Słuchaj! Twoje Serce mówi.

Opuściliśmy „bezpieczne” „przytulne” łono starego świata i przeciskamy się dalej przez kanał rodny, by dostrajać się do Siebie Nowego. Koniec starej tożsamości, początek nowego procesu życiowego.

Kiedy się wyłaniamy jako nowa Świadomość, na początku może się wydawać, że jest nas niewielu i niewiele zmienia się. Ale w końcu zobaczymy, że wielu się przebudza ze snu, że dzieje się tu nowe życie, na zupełnie nowej planecie.

Jednak zanim to nastąpi, nadal musimy przejść przez ten bardzo intensywny, wymagający kanał rodny. Nie zawsze jest przyjemnie. Będziesz miał dni, w których będziesz płakać. Pozwól sobie na to. Istnieje wiele form straty i żalu, przez które trzeba przejść we wszystkich procesach śmierci / odrodzenia / życia. Będziesz miał dni, kiedy będziesz miał ochotę się poddać.

Jednak pomimo bólu, ciężkości i szaleństwa, panuje w tym czasie dziwne podekscytowanie, czy czujesz to?

Jeśli czujesz – to i wiesz – że nie przybyłeś tutaj, aby zostać w starym. Przybyliśmy tutaj, w tym czasie, z jakiegoś powodu! Nie wiedząc dokładnie, ile „potrwa” kanał rodny, ani ile jeszcze zwrotów akcji – jednak budzi się w nas Świadomość, że jesteśmy zmuszeni przejść przez ten proces, utrzymując SILNE Światło.

Trzymając mocno naszą Prawdę, robiąc to, do czego jesteśmy wzywani w każdej chwili – idziemy naprzód. Nasze przeznaczenie to nowy wymiar – wymiar Światła – który istnieje w jedynej prawdziwej chwili, w TERAZ. Niech to obejmie całą naszą Chrystusową Świadomość, abyśmy przyczynili się do jak najwyższego wyniku, dla naszej ukochanej Rodziny Ludzkiej.

Wtedy, jeśli zwrócisz uwagę, zobaczysz nie tylko pozytywne zmiany we własnej percepcji i wzorcach zachowania, ale także zobaczysz, że ludzie, miejsca, warunki i rzeczy w twojej sferze Świadomości stopniowo zmieniają się w bardzo pozytywny sposób.

Każdego dnia, kiedy oddychamy w naszej podwyższonej Chrystusowej Świadomości, integracja naszego Światła jest w nas coraz bardziej wzmacniana. Każdy elektron, każdy atom, każda cząstka subatomowa naszych fizycznych, eterycznych, mentalnych i emocjonalnych ciał, oraz wszystkie przestrzenie pomiędzy atomami i cząsteczkami, odbierają i asymilują wielowymiarowe i wieloaspektowe – Nieśmiertelne, Zwycięskie Światło.

Gdy te wzorce oparte na Świetle zalewają Ziemię, przenikają one do każdej interakcji wewnątrz Ludzkości i wszystkich zawartych w niej energetycznych więzi. Te interakcje obejmują relacje wszystkich ludzi, wszystkich organizacji, wszystkich kultur, wszystkich ras, wszystkich religii i wszystkich narodów.

Ludzie są teraz w stanie jasno otrzymać Boskie natchnienie, pomysły i koncepcje z naszego Stwórcy, Ojca-Matki. Gdy ta głęboka Prawda rezonuje w płomieniu Serca człowieka, nasze fizyczne rzeczywistości zostają przemienione – w oparte na Miłości, wzorce doskonałości związane z Nową Ziemią.

Twoja Dusza pragnie tego wzrostu. Twoja Dusza chce, abyś wkroczył w tę większą, wibracyjną Wolność. A kiedy ją znajdziesz, będziesz miał wszystko, czego pragniesz – dobre samopoczucie, pracę, którą kochasz, a co najważniejsze posiądziesz wiedzę, którą możesz SWOBODNIE tworzyć, bez względu na wszystko.

Jesteś nieskończonym Światłem, nieskończoną Miłością, nieskończoną możliwością doświadczania jako Istota Ludzka. Możesz być PRAWDZIWYM sobą.

One thought on “Słuchaj! Twoje Serce mówi.”

  1. Przejdź przez wszystkie poziomy iluzji, aby w konsekwencji zobaczyć że to wszystko jest śmiechu warte. 😉
    Przejdź ze świata pasożytniczych bytów, do świata świadomej siebie rozumiejącej czym to wszystko jest świadomości. A gdy już doświadczysz możliwości odpowiedzi na wszystkie pytania, sprawdź czy aby nie jest to kolejny poziom iluzji w której jesteś? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *