Zostałeś stworzony, by kochać i rozszerzać się w coraz więcej Światła.

Naszą naturą jest zmieniać się, płynąć, rozszerzać się

w coraz więcej Światła.

Wszystko w tej podróży jest naturalne, chociaż dynamika

na tej planecie wydaje się przytłaczająca, destabilizująca

i może sprawić, że zatrzymujesz się.

Lecz wszystko w tobie WIE, jak powrócić do Światła,

płynąć Światłem.

Zostałeś stworzony, by kochać i rozszerzać się.

Głęboko w tobie istnieje wiedza i Świadomość tej ekspansji.

Przybyłeś tutaj, aby tworzyć z pola Nieskończonego Światła.

Połącz się ze Światłem.

W miarę jak energie na naszej planecie stają się coraz bardziej intensywne i przenosimy się do rzeczywistości wyższego wymiaru, coraz ważniejsze dla twojego zdrowia, obfitości, szczęścia i dobrego samopoczucia, jest pozostawanie otwartym na Miłość pochodzącą ze Źródła.

Miłość zalewa teraz Ziemię, a kiedy się jej przeciwstawiasz, to boli! Trzeba wiele wysiłku, by oprzeć się tej fali Miłości. Przeciwstawianie się tym niesamowitym zalewom Miłości, którą ludzkość zbiorowo w Sercach wzywała – to opór – który coraz bardziej boli – napina ciało, zamyka umysł na nowe pomysły i wyczerpuje.

Nie jest to coś, czego należy się wstydzić, ale raczej coś, czego należy być Świadomym. Te napięte uczucia, w rzeczywistości oferują ci wskazówki. Kiedy zdasz sobie sprawę z obszarów, w których stawiasz opór Miłości, radości, łasce, dobroci i przewodnictwu, zadaj sobie pytanie – czy warto przeciwstawiać się Miłości?

Otwórz się na przepływ Miłości, na ile możesz, by ją łatwiej odczuć i przyznaj, że niezależnie od tego, czy ją czujesz czy nie, we WSZYSTKIM jest Światło Boskie i możesz KOCHAĆ to Światło, bez względu na wszystko.

Posiądźmy to supermocarstwo Miłości, Kochani. Posiądźmy swoją zdolność do zmiany wibracji, wybierając Miłość, która wznosi nas w górę i pozwólmy, aby dobrze nam służyła, ponieważ każdy z nas zasługuje na niezakłócony, stały przypływ Miłości w swoim Życiu.

Kiedy wystarczająca liczba NAS pozwoli tej Miłości wpłynąć do swojego indywidualnego życia, wtedy zewnętrzne wzorce ulegają zmianie, a nasza droga Matka Ziemia uwalnia presję, która narasta, gdy inni przeciwstawiają się fali Miłości.

Za każdym razem, gdy wybierasz Miłość – bez względu na to, co na zewnątrz – otwierasz się na łaskę, dobroć i przewodnictwo we własnym życiu, a także stajesz się wibracyjnym wkładem w NOWE, WIĘKSZE Życie.

Wewnętrzne Światło Miłości w tobie, działa magicznie. To jest energia Duszy, która cię przemienia. Zmiękcza i otwiera cię, jeśli na to pozwolisz. To cię zmienia. Otwiera i rozświetla to, co musi być oświetlone – pozwala ci płynąć. Poświęć czas na uświadamianie sobie energetycznego potencjału, każdej chwili – bo Życie odradza się na Ziemi! To początek nowego planetarnego systemu współtworzenia w Miłości.

Te nasiona, które teraz wzrastają, zostały zasiane przez ciebie i innych NAS, przez wiele wcieleń. A teraz wielkie kosmiczne fale Światła, energetyzują i aktywują ten potencjał! Życie wie, że chwała i nasze ponowne połączenie, to sposób, w jaki to wszystko się dzieje. –Wszystko się rozjaśni, Kochani. MY się rozjaśniamy – to droga do domu! Niekończąca się iteracyjna ekspresja i błogość ponownego łączenia się w Świadomości. To nasza ewolucja. To sposób, w jaki płynie Życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *