Dusza Kryształowa – dopełnienie całej wibracji CUD

Kochani, w zeszłym roku pisałam o Duchowym Sercu, które pojawiło się nad Polską. Następnie pisałam o tym jak Duchowe Serce Polski nad Warszawą, powiększyło się i wygenerowało z siebie trzy ogromne Świetliste Serca.

Te Świetliste Serca ustawiły się w poziomej linii z zachodu na wschód, ustawiając się wibracyjnie jak wielki CUD.

1) Serce emanuje wibracją na zmiany w Ciele Fizycznym, więcej w linku: https://wewnetrznywymiar.com/…/09/26/cialo-krysztalowe/

2) Serce emanuje wibracją na zmiany w Umyśle, więcej w linku: https://wewnetrznywymiar.com/…/09/22/umysl-krysztalowy/

3) Serce emanuje wibracją na zmiany w Duszy, więcej poniżej. Również w zeszłym roku pisałam o tym, że się uaktywniły dwa pierwsze Serca, jeśli ktoś nie wie czy nie pamięta, można zajrzeć do powyższych linków. Natomiast w tym roku latem uaktywniło się trzecie Serce wibracji CUD , czyli Serce wibracji Duszy Kryształowej. Aktywacja Serca Duszy Kryształowej ma kluczowe znaczenie dla przyjęcia przez Istotę Ludzką na Ziemi, całej wibracji Kryształowej CUD.

Dotąd absorbowane przez nas wibracje Ciała Kryształowego i Umysłu Kryształowego, wchodziły do nas oddzielnie bez łączności ze sobą, uruchamiając zmiany i transformując w odpowiadających im płaszczyznach dotyczących Ciała Kryształowego i wibracji Umysłu Kryształowego. Teraz w całym tym procesie nastąpiła fundamentalna zmiana. Wibracja Duszy Kryształowej staje się nadrzędna nad wibracjami Ciała i Umysłu Kryształowego. Czyli Dusza zaczyna zawiadywać Ciałem I umysłem oraz wszystkimi dziejącymi się w nich procesami, łącząc je w JEDNOŚĆ w zjednoczonej teraz wibracji Kryształowej CUD W tym momencie wchodzimy dosłownie w sferę panowania Ducha nad materią.

Ten nowy połączony proces będzie w nas jeszcze bardziej poszerzał i wznosił Świadomość w inne postrzeganie rzeczywistości, będzie w nas wzbudzał coraz głębszą intuicję, będzie otwierał w nas nowe , zapisane w kodzie DNA talenty i możliwości. Będzie uzdrawiał nasze Ciało, Umysł i Duszę. Będzie jednocześnie pogłębiał i przyspieszał trwający w nas proces oczyszczania. Może ten proces powodować bóle ciała w różnych miejscach, mogą mieć miejsce różne zmiany emocjonalne i zmiany nastroju. Mogą występować stany bezsenności, jak i nadmiernej senności. Oczywiście jest to proces subtelny i łagodny, rozłożony w czasie. Jest to proces bardzo indywidualny dla każdego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *