Przebudzenie TRWA

Ziemia przygotowuje się do wspierania, szybko rozwijającej się Świadomości wszystkich istot, które czują jak pięknym jest ona Domem. Przygotowania, przez które przechodzi Ziemia, mogą nie zawsze mieć sens dla ludzkiego umysłu i najczęściej będą stanowić wyzwanie. Jednak to wszystko jest częścią Boskiego Planu, który kontynuuje podnoszenie jakości wszelkiego Życia. Aktywność słoneczna pomaga również Ziemi rozwiązać i usunąć wiele dysfunkcji spowodowanych przez człowieka, których doświadczyła, ponieważ ona również dostosowuje się do życia i działania, w wyższych stanach egzystencji.

Wszyscy doświadczamy poważnego przebudzenia Świadomości. Chociaż wiadomości głównego nurtu próbują nas przekonać, że jest inaczej, wzorce kontroli i manipulacji, które panowały na Ziemi, są w coraz znaczniejszym stopniu demontowane. Coraz więcej obywateli Ziemi, zauważa sztucznie wytwarzany strach i nie pozwala już, aby te taktyki wpływały na ich codzienne życie.

Ty idź o krok dalej. Nie walcz, zmień kurs. Działaj inaczej – inspirowany Miłością, szacunkiem, godnością i honorem. Rób to, co wiesz, że jest słuszne. Odwaga to Boska siła w grze – użyj jej. Jesteś o wiele potężniejszy, niż jakikolwiek stymulowany strach. Po prostu włącz Światło!

Wyjdź i pozwól świecić twojemu Światłu. Mów o wszystkim, co cię inspiruje. Wypowiadaj się mocnymi słowami, uformowanymi z Źródła Miłości. Działaj z nieograniczoną energią Wszechświata, ponieważ kiedy jesteś podłączony do Źródła, nie ma wyczerpania. To „ograniczenie” cię wyczerpuje, a nie Duch. Powiedz Życiu TAK. Dotrzyj do innych. Wznoś się. Zanurz się. Leć.

Śmiech jest transformacyjny – pamiętaj, jak ważne jest wyrażanie swojej dziecięcej niewinności, ciekawości i przyjemności, bo to jest droga Boskości. Zrób wszystko na Miłość Boską! Na cześć twojego Boskiego partnerstwa, a przede wszystkim: rozjaśnij się. Rozluźnij się. To wszystko ma być zabawne – przecież pamiętasz!

Gdy wkroczysz w Piękno i Moc naszego Stwórcy, poruszasz się naprzód, wybierając tylko to, co wydaje się być zgodne z tobą, i uwalniając to, co zgodne już nie jest. To w Obecności Stwórcy rośnie prawdziwy piękny ogród, rośnie tylko wtedy, gdy się skupiasz na TERAZ. W TERAZ nie ma dla ciebie nic więcej, niż to co jest dla ciebie DOBRE. Z tego wewnętrznego skupienia, wyłania się Pokój, który przewyższa wszelkie zrozumienie. Tego właśnie szukałeś przez cały czas.

W takim stanie, rozumiesz już, że nie ma naprawienia chaosu w świecie zewnętrznym, dopóki Świadomość, która go stworzyła, nie zostanie naprawiona. I jest tylko JEDNA ścieżka do tego – jest nią ścieżka WEWNĘTRZNA. Ścieżka, w której odpuszczasz. Wybaczasz i składasz broń. Wchodzisz w partnerstwo z Boskością. W Życie, zgodne z Boskim przepływem.

Z tej przejrzystości będzie pochodzić twoja inspiracja, jak maleńkie nasionko, które wyrośnie w tobie i zakwitnie, aby wydać owoce, które będą cię napędzać, pasjonować i wskazywać drogę. Nie ma tu żadnego zewnętrznego stymulatora – w rzeczywistości sprzyja tu coś przeciwnego – błogosławieństwo dla WSZYSTKICH!

Rodzi się bezgraniczne, zharmonizowane, spokojne, obfite, promienne; Ojciec Niebo – Matka Ziemia – DOM.

Nie musisz martwić się o globalny wynik całości, po prostu skup się na swoim własnym, głębokim, wewnętrznym, potężnym świecie. Tu jesteś pod płaszczem, aby promieniować Światłem i prowadzić misję Miłości. Asystujesz jej jako Ziemski Anioł, zarządzając swoją Obecnością. Nie ma nic poza tobą, poza tym, co kieruje tobą od wewnątrz. Będąc w środku, rezygnujesz z zewnętrznych rozproszeń. Będziesz żył z centrum swojego Serca, co oznacza, że zawsze będziesz wiedział, co robić, mówić i jak postępować w każdej sytuacji.

Koncentruj się i staraj się, aby PRAWDZIWY świat, był w środku. Tu Miłość ma znaczenie i jest esencją wszystkich rzeczy – jest odpowiedzią. Przeciera drogę, uzdrawia. Jej akceptacja cię uwalnia, a poddanie wobec niej, karmi – twój wewnętrzny ogród rośnie, rozszerza się, pogłębia i jest płodny.

Tutaj wszystko jest i jest wspaniałe. Tu, jest nas wielu. Tu, jesteśmy Rodziną Światła. I tu, to dopiero początek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *