Przyszliśmy do tej egzystencji, przede wszystkim po to, by kochać SIEBIE bezwarunkowo.

Weszliśmy w historyczny rok wielkich zmian i transformacji całego naszego szablonu społecznego. Prawie wszystko w tym roku, będzie dotyczyć tego, jak współistniejemy RAZEM na Ziemi – to będzie w centrum uwagi – jesteśmy prowadzeni do rozpoczęcia, tworzenia stabilnej i zrównoważonej podstawy, która będzie nas wspierać, gdy świat nadal będzie się zmieniać.

Pamiętajmy, że wszystko, co tworzymy w tym roku, musi być napędzane nową Świadomością, którą osiągnąłeś do tej pory, ponieważ wszystkie wybory i działania mają być teraz kierowane przez Duszę a nie ego. Weszliśmy teraz na oś czasu, która może nam pomóc zmiękczyć i ostatecznie rozpuścić zbroję, którą nosiliśmy wokół naszego Serca przez całe życie. Zostaliśmy wezwani do służby, każdy w bardzo osobisty sposób, aby współtworzyć coraz bardziej obfity i kochający świat. Mamy to zrobić poprzez pełne zaangażowanie się w życie jako NOWY świat, dając przykład, i w nim radykalnie odmienny sposób bycia – we współpracy z innymi.

Wszystko to wymaga odwagi i pasji. Odkrywaj i pielęgnuj swoje pasje, aby móc je urzeczywistniać i nadać im konkretną formę. To przeciwieństwo siedzenia na uboczu, narzekania na status quo i obwiniania innych za bałagan, który wspólnie stworzyliśmy na przestrzeni czasu, jako nasza historia, w której żyliśmy pod wpływem norm społecznych, które były opresyjne i niesprawiedliwe.

Przez bardzo długi czas większość społeczeństw przyzwyczaiła swoich obywateli, by wierzyli, że muszą stawiać wszystkich i wszystko ponad sobą. Kiedy to robiliśmy, uznano nas za osobę „dobrą” i „cnotliwą”. A jeśli nie przestrzegaliśmy tej reguły – praktycznie – uważano nas za samolubnych. Ten sposób myślenia sprawił, że szukaliśmy poza sobą Miłości i aprobaty. Co się dzieje, gdy wciąż czegoś szukamy? Nigdy nie jesteśmy usatysfakcjonowani.

Antidotum na to niekończące się poszukiwanie Miłości i szczęścia, zawsze polegało na tym, abyśmy zaprzestali poszukiwań i zaczęli stawać się osobą, która kocha, szanuje i daje SOBIE wszystko to, co myślała, że potrzebuje dać innym. Przyszliśmy do tej egzystencji, przede wszystkim po to, by kochać SIEBIE bezwarunkowo. Mówimy o rodzaju Miłości, która łączy nas ze Świadomością, że kochając siebie, otwieramy się na stanie się JEDNYM ze wszystkim i wszystkimi. Ten rodzaj Miłości przypomina nam, że w rzeczywistości jesteśmy przedłużeniem Wszechświata, który zawsze się rozszerza. Przedłużeniem Wszechświata, którego centrum stanowi czyste Światło i Miłość.

Dlatego jesteśmy tutaj, aby kochać siebie bezwarunkowo, byśmy mogli być latarniami Światła dla otaczającego nas świata. Trzymając się codziennej praktyki Miłości własnej, zaczynamy uzdrawiać nasze ciała fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe, do takiego stopnia, że nie wyglądamy już poza siebie, by czuć się szczęśliwymi i zdrowymi.

To z tej przestrzeni przepełnionej Miłością możemy następnie służyć, wspierać i wznosić otaczające nas środowisko. Wtedy Miłość własna nie pojawia się już jako akt samolubnego ego, lecz jako kochająca Samoświadomość, która szanuje Wszechświat w nas samych i w innych. Szanuje całe życie, w czasie i przestrzeni. Wtedy Miłość własna, prowadzi nas w procesie, do Miłości Galaktycznej, gdzie przekraczamy wszelkie iluzje oddzielenia.

Kiedy jako ludzkość wybieramy taki priorytet, jako punkt nowego początku, stworzymy piękne pole energii. Stworzymy pole wzniosłych celów i wzniosłej nadziei. Stworzymy pole determinacji, by być szczęśliwym, zdrowym i lepszym, niż kiedykolwiek wcześniej. Stworzymy pole marzeń. Wewnątrz ciebie jest klucz do przepływu takiego życia – szerszej harmonii, która zawiera w sobie fraktalną nutę. W zależności od twojej perspektywy, porusza się w górę i w dół, do wewnątrz i na zewnątrz.

Twoja wewnętrzna Moc pomaga ci poruszać się po zewnętrznych zmianach, jej szczytach i dolinach. Poczuj z głęboką pokorą, swoją prawdziwą Siłę i Moc. Jesteś krzepki, niezachwiany i niezwykle odważny! Jesteś nierozerwalnie częścią Wszystkiego – co Jest – nie ma niczego, czym nie jesteś.

Bądź cały czas świadomy tego, co siejesz. Świeć jasno swoim Światłem, trzymaj latarnię wysoko, aby mogła oświetlić ścieżkę innym, którzy jeszcze nie wiedzą tego, co ty wiesz.

One thought on “Przyszliśmy do tej egzystencji, przede wszystkim po to, by kochać SIEBIE bezwarunkowo.”

  1. Bardzo piękny tekst!! Gratulacje!!
    Idźcie dalej tą drogą,a nie pobłądzić,ta idea jest piękna,piękno jest w nas,w każdym człowieku.Najpierw trzeba pokochać siebie,aby móc kochać innych!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *