W każdym miejscu Wszechświata są drzwi wiodące ku Miłości.

Kochani, gromadzimy się razem zjednoczeni w tym Świętym czasie, pamiętając o naszym Świetle, naszych darach, naszej Miłości i naszych Sercach.

Podczas Świąt i wchodzenia w Nowy Rok, zbiorowo i indywidualnie przechodzimy przez galaktyczną zmianę, która wzmacnia i pomaga nam w wplataniu naszej Duszy, w naszą materialną egzystencję. Możemy jeszcze nie rozumieć zakresu tej zmiany, ale jest to coś, do czego przygotowywaliśmy się przez całe życie. Wraz z naszym odradzaniem, będziemy zakotwiczać w nas nowe kody Światła, które będą wpływać i inspirować nas na wyższy poziom Ekspansji, Jedności i Świadomości.

To wielki punkt zwrotny i początek zupełnie nowego cyklu życia. Ponieważ Świetlista energia z coraz większą ekspansją, porusza się w naszym świecie, jesteśmy wezwani, aby pamiętać, że w tym niesamowicie potężnym czasie rozszerzamy się poza przeszłość i wchodzimy w stan Istnienia, którego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy.

W związku z tym nie ma map do naśladowania, żadnych wspomnień z których można by czerpać, ani wiedzy, która była wcześniej. Twoim przewodnikiem staje się Dusza, a Intuicja kompasem.

Obfitość czystej Świetlistej energii, jej siły życiowej, zalewa obecnie twój system, przekształcając twoje ciało, tworząc zupełnie nowe – Ciało Światła. Przyswojenie i zintegrowanie wszystkiego, co się dzieje, zajmie trochę czasu – poddanie się i odpuszczenie wszystkiego co wiesz, jest kluczem do wchodzenia w to Piękne Kochające Światło.

Dla wielu będzie to intensywny proces, który znacznie przyspieszy podróż zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej transformacji, da energię, wytrzymałość i motywację, których potrzebujesz, aby rozpocząć nowe przedsięwzięcia i projekty. Możesz czuć się różnie, gdyż dostosowujesz do niesamowitej zmiany.

W te Święta pamiętaj, że najcenniejszym prezentem, jaki możesz dać, jest M I Ł O Ś Ć

Bóg przypomina nam w tym szczególnym czasie, że kiedy rodzi się dziecko jako NOWY TY, jest czyste i pełne Miłości i powinno być kochane, a nie krzywdzone w żaden sposób.

Prawdziwie rodzisz w sobie Chrystusa.

To jest podróż – wchodzisz w wibracyjnie nowy cykl – to twoja szansa na transformację, jak gąsienicy w motyla, i PRAWDA o tobie, w której stajesz się Wolny, będzie coraz bardziej oczywista. Więc w okresie Świątecznym koncentruj się bardziej na prostych rzeczach, które sprawiają, że życie jest bogate, piękne.

Zapach palonego drzewa. Zwierzęta. Śpiewanie i taniec. Tworzenie zabawnych prezentów. Chodzenie po trzeszczącej, zamarzniętej trawie. Obserwowanie śladów na śniegu ptaków, wiewiórek, królików…..Sposób, w jaki ptaki podchodzą do okna, jakby chciały powiedzieć: „Hej, musisz uzupełnić nasiona w karmniku”. Obserwowanie gwiazd w pogodną, zimową noc.

Widzisz MAGIĘ!

Jeśli każdy z nas weźmie odpowiedzialność za siebie i podniesiemy standardową poprzeczkę coraz wyżej, wtedy ta Magia będzie widoczna na tej planecie. To my jesteśmy zbawcami! Kiedy więc przypominają się narodziny Jezusa, wiedz, że budzi się w tobie Świadomość Chrystusowa – budzi się we wspólnym żłobie twojego życia – że to ty przybyłeś, aby błogosławić i uzdrawiać tych, którzy cię otaczają, i czynić głęboką transformację w swoim doświadczeniu.

Więc w tym okresie Świątecznym przypomnij sobie, że to ty jesteś nosicielem Światła w najciemniejsze sfery tego świata. To ty jesteś tutaj wybranym, aby szerzyć Miłość po prostu będąc nią. To ty robisz ogromną różnicę, wykonując tę piękną pracę i misję. Chwila po chwili, dzień po dniu, wszystko jest tworzone przez ciebie. Jesteś Gwiazdą Betlejemską prowadzącą wokół ciebie do Światła Bożego, wyrażającego się w codziennym życiu tego świata.

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia emanuje z każdej komórki twojej istoty od tego dnia, już na ZAWSZE. Jest to czas odnowy, ponownego zaangażowania i świętowania dla wszystkiego, czym się stajemy. Przede wszystkim przesiąknięci tym wszystkim, co naprawdę ISTENIEJE, czyli M I Ł O Ś C I Ą.W każdym miejscu Wszechświata są drzwi wiodące ku Miłości. A teraz mamy już klucz, aby do niej WEJŚĆ.

Magicznego czasu Kochani Wam Życzę i pięknie dziękuję za wszystkie wysyłane do mnie podziękowania i życzenia 💝 Beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *