Nie zapominaj ani na chwilę Kim Jesteś i co masz tu osiągnąć.

Świetliste energie tego czasu, przygotowują nas na wielką zmianę. Jesteśmy zachęcani do świadomego angażowania się w nasz wewnętrzny świat i czerpania ze stabilnej energii naszej Duszy. W ten sposób możemy znaleźć większą równowagę i stabilność w świecie, który wciąż pogrąża się w chaosie. Społeczeństwo przeobraża się w bardzo szybkim tempie.

Coraz więcej ludzi staje się świadomych tego, w jaki sposób ich myśli wpływają na ich życie. Zmienia się sposób, w jaki komunikują się z innymi ludźmi. Wielu staje się również bardzo świadomych tego, że ma otwarty przepływ Miłości i połączenia z swoją Boskością. Przez ciemność i zamęt, odradzamy się do Światła, i musimy przejść przez kanał rodny, ze szczerym wysiłkiem do końca.

Pozwól swojemu Świętemu Sercu, otworzyć się na przepływ i pozostań tam. Odkryjesz jak współczujące, namiętne, dające, kochające, pomocne, wszechobejmujące i gigantyczne jest twoje Serce. Takie Serce, powoduje, że czujesz się pełny. Takie Serce kocha przyrodę, dzieci, zwierzęta, rodzinę, czuje obfitość we wszystkich formach Boga.

Takie Serce zapewnia, że przepływ płynie w obie strony. W takim Sercu żyje wiara. Takie Serce wie, bez cienia wątpliwości, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli na zewnątrz wydaje się inaczej. Im dłużej mieszkasz w tym miejscu, tym bardziej doświadczysz CUDÓW i sam staniesz się cudotwórcą. To jest to, czego doświadczasz, kiedy kołyszesz się z Bogiem. Stajesz się ekspansywny i piękny, podnoszący na duchu, kolorowy i znaczący, radosny, obfity i inspirujący – to wskazuje, że jesteś na dobrej drodze. To atrybuty raju Nowej Ziemi i tworzysz je!

Wybierz skupienie się na Miłości w każdej chwili. Wybierz uwolnienie wszystkich nieszczęśliwych myśli z przeszłości i otocz się inspirującymi ludźmi. Skup się na słońcu i cudach natury, jak najwięcej przebywaj w niej. Skup się na tym, czego pragniesz. Ciesz się pięknem sztuki i muzyki. Rozkoszuj się życiem i śmiej ile możesz. Tańcz, śpiewaj, oddychaj, świętuj. Bądź spokojny, nie osądzaj, ufaj, że jest dobrze. Wiedz, że nigdy nie jesteś sam, a przede wszystkim, że jesteś Miłością w swoim rdzeniu. Miłość zawsze zwycięża! Miłość zawsze zwycięża! Miłość zawsze, zawsze wznosi się na szczyt.

One thought on “Nie zapominaj ani na chwilę Kim Jesteś i co masz tu osiągnąć.”

  1. Mam być piękny, kolorowy, podnoszący na duchu itd. A jestem nadal w czarnej d….To rodzi prawie nieustanny niepokój. Moja wojna nadal trwa. Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *