Zmierzamy do Wolności.

Ostatni okres, to niesamowity czas, spływających potężnych energii. Niezależnie od tego, czy jesteśmy świadomi wielkości tego, co dzieje się na wszystkich poziomach Świadomości na planecie, czy nie, posuwamy się naprzód w Świetle, w sposób, który wpływa na każdą osobę i miejsce na Ziemi. Boski Plan rozwija się w doskonałym Boskim Porządku. Zupełnie nowe wzorce, które są teraz implikowane w mentalnej i emocjonalnej matrycy Ludzkości i Matki Ziemi, są zakodowane coraz wyższym planem dla uzdrowienia i transmutacji całego Życia, które na planecie ewoluuje. Dziejący się proces, bardzo mocno oczyszcza i oczyszczaniem obejmuje w szczególności demontaż niezliczonych struktur społecznych, które przez eony czasu manipulowały, kontrolowały i tłumiły masy ludzkości.

Wszystkie te negatywne wzorce i struktury były utrzymywane przez opartą na strachu świadomość dualizmu i wzajemnego oddzielenia. Ten zniekształcony poziom świadomości manifestował się poprzez wzorce zachowań jak; chciwość, korupcję, nadużywanie władzy, nienawiść, ignorancję, gotowość do reagowania przemocą – wszystkie te wzorce były pozbawione MIŁOŚCI.

Dlatego teraz wkraczamy w HISTORYCZNY rok, globalnych zmian społecznych. Niepewność, którą odczuwamy na co dzień, wiąże się z wstrząsami, które nadejdą w 2022 roku – te energie ZMIAN są w tle – gdyż na wyższych poziomach, każdy z nas przygotowywany jest na głębszy poziom zmian w sposobie życia i interakcji ze światem. W porównaniu z naszą historią i naszymi własnymi przeszłymi życiami, nie doświadczyliśmy takiego szybkiego ogromu zmian i ciągłej potrzeby nieustannej adaptacji.

Aby mieć wewnętrzny spokój w tych czasach, musimy zaakceptować naszą obecną dynamikę i przyjąć ją. Jeszcze trwający rok, był rokiem udoskonalania twojego skupienia, oraz poszerzania w sobie umiejętności przepływu energii, tak abyś to ty decydował o swoim doświadczeniu, a nie tylko reagował na zewnętrzny przypływy życia. To jest podstawowa praca Wzniesienia – wzmacnianie przepływu energii Serca. Każda indywidualna sytuacja, którą widzimy na świecie, jest bezpośrednio powiązana z tym, czego każdy z nas doświadcza w sobie.

Tak więc, kiedy widzimy cierpienie, jakąś rozłąkę, walkę na świecie – mamy MOC, by to wszystko naprawić, wybierając Jedność, Miłość i Pokój w nas samych. Zamiast reagować na to wszystko z pozbawionego Mocy punktu widzenia, możemy wykorzystać to jako informację zwrotną, aby skupić się na wszystkich pięknych zmianach, które chcielibyśmy zobaczyć na świecie. Kiedy nie martwimy się agresywnymi próbami naprawy świata na zewnątrz nas, a bardziej skupiamy się na proaktywnym dbaniu o świat w NAS, ból świata zewnętrznego naturalnie się zagoi. Jednym z powodów, dla których jesteśmy świadkami takiego przyspieszenia ewolucji, które ma miejsce w tym czasie, jest właśnie ta cała wewnętrzna praca, do której się zobowiązaliśmy.

Wielu z nas wykonuje tą wewnętrzną pracę, która pomaga zmieniać świat na lepszy. Wewnętrzna praca to Samoświadomość, to Samopanowanie, to Świadomość obecności Boga. Kiedy równoważymy i harmonizujemy swoje wzorce częstotliwości, przesuwamy się do wyższej oktawy, i stopniowo przyzwyczajamy do bardziej wyrafinowanych częstotliwości Boskiego Światła. Ci, którzy to robią, trenowali przez wiele wcieleń. Zostali wybrani i przygotowani przed wejściem w to wcielenie.

Musieli przejść przez długi okres szkolenia w wyższych Królestwach, a także surowy, trudny okres testowy w swoim obecnym życiu, zanim uznano, że są gotowi do podjęcia swojej predestynowanej Misji. Ich specjalne intuicyjne zdolności były przechowywane, aż nadszedł czas, kiedy osiągną wymagany poziom równowagi i harmonii, a także rozwiążą odpowiednią ilość osobistej karmy.

To jesteś Ty! Zawsze przygotowywałeś się na te czasy!

Teraz chodzi o to, że kiedy wirowanie wszędzie nasila się i energie kompresują się w tobie, musisz użyć wszystkiego, co masz w sobie, aby się na NOWO NARODZIĆ. Paradoks polega na tym, że to siły zewnętrzne wymuszają na tobie tę radykalną zmianę jako narodziny. A ty musisz użyć swojej WEWNĘTRZNEJ siły (odśrodkowej), aby utrzymać się od wewnątrz i nie upaść pod wpływem siły zewnętrznej. To są dwie siły tworzenia, dwa naciski. Obie są w tobie Jednym. Ty też to wiesz. Wszystkie drogi doprowadziły do tego momentu.

Zbierz w sobie wszystkie siły do tego przejścia. Poczuj w sobie ukrytą MOC; piękna, wdzięku, mądrości, dalekowzroczności, obecności, zwinności, spokoju, suwerenności, ochrony, wspólnoty, determinacji, wyższej woli i stanowczości. Wszystko, czym się stałeś i wszystko, o czym marzyłeś jest teraz twoje i powinieneś tego użyć.

Każda INDYWIDUALNA siła, inspiruje zbiorową siłę Światła do zwycięstwa! Masz głęboką wewnętrzną Świadomość, że Światło zawsze zwycięża, i jest to uspokajająca, inspirująca Prawda, która pozwala ci zahartować się na ostateczne wyrzeczenie się ciemności, pochodzącej ze świata. Stań silny i kochany – już czas!

Więc co żołnierz robi noc przed bitwą? Robi bilans, kocha, świętuje, odpoczywa, kontempluje i modli się. Wzmacnia się i ciągle pamięta w sobie – dlaczego. Wstaje rano przygotowany i zainspirowany przez Boga do służby. Naprzód wojowniku, twoja zbroja jest lekka, gdyż jest ze Światła! Jest to osobista postawa Jednego, która jest wspierana przez wszystkich razem, w celu Jedności dla Wszystkich. Jeden za wszystkich…..

Miłość jest największą siłą we Wszechświecie, więc jest to twój kryptonim. Stań się NIĄ, a przeciwnik się poddaje. Wciel się w nią, a zwycięstwo zapewnione. Użyj jej, a dobrodziejstwo sprawdzone.

4 thoughts on “Zmierzamy do Wolności.

  1. Dziękuję za trafne poubieranie w zrozumiałe słowa moich odczuć wewnętrznych.Wygodnie mieć taką siostrę w rodzinie światła:)pozdrawiam z MIŁOŚCIĄ Bartek.

  2. Dziękuję Beato 💕💕💕 Twój komentarz do naszej rzeczywistości zawsze trafia w punkt i pojawia się w TYM momencie…. 💖💖💖DZIĘKUJĘ 💖💖💖

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *