Teraz jest NASZ czas.

Czas, w którym teraz żyjesz, jest cudowny i długo oczekiwany. Nasz świat jest na wczesnym etapie nowego życia. Wiele dzieje się w energii i dlatego w twoich twórczych wyborach, jest ogromna Moc. Magia jest przed nami wszystkimi i to MY – a nie ktoś poza nami – jesteśmy największymi magami na Ziemi. Traktujmy siebie nawzajem z szacunkiem, opiekuńczością i dobrą wspólną zabawą, podczas tworzenia tej magicznej gry Światła.

Energie, które teraz zaczynamy doświadczać na swojej planecie, to nadchodząca MAGIA. W międzyczasie jest sporo chaosu i dużo pracy do zrobienia. Jest wiele rzeczy, nad którymi każdy z nas może pracować, aby wprowadzić tę specjalną przestrzeń do wspólnej rzeczywistości, więc jesteś w bardzo kluczowej pozycji.

Wielu z nas może myśleć, że nie mamy wiele do powiedzenia na temat tego, co dzieje się tutaj, ale w prawdziwej, wyższej rzeczywistości mamy ogromny wpływ, gdyż od nas zależy sposób, w jaki zdecydujemy się uczestniczyć w tej grze Światła, by wyeksponować jego piękno. Światło w tobie wie, jak grać!

Istnieje bardzo szczególny związek, który każdy ma głęboko w sobie, chociaż niewiele osób faktycznie z niego korzysta. To ci, którzy mają duchowe intencje, czy nazywają to modlitwą, medytacją, skupieniem się, czy jakkolwiek – tworzą świętą przestrzeń. Święta przestrzeń jest po to, abyś mógł nasycić się własną energią, dosłownie odtworzyć, wzmocnić i podnieść swój energetyczny strój. Święta przestrzeń, u wielu ludzi jest miejscem, w którym się łączą i pozwalają na zaistnienie pięknych magicznych rzeczy.

Na planecie Ziemia zaczyna się teraz coś, co w rezultacie formuje wyższy poziom egzystencji. Jest to sieć Miłości. Sieć Miłości, to po prostu połączenie Serc. Wszyscy mamy do tego dostęp przez cały czas. To bardzo magiczne doświadczać ten proces – i miejsce zostało zarezerwowane dla ciebie, w tych przełomowych czasach. Możesz się w sobie wycofać i po prostu puścić wszystko w tej cudownej, świętej przestrzeni.

W tych czasach mistrzostwa, zostaniesz postawiony przed różnego rodzaju wyzwaniami do opanowania, indywidualnie i zbiorowo. Więc nie oceniaj siebie po tym, jak szybko coś się dzieje gdzieś tam, czy ewoluuje u kogoś. Każdego oś czasu jest inna, i to jest w porządku.

Nasza praca na tej planecie może być wykonana łatwiej, po prostu łącząc się poprzez nasze Serca. Empatia, którą wszyscy nosimy, jest bez porównania większa, niż normalny, zalękniony i separujący nas poziom egzystencji. Te uczucia wrażliwości wyzwalają ukryte w nas, nasze MOCNE strony i otwierają drzwi do kochającej, nowej rzeczywistości. Jesteśmy zaszczyceni bardziej, niż myślimy.

Za każdym razem, gdy ktoś wchodzi i łączy się w tej sieci, połączenia stają się silniejsze. Masz możliwość pogłębienia jej. To wielki proces i nie jest to łatwe, ale poczekaj, aż zobaczysz co nadchodzi! Magia jest bliżej niż myślisz, więc ciesz się podróżą.

Wiedz, że nigdy nie jesteś sam. Patrz poza zewnętrzną iluzję. Tu możemy śmiać się serdecznie i cieszyć się podróżą. A kiedy stajesz się zbyt poważny, przypomnij sobie, że grasz w piękną grę Światła i w nim jest nas WIELU. Traktujemy się nawzajem z szacunkiem, pielęgnujemy się nawzajem i dobrze razem bawimy się. Wszyscy jesteśmy Kochającym Światłem.

Pomyśl o tym przez chwilę i daj sobie przyzwolenie, by uwierzyć, że to, co przekazujemy tutaj do ciebie, jest PRAWDZIWE. To jest czas Nieba na Ziemi, ekspansji Światła, wywyższenia Ducha, przebudzenia do Jedności. Światło jest tym, Kim Jesteś. Więc, nie bój się. Pamiętaj – teraz jest NASZ czas!

2 thoughts on “Teraz jest NASZ czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *