Nowy czakram Świadomości w Polsce

Kochani, obrazek nowego czakramu w Polsce jest wibracyjnie skonstruowany tak, by wnosić w energetyczne pola Polaków, wysoką częstotliwość przebudzenia do naszej Prawdy tego Kim Jesteśmy i po co tu jesteśmy.

Nowy czakram Świadomości w Polsce. Rosnący już w sposób ciągły potencjał Światła w Polsce, ale przede wszystkim zwiększająca i poszerzająca się w nas Świadomość, w jedności z Matką Gają Ziemią i z duchowym Sercem Polski spowodowały, że w dniu 13 października 2021r. wygenerowaliśmy wspólnie tak silny impuls Światła, że w jego wyniku nastąpiło przełomowe wydarzenie, które jeszcze nigdy nie miało miejsca w dziejach Polski i ziem słowiańskich. W środku Polski w tym dniu wzbudził się nowy czakram świadomości Światła.

Przyjął on postać kuli Światła o średnicy dwóch km. Jedna połowa tej kuli jest nad powierzchnią Ziemi, a druga połowa jest pod powierzchnią Ziemi. Ten nowy czakram świadomości Światła emituje z siebie w taki harmonijny, pulsujący sposób, 12 bazowych wibracji. Czyli tych wibracji stanowiących podstawę wypełnienia budującej się właśnie w Polsce narodowościowej matrycy Światła, jako nowej rzeczywistości, której z coraz większą mocą zaczniemy doświadczać w pozytywny sposób w naszym kraju.

WOLNOŚĆ * MIŁOŚĆ * BRATERSTWO PRAWDA * PIĘKNO * ZBIOROWA SOLIDANOŚĆ SZLACHETNOŚĆ * DOBRO * RÓWNOŚĆ AKCEPTACJA * JEDNOŚĆ * WSPÓŁPRACA

Każda z tych 12 bazowych wibracji Światła ma swój kolorystyczny wyznacznik dokładnie tak jak to wygląda na rysunku, zaczynając od środka. Kula energii tego nowego czakramu świadomości Światła cały czas się powiększa, i na dzień 21 listopada 2021r ma już średnicę 185 km. Ta kula energii zawiera właśnie w swoim wnętrzu tą formującą się już w sposób materialny, naszą nową rzeczywistość, czyli budującą się Narodowościową Matrycę Światła Polski, i ta kula będzie się jeszcze dalej powiększać, aż obejmie swoją przestrzenią oraz oddziaływaniem całą powierzchnię Polski i wszystkich Polaków zamieszkujących w naszym kraju.

Oczywiście zamieszkali za granicą i rozsiani po całej Ziemi również uczestniczą w tym procesie ponieważ niosą wibracyjny zapis w swoim ewoluującym DNA , i ta nowa rzeczywistość Polski oraz pozytywne zmiany i oddziaływania jakie ze sobą niesie, będzie się manifestować w ich osobistych polach energetycznych, czyli w ich aurach obejmujących wszystkie przestrzenie życia. Jest to również proces indywidualny dla każdego, czyli zależny od ilości wysiłku własnej pacy nad podnoszeniem wibracji Światła.

W poprzedniej audycji mówiłam, że naród Polski jest przygotowywany do przebudzenia. Jest to również proces, który trwa w czasie. Jednocześnie My jako coraz większa liczba przebudzonych Świadomości, mamy możliwość obserwacji tego fascynującego procesu, który w kolejnych odsłonach schodzi i będzie dalej schodził z planu kwantowego w naszą przestrzeń materialną. I właśnie powstały w Polsce 13 października bieżącego roku , ten nowy czakram Świadomości Światła, jest kolejną fazą tego poszerzającego się i przyspieszającego procesu przebudzania, który korzystając z doświadczeń Polski będzie się również rozwijał w kolejnych krajach, nabierając stopniowo globalnego charakteru.

3 thoughts on “Nowy czakram Świadomości w Polsce

  1. Z głębi serca dziękuję a moim pragnieniem jest także należć do grupy przebudzonych ipąłączyć się z przebudzonymi. 💖💖💖

  2. Duże moję szczęście, że jakiś czas temu trafiłem na ciebie i twoje przekazy. Bardzo pragnę się w tym gronie przebudzić. Czy mi jako obcokrajowiec, będzie to dane?
    Pozdrawiam Olof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *