Nowy świat, jest WEWNĄTRZ

Oprzyj się starej pokusie kategoryzowania dobra i zła.

To wszystko po prostu jest, i jest niezbędne,

do przebudzenia wszystkich.

Wszystko, co musisz zrobić, to pamiętać o swoim

własnym Świetle, a ta pamięć zmienia wszystko.

To Twoje Światło podnosi świat!

Wtedy każde działanie, które wykonujesz,

jest wykładnicze, aby POMÓC.

Każdy gest, słowo i czyn, dopasowuje się do Twojego najgłębszego i najprawdziwszego CELU,

by wyrazić Twoje Światło dla podniesienia świata.

To wszystko!

Świat robi się coraz szybszy, dzikszy i głośniejszy, więc pokusa, by się w nim zatracić, jest wielka. Ale zasłony, które oddzielają nas od PRAWDZIWEGO świata w środku, przerzedzają się, więc po prostu zrób to – wchodź do własnego Wnętrza. Najlepszym sposobem na utrzymanie się SILNYM w otaczającym cię świecie, jest kultywowanie bogatego życia wewnętrznego.

To najważniejsza podpowiedź w tych czasach.

W przeciwnym razie staniesz się częścią problemu, gdyż włączą się twoje egotyczne instynkty walki lub ucieczki. A nadszedł czas, aby zamiast tego ewoluować w Światło i Jasność. Absolutnie jedynym sposobem, aby to zrobić, jest rozwinięcie intymnej relacji z twoim wewnętrznym światem, który już zawiera wszystko co ci potrzeba.

To wewnętrzne miejsce, które cię odmładza, uzdrawia, uspokaja, sprawia ci przyjemność, daje mądrość i odżywia. A przede wszystkim KOCHA.

To miejsce nie jest na zewnątrz.

NIE jest na zewnątrz.

To nie jest NA ZEWNĄTRZ.

Na zewnątrz, to stary świat – to bycie przestraszonym, małym, leniwym, bezpiecznym, nieśmiałym, osądzającym, podejrzliwym, wątpiącym. Zewnątrz, jest właśnie tymi rzeczami, które cię przygnębiają.

Wewnątrz, to NOWY świat – a w nim czas na taniec, czas na śpiewanie, czas na tworzenie, czas na dzielenie się, czas na pojawienie się, czas na promieniowanie. Wewnątrz, to uniwersalna Prawda, a w niej ocean WSZYSTKIEGO.

Na zewnątrz możesz myśleć, że jesteś sam, ale nic nie jest dalsze od prawdy. Wewnątrz, to jest wielka Kochająca SIEĆ, która łączy całe Życie. Tutaj, Miłość jest wszędzie dla ciebie. Możesz ją znaleźć, gdy przestaniesz jej szukać i wejdziesz tutaj, gdzie jest Ona bezgraniczna, uniwersalna i wszechwiedząca.

To wielki sekret, który znasz – miałeś go przez cały czas!

Przestań szukać – szukałeś już zbyt długo!

Dołącz do nas tutaj po największą radość, w której zrozumiesz jak twoja podróż jest zabawna, gdy przestajesz wierzyć w oderwanie od Źródła. Dołącz do nas, tutaj – bo czekamy na ciebie z głęboką radością, uznaniem i czcią.

Twoja Świetlana Rodzina.

3 thoughts on “Nowy świat, jest WEWNĄTRZ

  1. Dziekuje Beatko ze dodajesz sily ze wspierasz ze JESTES abysmy mogli sie rozwijac i nie ustawac nie poddawac sie przeciwnosci Starego Swiata dzieki Tobie pamietamy ze jestesmy sila i rosniemy w Sile w Nowym Swiecie

  2. Witam Beatko serdecznie Dziękuję za ciepłe właściwe słowa otuchyW tych dniach trzeba wiedzieć na co kierować swoją uwagę co jest cenne właściwe i nie szkodzi nam ,pozwala zachować spokój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *