Najpotężniejsi ludzie na planecie to Ci, którzy wiedzą, Kim Naprawdę Są.

Najpotężniejsi ludzie na planecie to Ci,

którzy wiedzą, Kim Naprawdę Są

Wiedzą, że są znacznie więksi, niż suma wszystkich

ich doświadczeń i globalnych historii

Wiedzą, jak w pełni wyrazić siebie i przemówić

z miejsca Miłości, bez konieczności

udowadniania czegokolwiek

Szybko wybaczają i z większą łatwością pokonują trudne doświadczenia

Są życzliwi i kochający otaczający ich świat, dbają

o dobro wszystkich żywych Istot

Nie zastanawiają się, jak mały lub duży

może być ich sukces

Widzą poza iluzjami oddzielenia

Wspierają i celebrują zdolność innych do rozwoju

Postrzegają siebie jako część Całości, a nie jako oddzielenie od wszystkich innych form życia

Wiedzą, jak kochać, jak być otwartym i wrażliwym

Dziś to ważne, by umieć już odróżniać

Bo to jest właśnie WIBRACYJNIE w nas

Nowa Ziemia

Ty wybierasz, do której – rzeczywistości – się dostrajasz.

W środku wielkiego kryzysu większość mówi, że „rzeczywisty świat” to ponury bałagan. Jednak jest wielu prosperujących w ich własnych „rzeczywistościach”. Wielu znajduje możliwości kreowania, tworzenia pracy, zatrudniania innych. W środku pandemii ogrom ludzi żyjących w „prawdziwym” świecie cierpieli, ponieważ ich życie zostało przerwane, byli izolowani i przestraszeni. Ale było też wielu, którzy odczuli ulgę, że wreszcie mieli czas dla siebie, czas na odpoczynek i czas na przemyślenie swojego życia.

Niebo i piekło, i każdy świat pomiędzy nimi, istnieją jednocześnie w każdej przestrzeni i czasie. Są to wymiary Świadomości, które istnieją na różnych częstotliwościach, podobnie jak różne stacje telewizyjne i radiowe. Masz wolną wolę, więc ty wybierasz, do którego się dostroisz!

Rzeczywistość jest energetycznym światem, w którym myśl tworzy wibracje/uczucie. Wibracje przyciągają to, do czego się dostrajasz, a to, do czego się dostrajasz, przyciąga niewidzialne formy/doświadczenia. Większość ludzi patrzy starą percepcją, na to, co już zostało stworzone w starym świecie 3D i mówi: To właśnie jest prawdziwe! To jest rzeczywistość! Żyj w niej! Radź sobie z nią! Zastanawiaj się, jak ją najlepiej wykorzystać!

Większość wciąż próbuje naprawić wszystko, co istnieje teraz w rzeczywistości. A jest to tylko WYNIK tego, co zostało stworzone już wcześniej / w naszej przeszłości. Większość patrzy na to, co już zostało stworzone i mówi: To jest realna rzeczywistość. Większość, patrzy fizycznymi zmysłami, które widzą tylko wymiar – zewnątrz.

Jednak, głębszą rzeczywistością jest niewidzialna, nieograniczona, bezforemna – nieskończona Miłość, którą kształtujemy skupiając się w tej właśnie chwili – poza iluzją czasu i przestrzeni. Głębsza rzeczywistość to DOBRO, za którym wspólnie tęsknimy. Głębsza rzeczywistość to Wolność, do której wzywamy innych. Głębsza rzeczywistość to harmonia, do której tęsknimy.

Prawdziwą rzeczywistością jest świat, w którym jesteś Kochany ponad miarę, świat, w którym jesteś prowadzony w każdej chwili swojego Życia. Ta rzeczywistość, jest światem nieograniczonej, bezforemnej, nieskończonej Miłości, która tylko czeka na uformowanie w kształt, z twoim udziałem. W tej rzeczywistości, nie zostałeś zaprojektowany, aby reagować i przetrwać. Zostałeś zaprojektowany do tworzenia i rozwijania się.

Więc kiedy patrzysz na otaczający cię świat, spójrz głębiej. Kiedy widzisz pandemię, niepokoje, frustracje, ograniczenia, blokady, kłótnie itp., spójrz głębiej. Twoja WIARA i skupienie, LUB twoje wątpliwości i ograniczające przekonania, determinują to, jak bardzo ten świat energii może dopasowywać się do ciebie. Rzeczywistość, którą widzisz w swojej przyszłości, zależy od tego, co dzieje się w tobie TERAZ!

Więc jeśli chcesz dobrego Życia i w nim dobrego samopoczucia, dostrój się do Kochającej Rzeczywistości Energetycznej. Dziękuj za wszystko, co kochasz w swoim ciele, za każde zmysłowe odczucie, które lubisz, za każdy widok, który kochasz, za każdy smak i zapach, za każdy delikatny dotyk powiewu na twojej skórze.

Koncentrując się na DOBREJ rzeczywistości, na dobrym samopoczuciu ciała, zaczynasz dostrajać się do NOWEJ rzeczywistości, w której Kochasz i jesteś Kochany. Każde dobre uczucie w twoim ciele pomaga ci, pozwolić na każde dobre doświadczenie w twoim Życiu. Wielu ludzi wyleczyło się ze śmiertelnych chorób, wybierając skupienie się na życiu w radości i czerpaniu radości z tego, co mają. Bo najgłębszą wersją rzeczywistości jest Miłość.

Więc możemy zdecydować się na powtórzenie rzeczywistości, do której tworzenia zostaliśmy uwarunkowani – by ciągle tylko na niej się skupiać – którą widzimy w swoim świecie zewnętrznymi zmysłami, ALBO możemy stworzyć rzeczywistość, która jest o wiele bardziej PRAWDZIWA i WIECZNA. Rzeczywistość oparta na Miłości, dobrym samopoczuciu, harmonii i wszystkim, czego pragniesz.

Czy czujesz, o ile lżejsze jest Życie z tej przestrzeni? Nowe postrzeganie rzeczywistości przenika przez centra energetyczne w tobie. Jest TYLKO rezonans lub nie ma rezonansu. Oznacza to: wybieram więcej tego, lub wybieram mniej tego, lub nie wybieram nic z tego.

W nowym postrzeganiu, nie ma już potrzeby umieszczania etykiet „dobry” lub „zły”. To jest Wolność!

Nie czekaj, aż świat cokolwiek ci ułatwi. Nie czekaj, aż inni będą się zachowywać tak, jak chcesz. Nie czekaj, aż wszystko będzie wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. Otwórz się, na wymiar Miłości, która jest tutaj dla wszystkich zawsze – właśnie tutaj, w tej chwili.

Utrzymywanie Miłości w każdych warunkach jest twoim największym DZIEŁEM, do którego jesteś powołany. Im bardziej ożywiasz swój wewnętrzny świat, w którym Miłość jest i w niej Istniejesz bez wysiłku, tym łatwiej jest utrzymać go na zewnątrz – to twoja praca i twoja Moc. Nic innego, co robisz w jakimkolwiek aspekcie swojego życia, nie jest tak ważne – ani nie przyczynia się do większego dobra – niż to.

Proś o siłę, by to wiedzieć, by być tego przykładem, osiągnąć to, emanować tym, BYĆ tym. By bez względu na wszystko – bez względu na to, kto, co i jak – jesteś w stanie utrzymać ten głęboki wewnętrzny spokój jako swoją zewnętrzną Obecność, nawet w obliczu strachu, śmieszności, chaosu lub wszelkiego rodzaju szaleństwa! Niech to będzie twoja uroczysta przysięga, że twoje wewnętrzne Królestwo, będziesz trzymał silnie i nic cię nie złamie, ani zewnętrzny grom ani szept.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *