Realizacja słów Jezusa.

Dwa tysiące lat temu nasz ukochany brat Jezus Chrystus, w czasie swojej misji na Ziemi, zaimplikował w Świadomość zbiorową ludzkości 5 wibracji Światła:

Wolność * Miłość * Braterstwo * Prawda * Piękno

Był to najsilniejszy do tamtego czasu impuls przebudzenia jakiego doznaliśmy, żyjąc ciągle w doświadczaniu dualizmu. Tych pięć wibracji cały czas pracowało w przestrzeni informacyjnej Matki Ziemi, przygotowując nas na nadejście Nowej Rzeczywistości opartej na Miłości, którą teraz już nazywamy Nową Ziemią.

Ta Nowa Rzeczywistość jako Światło, która już coraz mocniej rozkłada się na Ziemi, jest jednocześnie realizacją słów Jezusa, że ponownie wróci na Ziemię. I właśnie teraz ten czas nastał, jako Świadomość Chrystusowa, która szeroką rzeką rozlewa się po całej planecie. Ta Świadomość Chrystusowa, wzbudza się w ten sposób w coraz większej ilości ludzi Świetlistych na Ziemi, a zwłaszcza w Polsce.

Ponieważ Naród Polski jest przygotowywany do przebudzenia, to w środku Polski powstał niedawno Nowy Czakram Świadomości Światła. Ten Czakram emituje do wszystkich Polaków zamieszkałych w Polsce i rozsianych po wszystkich krajach świata, 12 bazowych wibracji stanowiących podstawę wypełnienia Narodowościowej Matrycy Światła w Polsce, a później Matryc Narodowościowych w innych krajach świata.

Zaabsorbowanie tych 12 barwnych wibracji do Serca – a więc do Ciała Umysłu i Duszy – stanowi tak naprawdę klucz do naszego przebudzenia, a jednocześnie klucz do przekształcenia się naszej Świadomości w Świadomość Chrystusową. Świadomość Chrystusowa, to Świadome połączenie ze Stwórcą. Stwórcą wszelkiego Istnienia i Życia. Stąd – „Ja i mój Ojciec Jedno Jesteśmy” – mówił Jezus

Energie, które teraz odczuwamy oznaczają, że nadchodzi ogromna ewolucyjna zmiana. Uwolnienia i ekspansja zachodzące w każdej chwili, wymagają rozwiązania wszelkich blokad energetycznych, emocjonalnych i mentalnych. W związku z tym musimy teraz nauczyć się trzymać się stabilnie pomimo zamieszania i chaosu. Wtedy siła napływających energii popycha cię przez oko burzy do Serca Duszy.

Porzuć swoje przywiązania, swoje oczekiwania i wszelkie pomysły na to, jak powinno wyglądać życie. Uwolnij wszelki opór i pozwól sobie na poddanie się temu czasowi i po prostu BĄDŹ w tym, co się dzieje. Kiedy to zrobisz, znajdziesz się w przestrzeni Pokoju i Radości, która przekroczy wszystkie twoje najśmielsze wyobrażenia. Zaczniesz patrzeć na swoje życie i świat oczami WDZIĘCZNOŚCI, która pochodzi z twojego wnętrza.

Możesz być dotknięty zbiorowym pasem umysłu LUB możesz sam zdecydować, jak zareagujesz na wydarzenia życiowe. Wybierz teraz:

– czy każdy zwrot w grze życia będzie miał na ciebie wpływ?

– czy też będziesz tym, który stworzy tę grę?

Skup się na Sercu i pozwól sobie odpuścić. Pamiętaj, że masz już siłę, odwagę i odporność, z którymi musisz się tym razem zmierzyć. Nic się nie dzieje bez doskonałej Miłości Boga i poza doskonałym Planem. Jesteś pod opieką i ochroną przez cały czas, bez względu na wszystko. Oddychaj tym. Wiedz to. Żyj tym.

Nie ma się czego bać – sam strach – dlaczego miałbyś w ogóle energetyzować tak puste pojęcie? Marnowanie cennej energii, którą można po prostu skupić na Miłości. Skoncentruj się na Miłości. To wszystko. Miłość Boga, Miłość Wszechświata, Miłość Planety, Miłość całej Ludzkości.

Królestwo zwierząt, minerałów i roślin oraz cały ogrom istot „znanych” i „nieznanych”, które reprezentują naszego Boga. Utrzymuj tę żywą Miłość w swoim Sercu przez cały czas. Żyj tym ciepłem i ochroną, pięknem i Miłością Boga, tak, że gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będziesz w Domu. Dom jest tam, gdzie jest Bóg!

3 thoughts on “Realizacja słów Jezusa.

  1. Przecież to są moje codzienne wewnętrzne słowa..co tu się dzieję Siostro?? „Chwała i cześć świadomości Chrystusowej,dziękuję Bracie za utorowanie ścieżki”..mam taki stary ponad 100letni krzyż w lesie i tak przy nim mówię.Czytając Twoje teksty,czytam swoją wewnętrzną wiedzę.Dziekuję.

  2. Tak to piękne słowa. Bardzo bym chciała zapisać się na warsztaty ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc. Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *