Obejmij się swoim Duchowym, wielowymiarowym polem.

Na obecnym etapie naszej ewolucji, wkraczamy w nowy cykl, nową podróż, która przywraca równowagę siłom stworzenia. Dzięki tej równowadze energie żeńskie i męskie wyrównują się, pozwalając naszemu Sercu, Ciału, Umysłowi, połączyć się z naszą Duszą i wydobyć energetyczny plan naszego Nowego Życia. To właśnie ten energetyczny plan ujawni Nowe Życie i nową rzeczywistość, którą tu współtworzymy. To ważny czas, w którym integrujesz mądrość ulepszenia i zmiany, których do tej pory doświadczyłeś. Obejmij się swoim Duchowym Wielowymiarowym Polem gdzie jesteś, i zrozum, że nadszedł czas, aby uprościć i przygotować się na kolejny etap podróży.

Grudzień to święty czas, w którym nadchodzące wyższe energie, zmiany, ulepszenia oraz zewnętrzne wydarzenia prowadzą cię przez głębokie odrodzenie i do następnej fazy twojej ewolucyjnej podróży. To, co dzieje się energetycznie teraz, wykracza poza wszystko, co możesz kontrolować i wymaga cierpliwości, poddania się i chęci pełnego zaangażowania się w twoją Duszę.

Twoja Dusza, jako wyższa część ciebie, zna dokładnie szczegóły twojego planu życiowego i jego aktualny stan. Np. podczas gdy twój fizyczny mózg odpoczywa w nocy, twoja aktywna Świadomość wznosi się na ten wyższy poziom, aby na bieżąco dokonywać przeglądu swojego życia.⁠

To jak w naturze, gdzie większość czynności odbywa się pod powierzchnią. Tu już zima, nie ma kwiatów w zasięgu wzroku, a jednak za kilka miesięcy wszystko będzie tętnić kolorem, zapachem i życiem.⁠Być może spoglądasz wstecz na ten rok i myślisz, że nie udało ci się osiągnąć swoich celów. ⁠Ale to NIE światowy sukces jest miarą Duszy.Nie marnujesz czasu!

Uczysz się wartości – swojej wartości. Twoje Serce otwiera się, aby pozwolić na więcej Miłości i intymności.⁠⁠2022 to rok poszerzenia zdolności ODCZUWANIA.

Światło zabłyśnie w każdym zakątku twojego Serca – uczysz się znaczenia PRAWDZIWEJ Miłości, a to zaczyna się od ciebie. Przeglądając swój rok, pamiętaj, aby skupić się na tym, czego nauczyłeś się Duchowo, wrażeniowo, uczuciowo, intuicyjnie.⁠⁠Masz z czego być dumnym!

Kiedy zbliżasz się do Nowego Roku, trzymaj głowę wysoko i miej Serce otwarte. Gdyż przechodzimy moment zakochania się w grze, w której jesteśmy graczem i jednocześnie reżyserem.

Wchodzimy na wyższy level.

Pozwalamy technologii Miłości przerwać huśtawkę emocjonalną, która utrzymuje nas w niższych częstotliwościach ludzkiej gry, która była transem w zbiorowym kolektywie. Im bardziej otwarci i świadomi pozwalamy sobie na – po prostu BYCIE – jesteśmy wtedy wzniesieni i wolni od narzucania częstotliwości transu, które są masowej zbiorowości nadawane.

Zobacz ten czas inaczej!

Bądź łamaczem kodów, abyś mógł zobaczyć jeszcze głębiej króliczą norę, gdy wkraczamy w NOWY cykl roku 2022. Rzeczywistość to wyimaginowana matryca, wyimaginowane doświadczenie, które dzieje się w wielu wersjach i możliwościach. Chodzi o bycie odpowiedzialnym za własne myśli, uczucia, słowa i czyny oraz zrozumienie, w jaki sposób są one połączone z fizyczną rzeczywistością twojego życia. Twoja zewnętrzna rzeczywistość odzwierciedla twoją wewnętrzną rzeczywistość, wewnętrzną spójność, lub jej brak. Chodzi o budowanie wewnętrznej siły i hartu Ducha, które automatycznie tworzą zewnętrzny porządek i stabilność.

Więc jeśli świadomie uczestniczysz w życiu, to jest to dla ciebie potężny czas. Jeśli jednak przytłaczają cię decyzje, które już zbyt długo odkładałeś lub niestabilność podstawowych aspektów twojego życia (dom, praca, jedzenie, schronienie), to czas spotkać się z Wewnętrznym Architektem lub Wewnętrznym Inżynierem – Bogiem – który może pomóc ci przeprowadzić ankietę, by jaśniej zaprojektować i ostatecznie zbudować NOWĄ czystą podstawę, aby wesprzeć SIEBIE.

To wsparcie jest energetyczne, wibracyjne. I ta wyższa Świetlista energia nie zostanie powstrzymana, NAPRAWDĘ będziesz miał trudności z nadążaniem za pomysłami, myślami, koncepcjami i intuicjami, które przyjdą do ciebie pod jej wpływem – konieczne będzie mocne uziemienie. Zwracaj uwagę na wszystko, ponieważ pojawiać się będzie coraz większe PROWADZENIE. Do czegokolwiek twoja Świadomość mogła wcześniej nie być gotowa – do przyswojenia lub przetworzenia – budzi CIĘ teraz do tego, co jest WŁAŚCIWE dla ciebie!

Jasnej wizji tego, Kim Jesteś i czego pragniesz. Twoje Życie się rozszerza, twoje samozrozumienie się pogłębia i łatwiej będzie ci przebywać z innymi ludźmi o wyższej Świadomości, ulepszając rzeczy i tworząc możliwości, które przyniosą korzyści większej liczbie ludzi. To wielki, rozwijający się PLAN w którym jest zdrowa dawka optymizmu i sprawy się pięknie rozwijają – ale upewniaj się, że wykonujesz prace przygotowawcze, aby wesprzeć tę szerszą wizję, która przejawiać się będzie w naszej NOWEJ rzeczywistości. Kochającej Rzeczywistości.

ONA już istnieje … w Sercach każdego z nas. To Miłość. I poprzez każdą z naszych indywidualnych, połączonych ze sobą energii, każdy z nas może ją urzeczywistnić. Najpierw w naszym własnym małym świecie, a następnie ze wszystkimi wokół nas.Tak więc, jeśli potrafisz chodzić w tej energii, bardzo szybko pójdziesz w kierunku Domu. Na tym polega cała idea gry, aby stworzyć TUTAJ i TERAZ Dom.

Brzmi to zbyt łatwo?

Nie martwmy się!… jesteśmy, potężnymi , pięknymi Aniołami, które żyją na tej planecie. W każdej sytuacji, płynie strumień wielkiej Miłości i Łaski, próbujący nieść każdego z nas jako jednostkę – i zbiorowość ludzką – ku Kochającym Rzeczywistościom, których WSZYSCY pragniemy.

One thought on “Obejmij się swoim Duchowym, wielowymiarowym polem.”

  1. Dziękuję za te słowa – pięknie to sformuowano – ogląda się Panią z taką lekkością i mocą w sercu a przekazy są jak dla duszy spiewem anioła. Miniony rok dla mnie to tak jak bym narodził się na nowo, takiej wiedzy dostałem zarówno fizycznej jak i uczuciowej że to nie pojęte dla niektórych – znam cel swojej podróży, serce moje się otwiera a i moje słowa się też kolosalnie zmieniły. Dziękuję za jedno że zrozumiałem i wiem że jestem na dobrej drodze życia tego ziemskiego. Myślę nad spotkaniem się z Panią na warsztacie chociaż raz jako pierwszy bo jeszcze nie byłem – może kiedyś się to uda. Jeszcze raz dziękuję Pani za swoją pracę – przesyłam dużo Energi miłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *