Będzie to Rok, w którym tylko Miłość pozwoli nam odnieść sukces.

Początek Nowego Roku, wyznacza próg intensywniejszej fazy zmian, naszej globalnej transformacji – napływające wyższe częstotliwości Światła, kontynuują ulepszanie obecnych struktur energetycznych i ujawniają to, co należy zmienić. Coraz większa potrzeba Wolności, inicjuje narodziny nowych i radykalnych sposobów bycia, które ostatecznie będą miały wyjątkowo pozytywny wpływ na wszystkie dziedziny naszego życia.

W tej chwili może to być trudne, ponieważ ujawniają się lęki i negatywność. Jednak zbyt długo strach był siłą napędową naszych wyborów i naszych działań, i teraz jesteśmy zachęcani do przyjęcia Ducha ZMIANY, który umożliwia naszej Duszy przejęcia przewodnictwa.

Więc zmieniamy się w sposób, którego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Dzieje się to na poziomie, który powoduje głęboką zmianę w fundamentalnych strukturach naszej fizycznej rzeczywistości. W rezultacie zostaliśmy wezwani do odsunięcia i ujawnienia wszystkiego, co pierwotnie kształtowało nasze życie, nasze warstwy przekonań, wzorów i struktur, które określały nas zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo.

Wszystko, co zawsze wiedziałeś, jest kwestionowane, a wszystko na czym wcześniej polegałeś, staje się nieobliczalne i nieprzewidywalne. Może to być bardzo niewygodny proces, ale służy lepszemu zrozumieniu wyborów, których teraz musisz dokonać, i wynikających z nich działań, które będziesz musiał podjąć. Ponieważ napływające energie nadal oczyszczają zarówno fizycznie, jak i energetycznie, wykorzystaj ten czas do zidentyfikowania i usunięcia miejsca, w którym możesz nadal tkwić będąc przywiązany do przeszłości.

To czas, by być skoncentrowanym i zdecydowanym na to, co należy zrobić. Wszystko jest iluzjami percepcji, żyjesz między dwiema liniami czasu i dwiema rzeczywistościami. Stara energia/rzeczywistość, istnieje na niższych poziomach Świadomości ze swoją liniową osią czasu, i jednocześnie wznoszącą spiralną osią czasu wyższej Świadomości, która istnieje na wyższych częstotliwościach. Każda z tych osi czasu, istniejąc w tej samej „przestrzeni”, wytwarza inną rzeczywistość przestrzenną.

Tak więc, w zależności od twoich percepcji i częstotliwości Duszy, znajdziesz się albo w rzeczywistości chaotycznej i wypełnionej strachem, albo w rzeczywistości spokojnej i pełnej Miłości. Jeśli jesteś już Mistrzem swojej Energii Światła, będziesz proszony o częste przemieszczanie się między tymi wibracyjnie różnymi rzeczywistościami, w razie potrzeby. Poprzez umiejętność zmiany własnych wibracji, przypomnisz sobie – jednocześnie rozumiejąc, iż nie przyszedłeś na ten świat, aby tworzyć, doświadczać ciągle tego samego. Poprzez eksplorację zewnętrznego kontrastu wiedziałeś, że w naturalny sposób będziesz skłaniał się ku niektórym ludziom, miejscom i sytuacjom, oraz naturalnie oddalał się od innych. Tak właśnie WIBRACYJNIE zostało zaprojektowane życie.

Więc kiedy twoja stara energia/rzeczywistość, usiłuje zmusić cię do identyczności zbiorowej Świadomości, jej systemu przekonań, pozwól sobie na słuchanie WŁASNEGO wewnętrznego kompasu. Udziel sobie pozwolenia na szczęście, bez względu na to, co robi otaczający cię świat.

Żyj i pozwól żyć innym. To prawdziwa Wolność!

Nikt nie może ukraść twojej Wolności, by dostroić twoje wibracje do jakiejkolwiek rzeczywistości, w której nie chciałbyś żyć. Nikt nie może kontrolować twojego umysłu, chyba że na to pozwolisz. Nikt nie może ci powiedzieć, jak masz się czuć, ponieważ to twoje prawo do decydowania i TYLKO twoje. Jesteś doskonały, cenny i wyjątkowy, taki jak jesteś, i teraz rozszerzasz się na większą tego Świadomość. Świadomość, że żyjesz w ogromnej różnorodności ekspresji, w różnorodnych poziomach Świadomości i opinii, ponieważ wszyscy przyczyniamy się do pięknej i bogatej różnorodności, tej gobeliny życia.

Twoje ciało fizyczne również doświadcza głębokiej presji radykalnych zmian. Zrób wszystko, co możesz, aby wesprzeć tę transformację, pielęgnując je, poruszając i nadając mu wysokie wibracje myśli, uczuć i działań. Baw się, eksploruj, rozluźniaj się i śmiej. Baw się lepiej! Baw się jak dzieci w stosie siana lub baw się w błocie, fruwaj na huśtawkach. Wejdź w siebie i tam rób to, co robiłeś, gdy byłeś dzieckiem – bez tego sprawy zewnętrzne będą zbyt poważne i ciężkie.

Nie powinieneś żyć już w głowie, a całkowicie zanurzyć się w momencie doświadczenia – i to jest Serce – wtedy to cię przemienia i wspiera twoje NOWE narodzenie! Trzymaj swój umysł w ryzach, ponieważ umysł przetwarza tylko informacje z przeszłości, dlatego nie może poznać przyszłości. Utrzymuj swój umysł z dala od kontrolowania ciebie. To tylko procesor, jak komputer!

Natomiast Serce….

Serce jest twoim prawdziwym Źródłem. Ulecz rany swojego Serca – smutki, lęki, bóle, tęsknoty – bo to wszystko pochodzi z umysłowej przeszłości. Wówczas pozwolisz Sercu przejąć nad umysłem władzę i doświadczysz, jak bardzo Bóg cię KOCHA. Twoja praca polega na znalezieniu Miłości Boga wyrażonej przez ciebie, i umożliwieniu, aby twój umysł podążał za twoim Sercem. Sercem, które staje się rozpalone przez Boskie zrozumienie.

2 thoughts on “Będzie to Rok, w którym tylko Miłość pozwoli nam odnieść sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *