Przed nami Rok potężnych zmian.

Kończymy ten rok, przechodząc przez potężne odrodzenie, które przynosi całkowitą przemianę na wszystkich poziomach naszej Istoty. Dla wielu był to bardzo trudny i często bolesny proces, ponieważ ta transformacja wymagała rozwoju i zmian, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy, również poprzez to co działo się na zewnątrz nas. Wyzwania i przeszkody, przed którymi staliśmy, dosłownie zmieniły nas od środka. Teraz, gdy zbliżamy się do Nowego Roku, jesteśmy zachęcani do przyjęcia tego, Kim się staliśmy i porzucenia starej wersji nas samych. Pamiętaj, że w ostatnich dniach 2021 r. jesteś dopracowywany i przygotowywany na nadchodzący rok, jako ULEPSZENIE struktury / fundamentu twojego życia.

Staniesz się odpowiedzialny za tworzenie, utrzymywanie i podtrzymywanie własnego życia. Nadszedł czas, aby posiąść wewnętrzny autorytet Boga i wrodzoną zdolność do kierowania własnym życiem. Szanuj swój proces i rozpoznaj, że coś się kończy i że drzwi do przeszłości się zamykają. Stoisz teraz na progu między tym, co było, a tym, co może być.

Pamiętaj, że dzięki Samoświadomości możesz zbudować większe zrozumienie Siebie, swojej Duszy i Celu, który kryje się za wszystkim, czego doświadczyłeś. Z takim zrozumieniem możesz iść naprzód w nieznane, z większą wiarą i głębszą ufnością w Boski rozwój swojego życia. Wracasz do bardziej naturalnego stanu, w którym twoje szczególne dni radości będą wynikać z TWOICH działań i zainteresowań, a nie społecznych powinności, czy utartych tradycji. Stajesz się WOLNY od powinności starej rzeczywistości.

Gdy całkowicie wyjdziesz ze swojego starego wymiaru życia, odkryjesz nowe i inne radości, to jakbyś ciągle przeżywał wspaniałe wakacje. Jesteś Nowy, podobnie jak twoje świąteczne dni i w nich wyższe uczucia. Pozwól, aby tak było. A potem stwórz to, czego potrzebujesz, i kiedy tego potrzebujesz, w oparciu o SWOJE uczucia, a nie nakaz innych. I się przekonasz, że tak się stanie. Poświęcenie czasu na przejrzenie własnej rzeczywistości, tego jak działa, o co się opiera lub zakotwicza w fizycznej formie i jak ci służy, lub nie – to właśnie wyłoni na pierwszy plan, wszystko to co degraduje twoją Istotę. Chodzi o noszenie tylko własnego ciężaru, nie ciężaru świata. Energia Światła zawsze ujawnia, gdzie jesteś sztywny, konfliktowy i niestabilny.

Nadszedł czas, aby poświęcić swoje wysiłki tylko na rzeczy produktywne, które zarówno wspierają ciebie, jak i służą innym. Kiedy patrzysz na swój świat i jesteś świadkiem turbulencji, wiedz, że możesz być Pokojem. Widząc konflikty wywołane przez ścierające się siły w ludzkich Sercach, możesz być Pokojem.

Znaczna część naszego świata jest teraz w stanie wewnętrznego konfliktu. Nigdy wcześniej nie było tak silnych i namiętnych pragnień wzywających do większej Miłości i nigdy wcześniej nie było tak odpowiadającego oporu.

Ludzkie Serca wołają o ZMIANĘ. Serca ludzkie wołają o Jedność i w niej Miłość. Ludzkie Serca wołają o DOBRE samopoczucie. W tak wielu przypadkach teraz na planecie Ziemia, wzywamy rozwiązania i wyższą wibracyjną rzeczywistość, jednocześnie skupiając się na problemach i żyjąc w niższej wibracji. Wewnętrzne konflikty stają się coraz bardziej wyraźne, ponieważ nasz świat wzywa do coraz większego przepływu energii Miłości.

Ważniejsze niż kiedykolwiek jest upewnienie się, że twoje myśli są zgodne z rzeczywistością, której chcesz doświadczyć. W tej rzeczywistości poczujesz pokój, radość, miłość, nadzieję, oczekiwanie i wiele więcej! W tej rzeczywistości nasze manifestacje przychodzą znacznie szybciej. Jeśli jednak skupisz się na myślach, które są sprzeczne z twoimi pragnieniami, intensywniej odczujesz również wewnętrzny konflikt. Te konflikty wewnątrz prowadzą do konfliktów w świecie zewnętrznym.

A skoro nadchodzi rok przemiany, wszystko co musisz zrobić, to pozostać czujnym na Prawdę swojego Serca. Twoje Serce nie chce więcej ograniczeń spowodowanych strachem i osądem = konfliktem. Pozwól swojemu Sercu poczuć prawdę o tym, co by było gdybyś użył eliksiru przebaczenia, aby być wolnym. I zrób to! Przekonasz się jak Serce wyraża Moc, jaką posiada w zjednoczeniu z Miłością, abyś mógł być odnowionym i promiennym. Niech twoje Serce będzie Wolne. To w Wolności następuje zamiana – rozczarowania w zachwyt.

A więc ten czas przekraczania cyklu rocznego, ma nam o tym przypomnieć. Pomóc w doświadczaniu Kochającej Obecności w sobie. Doświadczyć, że wszystko jest w porządku bez względu na wszystko. To jest SPOKÓJ, który przewyższa zrozumienie, które niczego nie wymaga – nawet wśród szaleństwa. Nie potrzebujesz niczego, ponieważ masz WSZYSTKO. Przechodząc ten cykl, znajdujesz się pomiędzy starym światem a NOWYM. I śmiało stajesz w rozszerzonym, nieokreślonym, niepoznawalnym ZAUFANIU. To tak samo kiedy Istota przychodzi/inkarnuje na tę planetę, otrzymuje wszystko, co utrzymuje ją w czasie pobytu na Ziemi. Życie jest dane za darmo. Pierwszym darem, jaki otrzymujesz od Ziemi, jest samo ciało, które nosisz, i w nim za darmo żyje siła życiowa.

Ziemia przez eony czasu ładnie prosiła swoich mieszkańców o zmianę, i teraz walczy o własne lepsze życie na wyższym wibracyjnie, poziomie. A więc nie ma nic do zrobienia, jak tylko zmienić wibrację. Wszystko, czego się w mijającym roku zmian nauczyłeś, zostanie wezwane do działania przez Boską ekspresję, jako nowy TY. Musisz więc być tylko tym, Kim wewnątrz już Jesteś – prawdą o blasku swojego Serca i o tym, czego w Sercu pragniesz.

Nie będziesz już mógł żyć w niezgodzie ze swoją Prawdą. Wszystko, za czym naprawdę tęsknisz, będzie się w twoim życiu działo, w sposób taki aby Pokój zapanował, a cierpienie zostało wymazane przez wyższą wolę. Kreatywność będzie nas karmić i ekspansja będzie swobodnie odczuwalna wśród nas wszystkich. Możliwości będą nieskończone, a obfitość w swojej prawdziwej formie, przeniknie całe Życie. Zjednoczenie wszystkich czujących Istot będzie naturalne, a komunikacja telepatyczna usunie powstałe w nas granice.

To, co nazywa się oddzielnym, przestanie istnieć. Wszystko jest Jednym i Jeden będzie dla wszystkich. Tak będzie się ujawniała nasza wspólna tęsknota. Pielęgnując swoje Światło, otrzymasz pomoc w razie potrzeby i nikt, nie zostanie sam, ani pominięty. Powstanie Wielka Społeczność i poznamy swoją doskonałą część Zjednoczonej Całości. Każdy chce tego samego, a to sprawia, że nasza wola, jest nie do pokonania.

Bo wszyscy szukają wartościowego znaczenia, wspólnoty, celu, miłości, kreatywnej ekspresji, obfitości, blasku, połączenia, zrozumienia i wolności. Pojęcia porażki lub beznadziejności znikną, ponieważ są to atrybuty niższych częstotliwości. Nasze ponowne zestrojenie w Jedność, przekształci najpotężniejsze pragnienia, w PEWNY sukces.

Rób, co możesz, aby pozostać silnym, jasnym i skupionym. Po prostu bądź taki. Życie z głębi Serca zapewnia, że zawsze jesteś połączony, zawsze prawdziwy i zawsze silny. Wiesz co robić! Zostałeś doskonale wyszkolony do tego. Nadszedł czas i zabrzmiało wezwanie. ŚWIEĆ ✨✨✨

Kochani wszystkim NAM życzę pięknego, magicznego Nowego Roku 💓 Beata

3 thoughts on “Przed nami Rok potężnych zmian.

  1. Dziekuje Ci Beato za te Cudowne zyczenia – z wzajemnoscia dla Ciebie ,dla nas wszystkich : zycze tego samego !

  2. Wszystkiego najlepszego w nowym roku dziękuję Ci za tą piękną pracę i piękne słowa,jednoczmy się i twórzmy piękne ŚWIATŁO .Mariola z Szwecji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *