Bóg całego Życia, żyje w nas i czeka, aby być w nas wyczuwalny.

Kiedy skupiamy się na własnym uzdrawianiu i integrowaniu ran z przeszłości, budujemy wewnętrzną siłę, stabilność, odporność i odwagę potrzebną do patrzenia na Życie z wyższej perspektywy. Napływające Świetliste energie, dodają nam odwagi potrzebnej do znalezienia rozwiązań, stojących przed nami wyzwań. Ponieważ nasza wielowymiarowa perspektywa wciąż się rozszerza, nasza zdolność widzenia wyłania szerszy obraz i daje jasność co do naszych działań.

Energie tworzą dynamikę wibracyjną, która będzie nadal popychać całą naszą egzystencję, by wzmacniać nas do przebudzenia, do większego poczucia tego, Kim Jesteśmy i co mamy tutaj robić. Dlatego obecnie poruszamy się głęboko w sferach emocjonalnych, aby pod ich podwalinami odkrywać nowe terytoria, odkrywać nowe uczucia i nową wizję Życia. W związku z tym ważne jest, abyśmy zwracali szczególną uwagę na nasze uczucia, ponieważ możemy otrzymywać ważne wglądy z głębi własnego Jestestwa.

Stwórca ułożył karty na korzyść Duchowej EWOLUCJI. Jako osoba nastrojona Duchowo, twoje myśli o wyższej częstotliwości mają wykładniczo większą moc i wpływ, niż myśli o niższej częstotliwości. Więc jeśli około 80% populacji ma średnio wpływ na energetyczny pas mentalnej matrycy świata, ty masz przewagę częstotliwości, która wzmacnia twój wpływ na świat o wiele bardziej, niż możesz sobie wyobrazić.

Więc co się dzieje, gdy codziennie pracujesz nad własnym rozwojem Duchowym?

Otóż pomagasz podnosić wibracyjnie dziesiątki milionów ludzi i sprawiasz, że świat jest wyraźnie lepszym miejscem, niż byłby bez twojej obecności. Jesteś ważny!

Kiedy podnosisz swoją Duchową Świadomość, przyczyniasz się wykładniczo do wibracyjnej jakości globalnej. Dlatego twoją największą służbą dla Ludzkości jest – paradoksalnie – skupienie się na WŁASNYM Duchowym wzroście. Swoją Świadomością, jej wyższą częstotliwością, bezpośrednio wpływasz na świat, który przez tak długi czas był pozbawiony Duchowej myśli i Duchowej energii.

Gdy rozwijasz coraz wyższe poziomy Świadomości, stajesz się bardziej zestrojony z Duchowym aspektem Świadomości skupionej na Sercu. Twój aspekt Duchowy ma coraz większą swobodę widzenia, poza ograniczeniami przestrzeni i czasu. Wychodzisz z mentalnej iluzji. Dotykasz Miłości i stajesz się Wolny.

Rozumiesz, że każdy jest mikrokosmosem całego Wszechświata. I że możesz aktywować w sobie dowolną częstotliwość. Z Miłością, możesz aktywować swoje połączenie ze Źródłem lub odłączając się od niej, możesz aktywować swoje połączenie z problemami świata. Możesz aktywować częstotliwości radosnego świętowania lub częstotliwości skrajnej nienawiści.

Świat zewnętrzny, którego doświadczasz, jest tylko obrazem częstotliwości, które aktywujesz wewnątrz. Kiedy skupiasz się na dobru w swoim życiu, bez względu na to, co robisz, jesteś otwarty na przepływ Miłości, Życia i Światła, które są zawsze oferowane.

Czy jesteś otwarty na napływ Mądrości i Miłości Źródła, czy też prosząc o tę zmianę jednocześnie opierasz się jej, ponieważ się jej boisz?

To dzięki swojej chęci „wyczuwania” swojej drogi przez życie, dostrajasz się do swojego przewodnictwa. To dzięki swojej chęci, by czuć się DOBRZE, zestrajasz się ze Źródłem. To dzięki swojej chęci sięgnięcia po myśli i działania o wyższym uczuciu, odblokowujesz przepływ ze Źródła i otwierasz swój własny łańcuch dostaw, aby pozwolić, by wszystko czego chcesz lub potrzebujesz, płynęło do ciebie łatwo i życzliwie.

Źródło wszelkiego Stworzenia, Bóg całego Życia i Miłości, żyje i oddycha w nas i czeka przez cały czas, aby być w nas wyczuwalny. Źródło czuje się Dobrze. Bóg czuje się Dobrze. Miłość jest przyjemna.

Otwarcie się na Miłość do Źródła, nawet w najmniejszy sposób – wyzwala potężny przepływ Miłości, Zdrowia, Obfitości. I o wiele, wiele więcej. Cała Łaska, płynie do twojego Życia. Doceń promień słońca zaglądający przez twoje okno, i już w tej chwili otworzyłeś swoje granice na nieskończoną ilość Miłości. Zrób coś miłego dla siebie lub kogoś innego, a będziesz w jej obfitym napływie.–Najmniejsze akty Miłości wydają się tak nieistotne w starym świecie 3D, a w NOWYM otwierają cały łańcuch dostaw Miłości ze Źródła, aby mogła płynąć przez nas, a następnie do naszych doświadczeń.

Poczuj, jak twoja stara rzeczywistość się rozpływa i skorzystaj z okazji, by stanąć w ciszy bezczynności, gdzie jesteś proszony o porzucenie starego i pozostawienie czasu na pustkę. Rozpoznaj, że całe twoje Życie leży przed tobą. Twoja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zatrzymaj się i obserwuj wszystko. W tej ciszy rozwiniesz wewnętrzną stabilność i odwagę. Znajdź w sobie to ciche Centrum. I zaufaj, że wszystko jest w porządku. Że oświecenie wszystkiego Światłem, dzieje się we właściwym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *