Serca się poszerzyć, otwieraj się na swoją większą esencję. Kiedy ćwiczysz dostrajanie się do swojego Serca z intencją Kochającej Jedności, rozszerzasz swoje pole i załamujesz matrycę wszystkich wzorców przekonań, wzorców swoich i zbiorowych, wszystkich ograniczeń energetycznych, które trzymają cię w przywiązaniu do jakiejkolwiek wibracji niezgody.

Kiedy wszyscy wykonujemy pracę nad sobą, napełniać swoją Istotę Boską bezwarunkową Miłością – oczyszczamy własne pole z lęków – uzdrawiamy i pomagamy rozproszyć stare, niszczące nas, energetyczne przywiązania w polu Ziemi. Każda Istota w całym stworzeniu ma swój własny projekt, własny wewnętrzny kompas i własne prawo do bycia Wolnością. Ty też.–Przyznaj sobie przyzwolenie, na bycie swoją Prawdą – jako czyste, cenne, potężne Światło posiadające doświadczenie, które sam wykuwasz dzięki swoim wyjątkowym, pięknym wyborom i pięknym perspektywom. Jesteś doskonały tak, jak tu i teraz doskonały jest Bóg. Rozszerzasz się na większe zrozumienie. To piękny, wyjątkowy CZAS. To czas, wybrany specjalnie dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *