Bądź zmianą – słyszałeś to, ale czy to robisz?

Czy nie zauważasz, że twoje zewnętrzne pokusy powoli – jedna po drugiej – przestają działać?

To czas, wchodzenia do środka, aby znaleźć to, co naprawdę działa. A wraz z tym zmniejszają się twoje potrzeby zewnętrzne. Twój świat zewnętrzny wzbogaca się dzięki twojej wewnętrznej głębi. Możesz dostrzec Prawdę w morzu kłamstw – nie jesteś już bezwiednie wiedziony, przez niezliczone pułapki na zewnątrz ciebie. Stajesz się Wolny.

Podstawowym ludzkim doświadczeniem, jest poznanie Wolności, Wzrostu i Radości, a to można znaleźć jedynie w wewnętrznym Królestwie. Większość nadal szuka poza sobą, co tworzy burzliwe doświadczenie, przechodząc z jednej tratwy ratunkowej do drugiej. Nadszedł czas, aby wiedzieć, gdzie jest prawdziwa tratwa ratunkowa, abyś mógł się nią stać, i trzymać ją, aby wszyscy inni mogli zrobić to samo.

To właśnie z tego miejsca pochodzą płodne dary przekształcania swojego zewnętrznego świata. Wiesz już, że nie możesz tworzyć nowej Świadomości ze starej, musisz oddzielić się od niej i wejść do wnętrza, aby znaleźć swój bogaty ogród, a kiedy pojawi się inspiracja, będziesz dokładnie wiedział, co robić i jaki będzie twój wkład w nowy Świat.

Więc pielęgnuj swoje życie wewnętrzne, aby było bogate i satysfakcjonujące, bezpieczne i niezwykłe. To wynagrodzi wszystko czego szukasz, czego ci brakuje i czego pragniesz. Ból twojego Serca zniknie, i otrzymasz nadmiar Miłości, aby się nią dzielić. W ten sposób zmieniamy świat, przechodząc na drugą stronę.

Dlatego największym darem, jaki możesz dać, jest odkrycie i pielęgnowanie twojego wewnętrznego świata. Potem nosisz go – tę emanację – ze sobą jak żywy Kryształ Światła – do sklepu, do pracy, do banku, na spotkanie rodzinne. Utrzymywanie tego stopnia Obecności przemienia cię. Jest zaraźliwy, inspirujący, ekspansywny.

To robi GŁĘBOKĄ różnicę, dla twojego otoczenia, dla świata. I to dopiero początek naszej podróży, jako Jedna Rodzina Światła!

One thought on “Bądź zmianą – słyszałeś to, ale czy to robisz?”

  1. Wielka mądrość jest zawarta w tym przesłaniu, dziękuję. Chciałabym się również odnieść do utworu
    wykonanego przez Anie, poświęconego Białorusinom. Jest piękny i chwyta za serce. Przecież to są nasi bracia Słowianie, którzy w chwili obecnej znaleźli się na celowniku ciemności. Już od dłuższego czasu
    próbują wywołać konflikt rękami naszych wschodnich Sąsiadów. Ale my wiemy, że im się nie uda bo jest
    już za dużo Światła na Ziemi i Miłości w ludzkich sercach. Pozdrawiam cieplutko Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *