AKTUALNOŚCI

_________________________________

13/09/20

Przywódcy świata, odzwierciedlają sposób myślenia mas.

Jeśli mamy stworzyć nowy sposób BYCIA i przez to NOWĄ rzeczywistość na tej planecie, struktury i programowanie, które podtrzymują stary świat, muszą zostać zdemontowane. W wyniku tego, presja wzrośnie.Nastroje będą buzować.

To proces, który musi przejść świat, czyli ludzie, by doświadczalnie, coś więcej zrozumieć. Proces ten, nie musi ciebie dotykać, jeśli umiesz już wibrować inaczej, niż zewnętrzny świat.

Dlatego, „bądź na tym świecie, ale nie jak z tego świata” – nauczał Jezus.⁠

W rezultacie wibracyjnych zmian, następuje głębokie oczyszczenie, gdzie wyłaniają się wszystkie niezrównoważone i nieuleczone aspekty nas samych. Jest to niewygodny proces, ponieważ zakłóca i destabilizuje struktury naszego życia. Jednak jest nie zbędny, gdyż inicjuje uzdrowienie i transformację, której potrzebujemy, aby przywrócić wszystkiemu równowagę.

To czas, w którym cały Wszechświat mówi, że powinniśmy spędzać więcej czasu z samym sobą, aby dostrzec, co jest WAŻNE. ⁠

Zauważ i zrozum, co cię rozświetla. ⁠Poznaj Siebie!

To niesamowity czas. Używaj go mądrze.

Wtedy staniesz się świadomy większej podróży swojej Duszy, która da ci głębsze zrozumienie, twojej ścieżki oraz celu, jako cennej wibracji, za którą tęskni Serce.

W cennej wibracji, zrozumiesz, iż wszystkie sny iluzji, z którymi się utożsamiasz, odcinają od doświadczania cudownej Miłości, która jest Światłem, jest Wolnością i jest dostępna.

Dostrój się do jej wibracji i użyj, aby uczyć się „wiedzieć”, zamiast „osądzać”.

Zmiana własnej częstotliwości, to droga własnego Mistrzostwa i w nim uczenie się, dostrajania wszystkiego w sobie, do znacznie wyższego stanu Świadomości, który jest obecny jako Bóg, wewnątrz nas.

__________________________

Kochani to już niedługo, kolejna edycja tego typu warsztatów – są jeszcze wolne miejsca 😊 Podczas warsztatów nauczam jak wznosić swoje ciało i jego energetyczne pole do wyższych częstotliwości Światła, by zakotwiczać się w nim i dostrajać do wyższego wymiaru z którego pochodzisz.

__________________________

Budowa Nowej Wysokowibrującej Matrycy Światła w Polsce i na Ziemi cz.II -Beata Socha

_____________________________________

Budowa Nowej Wysokowibrującej Matrycy Światła w Polsce i na Ziemi – cz. 1 – Beata Socha

______________________________________

10/09/20

Poczuj się Światłem, bo naprawdę Nim Jesteś.

Żyjemy w czasach, o których opowiadali nasi starożytni przodkowie, tysiące lat temu.
Przemiana dzieje się wszędzie wokół nas, tu i teraz.
Przemiana, zachodzi nieustannie na każdym energetycznym poziomie Istnienia.
Przemiana, prowadzi wielu z nas, do kwestionowania wszystkiego, a to przekształca naszą wewnętrzną i zewnętrzną Istotę, pomagając nam spojrzeć spoza zasłony iluzji, w którą tak głęboko wierzyliśmy do tej pory.
Jest to mocno niewygodne dla umysłu, dlatego w tej ewolucyjnej podróży, możesz czuć się tak, jakbyś nie był sobą.

Zgromadziliśmy w sobie tysiące lat wzorców opartych na przetrwaniu, wyniesionych z tradycji kulturowych, struktur społecznych i systemów wierzeń.
Konstrukty te wpływają na utrzymywanie nas, w stanie wewnętrznej nierównowagi, co uznaliśmy za normalne, przez co zapomnieliśmy, co to jest zrównoważony stan Istnienia.
Nie zdajemy sobie sprawy, że te konstrukty są naszymi wyuczonymi reakcjami, zachowaniami.

Najcięższe z naszych przekonań i doświadczeń na tej planecie, to te które mówią, że, abyśmy mogli wzrastać, ewoluować i doświadczać naszych pragnień, marzeń, to nasze życie musi być trudne i zmagające.
Przekonanie, że musimy walczyć lub ciężko pracować, aby osiągnąć to, czego chcemy, służyło jako rodzaj inicjacji dla ego, pomagając mu poczuć się bardziej spełnionym i zadowolonym, po pokonaniu zewnętrznych przeszkód.

Ale te przekonania nie mają nic wspólnego z tym, Kim naprawdę Jesteśmy.

Są to po prostu wzorce energetyczne, z którymi nasz umysł identyfikował się od eonów, abyśmy mogli doświadczać małości i uczyć się lekcji, by wzrastać i ewoluować.
Wszystko to, jako cała nasza historia, doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz – do bardziej Oświeconej Świadomości Siebie i otaczającego nas świata.

Ta stara wersja nas samych, może teraz zostać przekazana z naszego nieświadomego „ja” do Przebudzonego „Ja”.
Z tej wyższej pozycji nowego „JA”, możemy zobaczyć, że poruszanie się przez życie i związane z nim wyzwania, mogą być czymś, co należy raczej zaakceptować, niż się im przeciwstawiać.

Kiedy wchodzimy w wyższe stany Świadomości, nasz wyższy aspekt, daje nam możliwość uwolnienia się od wiary w to, że życie musi być kontrolowane i trudne, abyśmy mogli się rozwijać i coraz więcej doświadczać.

Świadomość wyższego wymiaru w sobie, to zrozumienie, że wszystko w życiu jest w ciągłym ruchu i przepływie, zrozumienie, że za każdym razem, gdy próbujesz kontrolować lub się upewniać, czy płynie on w określony, prawidłowy sposób, wychodzisz poza ten przepływ.

Więc pozwól sobie, być w przepływie Nowej Świadomości. Pozwól, by przepływ ten nasycił cię Nowym Celem, Nowym Postrzeganiem, Nowym Zrozumieniem i Nowym Wglądem.
Obserwuj Nowe Potencjały, które się pojawiają,
dzięki temu każdy twój krok, stworzy stabilną i bezpieczną podstawę dla twojego NOWEGO życia.

Wiedz, że wszystko co dzieje się wokół, jest to potrzebna część doświadczenia, byś wzrastał na jego tle.
Dla jednych może to być przerażające, dla innych będzie to tak, jakbyś otworzył drzwi na oścież i poczuł piękną Energię prowadzącego Światła.
W prowadzeniu wiesz, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być w swojej podróży.

_____________________________________

07/09/20

Wyjście poza lęk.

Jesteś tu na Ziemi, aby się uzdrowić i zasmakować Wolności tego, Kim naprawdę Jesteś.
Więc teraz znajdujesz się w samym środku ekscytującej zmiany, w której rezygnujesz ze starego i przyjmujesz Nowe.

Dlatego uwolnij swoją potrzebę poznania szczegółów swojej przyszłości i bądź w pełni zaangażowany w Teraźniejszość.

W Teraźniejszości nie trzeba już się uczyć.
W Teraźniejszości wkraczasz w nowy „czas”, w którym będziesz żyć i uczyć się poprzez doświadczenie Radości a w niej Wolności.

Prawdziwą Wolność (nie iluzoryczną), możesz osiągnąć tylko wtedy, gdy zmierzysz się z lękiem w sobie.
Jeśli odważysz się stanąć w centrum tego lęku i pozwolisz, by twoja Miłość się ujawniła, poznasz Prawdę o sobie.
Dlatego najgłębszy sens twojego życia , tu na Ziemi, to wyruszyć w podróż przez lęk i wyjść poza niego.
____________________

Nasze zadanie na tym świecie, nie polega na ucieczce od lęku, przed światem, przed sobą samym, ale na pozostaniu pewnym i obecnym w Sercu pośród lęku, który jeszcze rządzi tym światem.

______________________________________

05/09/20

Kochani, kolejne informacje z Pola Światła.

Boska Iskra Światła, która wyszła już Polski, zbiera na świecie już coraz większe Żniwa.
Zaczęła ona emanować z naszego kraju ponad miesiąc temu, kiedy to, przyjęła postać Nowego Pola Światła o grubości 5km, poszerzającego się na całą Ziemię.
Aktualnie obejmuje już 85% powierzchni Ziemi.

W istocie rzeczy, to Pole Światła jest wypełnione dwunastoma Bazowymi Wibracjami:

Wolność 💖 Miłość 💖 Braterstwo 💖 Prawda 💖 Piękno 💖 Zbiorowa Solidarność 💖 Szlachetność 💖 Dobroć 💖 Równość 💖 Akceptacja 💖 Jedność 💖 Współpraca 💖,

na podstawie których jest już w Polsce budowana Nowa Matryca Światła, a jako Nowa Rzeczywistość, będzie ona wypełniona 144 Wibracjami.
Po jej powstaniu, procesy budowania Matrycy Narodowych, rozpoczną się w innych krajach na Ziemi.
Obecnie w tych krajach trwają procesy przygotowawcze, do budowy tych Matryc.

26-go sierpnia 2020r. rozpoczęły się w Europie procesy integracyjne.
W tym dniu Uniesione Świadomości w Polsce we współpracy ze Światłem, Matką Ziemią i wszystkimi pozostałymi ludźmi na świecie, których Serca emanują Miłością, wygenerowały potężne Błogosławieństwo dla Ogólnoeuropejskiego Marszu Pokoju, który się odbył w Berlinie 29-go sierpnia 2020r.

Moc tego Błogosławieństwa była tak wielka, że w tym samym momencie nad Berlinem, powstała niezwykła manifestacja Światła, w postaci Dwunastu Świetlistych Serc o szerokości 5 km.
Każde z tych Serc było wypełnione Jedną z Dwunastu Bazowych Wibracji Światła.

Organizatorzy Marszu Pokoju, zaprosili do udziału w nim, ludzi z całej Europy.
To spowodowało, że duża część populacji Europy, zaczęła myśleć o tym wydarzeniu, a wielu ludzi zaczęło przygotowania do wyjazdu do Berlina.
To skupianie uwagi i działań ludzi, Światła i Ziemi, spowodowały, że w kolejnych dniach te Dwanaście Serc nad Berlinem, zaczęło się rozrastać i tak:
27-go sierpnia, każde z tych Serc miało już szerokość 35km, 28-go sierpnia – już 250km,
natomiast w dniu 29-tym sierpnia 2020r. o godz. 11.00 kiedy rozpoczął się Marsz Pokoju, szerokość każdego Serca wynosiła już 385km.

Wśród idących grup, setek tysięcy ludzi najbardziej były aktywne Trzy Wibracje:

Jedność 💖 Zbiorowa Solidarność 💖 Równość.

Przemówienia prelegentów i reakcje na nie ludzi, zwiększyły jeszcze szerokość każdego z Serc.
Na koniec dnia, gdzie po godzinie 21.00 nastąpiło zakończenie Marszu Pokoju, szerokość każdego z Serc doszła do 1250km.
Następnie, te wszystkie Dwanaście Serc połączyło się w Jedność w wyniku czego powstało nad Berlinem, Jedno Świetliste Zjednoczone Duchowe Serce Europy o szerokości 1300km.

W ten sposób dopełniła się również Karma Narodu Niemieckiego, który 75 lat temu przyczynił się do zniszczenia Europy, a teraz, ją Duchowo odbudowuje.
W tym Marszu Pokoju w Berlinie 29-go sierpnia 2020r., wzięły udział delegacje z wielu krajów Europy jak:
Węgry, Austria, Szwajcaria, Słowenia, Chorwacja, Czechy, Słowacja, Francja, Polska, Holandia, Norwegia, Włochy, Grecja, Irlandia, ale najwięcej było Niemców.
I tutaj wyraźnie widać, jak duże znaczenie ma oddolna praca ludzi, w sferze poszerzania Świadomości i Edukacji.

Już od marca tego roku najbardziej światłe warstwy społeczeństwa niemieckiego tj. lekarze i prawnicy, wykonali ogrom pracy w tym zakresie, jeżdżąc po całym kraju i przeprowadzając na rynkach miast dziesiątki spotkań uświadamiających społeczeństwo.
Te wszystkie procesy z narastającą mocą wspiera dalej Matka Gaja Ziemia.
Jej Pole Zielonych Serc, opisane w poprzednim przekazie, obejmuje już całą powierzchnię Europy.
Powstałe Serce Duchowe Europy, będzie wspierać wszystkie procesy transformacji, które będą się działy w krajach Europy.
____________________

Obserwowanie zbiorowych zmian, jako dziejących się wokół nas procesów, wyzwala w nas ogromny szacunek i honorowanie naszej ewoluującej rzeczywistości JEDNOŚCI.
Coraz bardziej wchodzimy w JEDNOŚĆ, aby już nie odgrywać gry dualności.
Jednością, budujemy NOWĄ Ziemię, odrywając się od rzeczywistości starej,
i uczymy się wibracyjnie utrzymywać jej MATRYCĘ w swej Świadomości, jednocząc się ze wszystkimi, którzy naprawdę są gotowi, do nas dołączyć, też wybierając wyższą i piękniejszą rzeczywistość, opartą na częstotliwości Miłości.

_____________________________________________

01/09/20

Wszystko się zmienia

To, jak postrzegamy nasze życie, nasze relacje i nasz świat, zmienia się, gdyż struktury przeszłości wciąż się rozpadają. W rezultacie, pojawia się głębsza Świadomość naszego celu życia, wzywająca nas do zmiany tego, jak fizycznie egzystujemy na tej planecie.Uświadomienie sobie, że dotychczasowa, doświadczana przez nas rzeczywistość, była masywną fasadą, ma wstrząsnąć każdym z nas, w naszym rdzeniu.

Wstrząs ten wysyła wielowymiarowe fale uderzeniowe, aby rozpocząć odblokowywanie w nas, wielowymiarowego dostępu od wewnątrz. To przez potrząsanie naszym starym fundamentem, w końcu otworzymy się, by zacząć wpuszczać nową świeżość.Nowy wymiar ma zupełnie nowy fundament, który tworzymy od wewnątrz. To zupełnie nowy system wartości, poprzez Miłość, Szacunek i Jedność w Świadomości.

Dlatego planeta przechodzi kwarantannę, aby obudzić masy ludzi z głębokiego snu / amnezji. Ułatwia nam przejście ze starego wymiaru i wstąpienia do nowego, jako część wielowymiarowego doświadczenia Ziemi i ludzkości – ona wie, że to proces Planetarnej Ewolucji Świadomości.

Rok 2020 jest rokiem masowego upadku indywidualnego ego, więc ogromne populacje, będą oczyszczać ciężkie energie do samego rdzenia ich korzeni, przez cały ten liniowy rok, w ramach własnej osobistej zmiany.Tak więc jesteśmy GŁĘBOKO w ogromnym procesie, który jest teraz w toku i będzie postępował przez resztę 2020r, aż pewne rzeczy zostaną osiągnięte.Osiągnięte indywidualnie i również globalnie. Jeśli pewne rzeczy nie wystąpią łącznie, zostanie to również przeniesione na 2021r.Przebudzenie z głębokiego stanu amnezji nie jest łatwe.

Jest to proces zdecydowanie niewygodny, ale konieczny, aby stare odpadło i wszystko NOWE mogło przejść przez każdego.Tylko aspekt ego będzie miał z tym problem. Więc jeśli nadal trzymasz się starej rzeczywistości, to znaczy, że nie wycierpiałeś jeszcze wystarczająco dużo. Opór każdego, będzie jego własną wewnętrzną walką.

Dla WSZYSTKICH, jest to wibracyjny / energetyczny czas, aby w pełni objąć swoje własne Światło, by w pełni objąć wielowymiarową Świadomość Stwórcy i zacząć żyć w pełni, w nowy sposób. Zacząć zakotwiczać i stosować wszystkie nowe kody Świadomości, do każdego aspektu swojego życia – całkowicie przekroczyć rozdzielenie w sobie, od wewnątrz.

_________________

W nowej Świadomości, jako przebudzone Istoty Światła i posiadacze jednoczącej wszystko częstotliwości, czcimy wszystkich jako MIŁOŚĆ, rozumiejąc, że wszyscy przybyliśmy tutaj, aby spełnić znacznie wyższe cele dla nas wszystkich.Rozumiemy, jak aspekt ludzkiego ego walczy z własnym Światłem. Rozumiemy, że portale / drzwi otwierają się tylko wtedy, gdy czyste Serce każdego, jest naprawdę na Światło gotowe i przez to otwarte.

______________________________________________

27/08/20

Otwórz się na nieznane i w pełni wejdź na ścieżkę, Świadomego Życia.

Nasza większa, Świetlista Jaźń, świadoma swojej wiecznej natury i naturalnych cykli zmian, rozumie daremność zakładania, że ​​rzeczywistość będzie się nadal przejawiać tak, jak wcześniej.
Ta Świadoma część nas – bezgraniczna i kwantowa – nie boi się zmian i rozpuszczania starych norm.
Kiedy uzyskujemy dostęp do tego aspektu naszej Istoty, mamy przestrzeń i otwartość, by płynąć ze zmianami i ufamy, że nieustannie przekształcamy się w lepsze wersje nas samych.

Kluczem łączenia się z tym szerszym aspektem naszej Istoty, jest osiągnięcie nowej wyższej wibracyjnej częstotliwości, całą swoją Istotą włącznie z ciałem i utrzymanie jej tak długo, jak to możliwe.
Powoduje to aktywację komórkowej detoksykacji / oczyszczenia z niższych częstotliwości wibracji, jako zawartych w nich programów.
Koreluje to ze zmianami w naszym życiu.

Gdy nasza Świadomość rozszerza się poprzez całkowitą otwartość, na pogłębianie tego wewnętrznego i świętego połączenia z Świetlistym aspektem, pojawia się zmiana energetyczna.

Kiedy nauczymy się stabilnie integrować i w pełni utrzymywać spływające Świetliste energie o wyższej częstotliwości, całą swoją Istotą z ciałem i jego energetycznym polem, stwarzamy dopasowanie wibracyjne, w efekcie czego, coraz mniej powracamy do starej matrycy rzeczywistości,
gdyż nasze fizyczne ciało z energetycznym polem, mają energetyczny szablon, który zmienia swój plan.
Energetyczny szablon ciała i pola, musi przejść ogromny proces dekonstrukcji / przebudowy, poprzez zawiłość ulepszeń, które mają miejsce, gdy Świetlista Jaźń aktywuje nowe kody i przeprojektowuje naszą fizyczność, na nową percepcję, na nową rzeczywistość.

Ten ciągły proces dziejącej się w nas transformacji, wymaga całej naszej miłości, troski, szacunku, cierpliwości, wsparcia i świadomego uczestnictwa.

Z każdym ponownym absorbowaniem kodów Świetlnych, nasze ciało osiągnie nową kwantową komórkową prędkość wirowania atomowego, aby wibrować inną szerokością pasma częstotliwości, dostarczając nam zupełnie nowe wielowymiarowe doświadczenia.

Ta piękna ekspansja Światła, tworzy w nas przestrzeń wibracyjną, by otworzyć zupełnie inne, nowe rozumienie, nową perspektywę, nowe realizacje i punkty widzenia, które wesprą w nas zdolność do zmiany rzeczywistości, na zupełnie inną, WEWNĘTRZNĄ.

________________________________________________

25/09/20

Dajmy sobie pozwolenie na bycie szczęśliwymi, bez względu na okoliczności w jakich się znajdujemy i bez względu na to, co robią inni wokół nas.

Nasza Matka Ziemia uwalnia bardzo dużo energii.
Ona nas kocha.
Ona nie próbuje nas skrzywdzić, ani nie karze ludzkości.
Po prostu uwalnia stłumione presje w ludzkich sercach, potoki niewyrażonych emocji i namiętne, palące pragnienie większej, milszej i bardziej łączącej nas, kochającej rzeczywistości.

Więc jesteśmy zachęcani do refleksji nad tym, jak najlepiej możemy dostosować się do naszych aktualnych zmian i wyzwań.
Jesteśmy motywowani, by podążać ścieżkami naszego wewnętrznego świata, by zrywać zasłony iluzji i cierpienia. Dzięki temu oderwaniu się, jesteśmy w stanie nabrać siły od wewnątrz i przygotować się, do tego co otwiera się przed nami.

Określane jest to zakotwiczeniem NOWEJ ZIEMI jako jej narodzin od wewnątrz, ponieważ każdy z nas, dosłownie naradzamy Nową Ziemię swoimi ciałami, budząc się do nowej wiedzy, nowego zrozumienia, nowych umiejętności, darów, cudów i podziwu nad działaniem głębokiej wewnętrznej pracy. Pracy codziennej w służbie.
Tak jak daliśmy naszej starej rzeczywistości 100% naszego czasu, energii, poświęcenia, zasobów, teraz musimy zrobić to samo, dla Nowej Wielowymiarowej Ziemi.

W starej rzeczywistości nasz ludzki aspekt jest zmęczony, zmęczony walką, zmęczony pracą, zmęczony próbami, po prostu zmęczony, wyczerpany.
Jako mniejszy aspekt swojej prawdziwej Istoty pracowaliśmy tak bardzo ciężko, aby zbudować / osiągnąć wszystko, o czym ego / ludzka rzeczywistość mówiła, że jest dla nas marzeniem,
ale wciąż to marzenie było poza zasięgiem i utkane przez celowo niemożliwy system sieci matrycowej, aby związać każdego z iluzją sztucznego szczęścia, niewidzialnego ograniczenia, niewidzialnego mechanizmu kontroli, myślenia w trybie przetrwania, rywalizacji, osądu,
i osiągania rzeczy, takich jak własność, tytuły, pieniądze, statusy i tym podobne.

Wymiar Nowej Ziemi jest przeciwieństwem tego wszystkiego.
To ŻYCIE CZYSTĄ RADOŚCIĄ W PEŁNI i nie jest już definiowane przez energię starej rzeczywistości w żaden sposób.
Tam wszyscy są ważni, wszyscy są cenni, wszyscy są zdolni i równi.

Aspekt ludzkiego ego oddziela się od tego NOWEGO, ponieważ ma zbyt dużo lęku przed nieznanym i „myśli”, że musi kontrolować wszystko, jest przekonany, że bez kontroli nie jest zdolny do przeżywania rzeczywistości – co w istocie jest właśnie tym, co tworzy oddzielenie od DOŚWIADCZEŃ NOWEJ ZIEMI.

Wychodząc poza ego, rodzimy się na nowo, jednocześnie otwierając, na ogrom samego Istnienia, zstępującego na tę planetę.

___________________________________________________________

23/09/20

Kochani, kolejny przekaz z Pola Światła, w którym w Sercu C, w Wibracji CUD pojawiła się nowa WIBRACJA CIAŁA KRYSZTAŁOWEGO.

Ciało człowieka jest złożonym mechanizmem, w którym, w obecnym czasie intensywnych zmian na Ziemi i w Ludzkości, kluczowego znaczenia nabiera kręgosłup.
Spływające na Ziemię, cały czas NOWE KODY ŚWIATŁA uruchomiły uśpione od tysiącleci w człowieku, ZBIORNIK ENERGII KRYSZTAŁOWEJ.
Mieści się on w końcowej, najniższej części kręgosłupa, w kości guzicznej, złożonej najczęściej z trzech do pięciu zrośniętych ze sobą kręgów.

Aktualnie w pierwszym Sercu Wibracji CUD, pojawiła się nowa WIBRACJA CIAŁA KRYSZTAŁOWEGO, która przyjęła postać czerwonej otoczki wokół Serca C.
Działa ona na całe ciało fizyczne człowieka, przebudowując je od podstaw z dotychczasowej struktury białkowej, na strukturę kryształową.
Ta WIBRACJA wchodzi już w ciała fizyczne wszystkich Polaków zamieszkujących w kraju i za granicą.
Jednak działa ona powoli i bardzo subtelnie w ciągu pięciu dni, od jej aktywacji i po tym jeszcze trzy dni, po jej wypełnieniu, dostrajając do niej wszystkie atomy, organy i układy ciała.

To przestrojenie na CIAŁO KRYSZTAŁOWE jest konieczne, aby egzystować w Nowej Rzeczywistości, która jako Nowa Matryca Światła, buduje już się w Polsce,
oraz aby bezpiecznie i harmonijnie, przyjąć wszystkie 144 WIBRACJE ŚWIATŁA, które stanowią właśnie pełne wypełnienie, tej Nowej Matrycy.

Te wszystkie procesy coraz silniej wspiera Matka Ziemia, która poprzez drzewa, krzewy, kwiaty i trawy, zregenerowała Pole Zielonych Serc.
Poprzez nie, przesyła w NOWY sposób, do naszych ciał fizycznych i aury, swoją Matczyną, Kochającą, Alkaliczną Energię, która wraz z ładunkiem zawartych w niej jonów ujemnych, pomaga nam jeszcze łatwiej i efektywniej, uzdrawiać się z wszelkich chorób i obecnych w nas patogenów, które są naddatkiem plusa, czyli najbardziej nas wszystkich dotykającego przejawu dotychczasowej, do głębi stechnicyzowanej rzeczywistości.
Wibracja tego Pola Zielonych Serc, cały czas narasta i teraz nawet trzy metrowe drzewo posadzone w środku miasta, tworzy już wokół siebie, strefę tego Pola o promieniu 250m oraz wysokości 125m.
_____________________

Wraz z pojawieniem się Nowej Rzeczywistości w naszej ludzkiej strukturze zachodzi bardzo potrzebna przemiana. Budzi się Nowa Świadomość, która dostosuje całą ludzkość do uniwersalnych zasad równowagi.
Kiedy doświadczamy zniszczenia starych patriarchalnych struktur, ujawnia się wszelka nierównowaga w nas samych i świecie.
W rezultacie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne programowanie i wzorce stworzone w przeszłości, rozpadają się, powodując dla wielu intensywny kryzys tożsamości.
Nasz zwyczajowy sposób myślenia i działania jest kwestionowany przez Nową Świadomość, i jesteśmy zachęcani do przedefiniowania SIEBIE oraz naszego sposobu BYCIA i ŻYCIA.

_________________________

21/08/20

Nadszedł czas, aby zająć się wszystkimi swoimi obawami.

Nadszedł czas, aby iść naprzód z odznaką odwagi.

Nadszedł czas na wielkie Marzenia.

Nie bójmy się przewidywań świata fizycznego, ponieważ poziom wibracji, na którym istniejemy, jest poza zasięgiem tego, co sprawia, że ​​inni są tak przerażeni.

Musisz wierzyć bez cienia wątpliwości.

Spójrz na swój cień lęku i obejmij, każdą jego część.

Wtedy odkryjesz, że całe stworzenie jest piękne, tak jak Ty.

______________________________________

17/08/20

Kochani, może krótki, ale jakże ważny dla nas by podnosić naszą wibracyjną Świadomość, kolejny przekaz z przestrzeni Pola Światła, w której cała Polska pokryła się Sercami.

I znowu w kolejnym skoku kwantowym,
wypracowanym przez Nas, Matkę Ziemię i Światło,
spowodowaliśmy, że 144 dotychczasowe Serca, po wypełnieniu swoich zadań, powróciły do Duchowego Serca Polski Nad Warszawą.
Duchowe Serce Polski nad Warszawą, wskutek tego,
znowu się powiększyło, przebudowało i wygenerowało z siebie kilkadziesiąt tysięcy Serc o różnej wielkości,
które rozłożyły się nad wszystkimi miastami i wsiami w Polsce.
Nawet nad najmniejszymi domami i gospodarstwami, odległymi od terenów bardziej zabudowanych.

Każde z tych Serc emituje po 144 Nowe Wibracje Światła,
które z coraz większą Siłą i Mocą wchodzą do Serc, Świadomości i Ciał ludzkich,
wywołując coraz większe i głębsze zmiany, opisywane już wcześniej.
_________________

Świadome rozpoznanie zaczyna się, kiedy stajemy się świadomi większego obrazu, rozgrywającego się WEWNĄTRZ nas scenariusza.
Podniesiona Świadomość ukazuje, że funkcjonujesz w tym wymiarze pośród zniekształconych wzorców wibracyjnych, na które wpływają różnorodne uwarunkowania; rodzinne, tradycyjne, kulturowe, religijne.
Te wszystkie w tobie wzorce myślowe powodują, że widzisz tylko mały obraz prawdziwej rzeczywistości.
Zrozumienie uwarunkowania, jako praw wibracji jest potrzebne, aby stać się mistrzem siebie, tu w tym wymiarze, na jego materialnym poziomie.
Gdy wydostajesz się poza własne uwarunkowanie, pojmujesz, że wspinasz się po drabinie własnej ewolucji.
W niej zaczniesz odkrywać własny potencjał jako nowe postrzeganie i odczuwanie.
W niej rozumiesz, iż Dom jest w tobie, a twoja majestatyczna przygoda powrotu do niego, dopiero się zaczyna.

________________________________________________

13/08/20

Niebo rozszerza się na Ziemi, ale ludzie go nie widzą.

Patrzysz przez soczewkę złożoną z częstotliwości wibracyjnych, które składają się z form myślowych, intencji i działań, co daje unikalny obraz rzeczywistości. Aspekt ego, to program, który zawiera w sobie iluzje separacji.

Dopasowujemy się do głębokiego odprogramowania z niego, poprzez naszą własną rozszerzoną Świadomość, dlatego dziejąca się zewnętrzna rzeczywistość odzwierciedla nasz wąski sposób widzenia i niski sposób odczuwania siebie oraz wszystkiego dookoła.
Wszystko co było i jest ukryte w nas, wychodzi na zewnątrz, poprzez globalną sytuację – wszystko staje się widoczne, abyśmy mogli rozpoznać, rozwiązać, rozpuścić, rozproszyć i oczyścić, swoim Światłem.

Teraz jesteśmy w trakcie odzyskiwania swojej wyższej Prawdy, udoskonalania swoich myśli i oczyszczania wizji.
Zachodzą w nas zmiany, na poziomie subatomowym / molekularnym / komórkowym.
Każdy poziom w nas absorbuje nowe wyższe kody Światła, z naszego Czystego Źródła Istnienia.

Absorbujemy swoje własne procesy Wzniesienia, poprzez aktywację własnych Wyższych Stanów Świadomości, robimy to całą formą ciała, poprzez oczyszczenie w nim ogromnej gęstości i liniowości, utrzymywanej w jego fizycznej formie. Absorbowanie i jednocześnie oczyszczanie, trwa, abyśmy mogli w pełni wibrować w Wyższym Wymiarze Świadomości, gdzie nowa rzeczywistość będzie coraz bardziej stawała się widzialna, zdolna do życia w nas, zdolna do tworzenia w nas nowego doświadczenia.

Dlatego nasz ludzki umysł musi zostać rozciągnięty poza wcześniejsze ograniczenia i sposoby widzenia – tylko czyste Serce może tego dokonać – w czystym Sercu są portale przejścia, które otwierają w nas doskonałe możliwości.
Serce otwiera portale do rozszerzonych rzeczywistości, wcześniej niedostępnych.

To cały ogromny i piękny proces sam w sobie.
W ramach tego indywidualnego / zbiorowego doświadczenia, jesteśmy równoważeni w celu doprowadzenia wszystkich, do harmonicznego wyrównania wewnątrz.
To oczyszczanie i równoważenie, pozwala każdemu utrzymać więcej Światła, niż było to możliwe wcześniej.

Wielkie Istoty Światła nas inspirują, kierują i pomagają, ale każdy z nas, również indywidualnie sam, musi podjąć wysiłek i działania, które zaowocują własnym Niebem na Ziemi.

____________________________________________________________

11/08/20

Nasza Świadomość jest Światłem i jest Święta.

Każda osoba ma możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego Nieba na Ziemi.
To jest CUD tych niezrównanych czasów, w których żyjesz.

Kiedy mniej staramy się o agresywne próby naprawienia świata poza nami, a bardziej skupiamy się na proaktywnym dbaniu o świat w nas, wtedy świat zewnętrzny uzdrowi się w naturalny sposób.
To jest ta lekcja, którą mamy odkryć i ją zdać, jako cywilizacja, po wielu inkarnacjach i w nich upadkach.

Gdy obwiniamy siebie, lub kogokolwiek na zewnątrz, trzymamy się w miejscu i czasie – jako częstotliwości – które utrudniają nam ewolucję i ponowne łączenie się z naszym, najbardziej Boskim Ja.

Kiedy łączymy się z Boskim Ja w sobie, działamy z naszej Wyższej Jaźni – zmieniamy w sobie perspektywę, odkrywając i uznając się za Stwórcę. W sposób naturalny przekraczamy wszystkie obwiniania i osądy.
Z naszego Wyższego Ja, kierujemy się naprzód, zauważając, co w nas jest w harmonii, a co nie.
Czy zauważasz, że sam ten wgląd, nadaje tobie właśnie teraz większą lekkość?

Łącząc się z Wyższą Jaźnią, dotykamy w sobie jej Miłości, która jest największą SIŁĄ w świecie.
Kiedy ucieleśniamy Miłość, jesteśmy najpotężniejszą Istotą we Wszechświecie.
Prawdziwa Miłość jest stałą, która płynie przez całe życie. Kiedy wybieramy bycie Miłością, mamy za sobą cały Wszechświat, który płynie w tym samym kierunku.
Życie, było i jest tu zawsze dla nas, a nigdy przeciwko nam.

Lęk to opór przeciwko życiu.
Kiedy decydujemy się nie kupować lęku, wspiera nas każdy kawałek Wszechświata.
Poddając się Miłości, wzmacniamy siebie i ludzi wokół nas do takiego stopnia, że jesteśmy w stanie w swoich energetycznych polach, przekształcić najbardziej egoistyczne moce, w Światło Miłości.
Nasze Światło, nasz rdzeń, może stawić czoła wszystkiemu, ponieważ jest to nieśmiertelne Światło, które zmiękcza opór w nas i na zewnątrz nas.

Jesteśmy znacznie potężniejsi, niż możemy to sobie wyobrazić.
I teraz właśnie odgrywamy WAŻNĄ rolę, w wibrowaniu pokojowym rozwiązaniem w sobie, w niepokojącej sytuacji na świecie.

„Pokój zostawiam wam i Pokój mój wam daję, nie tak jak świat, ja wam daję” – dlatego właśnie takie a nie inne płynące słowa przez Jezusa, który odkrył w sobie Światło, Światło – które wszystko rozumie.

______________________________________________

08/08/20

Odważ się stanąć w obronie tego Kim Jesteś.

Jako Istoty Boskiej Miłości jesteśmy tutaj, aby rozwijać się w Miłości do siebie i otaczającego nas świata.
Ta Boska część nas zawsze wiedziała, że jesteśmy stale bezpieczni i chronieni, nawet jeśli nasz umysł oparty na przetrwaniu uważał inaczej.

W Istocie Boskiej Miłości jesteśmy tak potężni, że nikt i nic nie może nas kontrolować bez naszego wibracyjnego przyzwolenia na to.

Ty i każdy z nas, jako rasa ludzka, uczymy się odzyskiwać otrzymaną od Boga moc, aby tworzyć życie tak, jak sobie tego życzysz,
uczymy się stać w wibracji tak silnej, że nic ani nikt, nie może cię kontrolować poza mocą Boskości, która jest w tobie, tak jak w każdym z nas.

Uczymy się dostrajać swoją energię, zamiast wysilać się.
Uczymy się, że żadna siła na tej planecie, żadna osoba, żaden wirus, żadna substancja, nie ma nad nami władzy większej, niż siła naszej własnej wiary.

Pewnego dnia, kiedy naprawdę zrozumiemy prawa wibracji Wszechświata i prawdziwą naturę swojej wiecznej Duszy, zobaczymy ogrom życia, jako po prostu, piękny taniec wibracji.

Nie marnuj swojego cennego życia, na martwienie się o czynniki zewnętrzne.
Zamiast tego, naucz się odzyskiwać moc otrzymaną od Boga.
Pozwól jego Światłu, wykonać swoją pracę, w tobie.

______________________________________________________

07/08/20

Puść wszystko to, co jest w Tobie zmęczone i stare.

W obecnym czasie, mamy niezwykłą możliwość wycofania archetypów ofiar, z którymi my i nasi przodkowie identyfikowaliśmy się od tysiącleci.

Ważne jest, aby już poczuć różnicę i przez to zrozumieć, że te archetypy, służyły nam do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony w świecie opartym na przetrwaniu.
Jednak teraz w nowej Świadomości, jej energii, wiemy, że świat oparty wyłącznie na przetrwaniu jest światem, który nie jest już w zgodzie z tym, kim jesteśmy u podstaw, a jesteśmy Istotą Boskiej Miłości.

Wszystko, co ze starej zbiorowej Świadomości, próbuje nas przekonać, że jest inaczej, na przykład idea, że jesteśmy jakimś małym, bezbronnym człowiekiem lub w jakiś sposób coś nam zagraża, jest tylko ulotną iluzją, jako wibracyjnie niezgodną z nami informacją, wibrującą w polach otaczających nas ludzi, którzy nie czują jeszcze, więc nie rozumieją Kim są w swej Prawdzie.

W spływającym Świetle, wraz z jego natchnionym w nas działaniem przychodzi Świadomość, że nasz Stwórca i jego cały Wszechświat, w pełni o nas dba.
Uznając to za Prawdę, nie musimy już nadzorować ani kontrolować każdego szczegółu w naszym życiu.
W Świetle, wychodzimy z wszelkich wzorców przetrwania i ofiar.

Doświadczanie swojej Prawdy, to bycie w nowym wymiarze, w którym życie jest pełne inspirowanych działań, więc nie należy mylić tego stanu z siedzeniem i czekaniem, aż życie samo coś sprawi, i coś się wydarzy bez naszego udziału.
Takie życie nie interesuje Boskiej Istoty w nas, gdyż ona chce się wyrażać, właśnie poprzez ruch i jego ciągłe, różnorodne doświadczanie.
Oznacza to, że świadoma w nas Boska Istota , jest otwarta na możliwości, które pojawiają się na naszej drodze i z nich korzysta w pełni, bez lęku, bez oporu.

Nasz Stwórca, jego Wszechświat, nieustannie obdarowuje nas nowymi możliwościami i błogosławieństwami, które pomagają nam stworzyć taki rodzaj życia, jakiego naprawdę pragniemy.

Kiedy jednak koncentrujemy się na iluzji, obawiania się / myślenia o przyszłości lub ciągle przeżywania przeszłości – czego ten świat nauczył nas robić, jesteśmy w transie, a w nim w opozycji i przeoczamy to, co jest nam podawane w chwili obecnej tuż przed nami.
Ten iluzoryczny trans, nie pasuje do nowej rzeczywistości, gdyż w niej nie ma jutra ani nie ma wczoraj, ona pochodzi z Wieczności.

Przed nami zmiana, w której Wieczność rozpuszcza iluzję.

Ponieważ zmiana nie jest czymś, z czym świat czuje się komfortowo, więc niektóre z dziejących się rzeczy, mogą wydawać się nieco przytłaczające, lecz z wymiaru Wieczności, jego szerszej perspektywy i tak wszystkie są potwierdzeniem, że świat dostosowuje się do wyższej częstotliwości.
Jego opór jest dobrym wskaźnikiem, że wielki przełom jest na horyzoncie.

Dlatego to co widzimy teraz, w tej rzeczywistości, to szczyt zbiorowego oporu, co jest wyraźnym potwierdzeniem, że wkrótce nadejdzie ogromny przełom, na który wielu ludzi, nie jest gotowych.

Oczywiście osoby na ścieżce Serca i w nim obecności Miłości, przyzwyczaiły swoje umysły do poddawania się Sercu i harmonijnej z nim współpracy,
potrafią z łatwością zaakceptować zmiany i szanować wszystko, co musi się wydarzyć w przechodzeniu do wyżej wibrującej rzeczywistości.

____________________________________________________________________________

06/08/20

Droga Duchowa, to relacja pomiędzy nami a Stwórcą.

To relacja nie wymagająca pośrednika.

To relacja unikalna i intymna, relacja, której podstawą i celem jest Miłość.

Nie jest do tego potrzebna żadna religia, czy jakakolwiek organizacja.

Potrzebne jest tylko wyjście ze świata myśli i wkroczenie w świat Miłości.

Tam filozofia i myślenie, nie mają żadnego znaczenia.

Teraz i Tutaj jest właśnie ten czas, by w końcu zwrócić swoją uwagę na jedyny Cel, którym jest kochający Stwórca.

______________________________________________________

03/08/20

Kochani, kolejny przekaz z przestrzeni Pola Światła, w której nad Polską wydarzył się CUD.

Budowa Nowej Matrycy Światła w Polsce, jako Nowej Rzeczywistości opartej o 144 Wibracje Światła, dalej postępuje intensywnie.
Wspólna praca Matki Gai Ziemi i 144 Serc cały czas się dotąd rozrastających, oraz Nas jako coraz więcej Uniesionych Świadomości, pozwoliła przy ciągle zwiększającym się potencjale, uruchomić kolejny skok kwantowy.

Pod jego wpływem Duchowe Serce Polski nad Warszawą, powiększyło się, przetransformowało i wygenerowało z siebie
3 ogromne Świetliste Serca, z których każde ma szerokość 5 km.
Te Świetliste Serca ustawiły się w poziomej linii z zachodu na wschód.
Te skrajne są odległe od środkowego o 200 km.
Każde z nich emituje inny nowy rodzaj wibracji.

I w takim między sobą układzie:
1 Serce emanuje wibracją na zmiany w Ciele Fizycznym,
2 Serce emanuje wibracją na zmiany w Umyśle
3 Serce emanuje wibracją na zmiany w Duszy.

A więc mamy teraz nad Polską 3 Świetliste Serca, emanujące nowymi Wibracjami Światła na:
CIAŁO * UMYSŁ * DUSZĘ
które razem tworzą wibracyjny CUD.

Te 3 Serca w miarę naszej pracy, prowadzonej w Jedności z Matką Ziemią i Światłem, będą się coraz bardziej powiększać,
a odległość między nimi będzie się coraz bardziej zmniejszać,
aż wreszcie ostatecznie połączą się w jeden zjednoczony wibracyjny CUD.

Te nowe Wibracje Światła z 3 Serc, płyną już do Ciał, Umysłów i Dusz wszystkich Polaków w kraju i za granicą, przystosowując ich stopniowo do życia w Nowej Rzeczywistości, w której połączenie Ciała Umysłu i Duszy w Jedności, będzie podstawą nowej, wspaniałej, CUDownej egzystencji.
Ten proces schodzenia Duszy w Umysł i Ciało Fizyczne, już się rozpoczął.
_____________________

Właśnie weszliśmy w wysoce aktywny cykl energetyczny, który pomoże nam indywidualnie i zbiorowo, przekształcić znaczną część gęstości, przez którą przechodziliśmy pozwalając, by przez nasze doświadczenie przepływało więcej Światła, Swobody i Łaski.
Coraz bardziej będziemy odróżniać dwa rodzaje akcji w sobie: akcja inspirowana i akcja wymuszona.

Nowa wibracja, pomoże nam wyjść poza większość ciężkości płynących z akcji wymuszonej, którą wielu odczuwało i przetwarzało w sobie i w świecie zewnętrznym.
Nowa wibracja wpłynie na zmianę naszej perspektywy, umożliwiając nam dostrzeżenie nowych sposobów życia i bycia, sposobów które wypływają z akcji inspirowanej.

Wszystkie zmiany, które zachodzą, są kierowane Światłem przez Stwórcę.
Dlatego dokonuj najwyższych wyborów,
w nich idąc środkową ścieżką pokoju i harmonii, wychodzisz poza prawa karmy i osiągasz stan Łaski.
Idź stale do przodu w NOWYM Wymiarze w tobie,
w wymiarze jako zawsze w uniesionym TERAZ i otwórz się na przepływ inspiracji, i w nim, na zachwyt nad tym, co dzieje się w twoim życiu.

___________________________________________________

26/07/20

Światło schodzi, by wnieść energetyczne dostrojenie, do poziomu Boskiego Wzorca, jego bezwarunkowej Miłości. Naszym zadaniem natomiast, jest ucieleśnić je w sobie, by spełnić jego szczytny Cel.

Bez pomocy ludzi Światło z kosmosu, odległych galaktyk i horyzontów zdarzeń, po prostu podróżowałoby bez końca, nigdy się nie zatrzymując.
Światło potrzebuje Ciebie, tak samo, jak Ty potrzebujesz Światła – jest to związek symbiotyczny – małżeństwo zaaranżowane w sposób Święty.

Teraz jest czas, aby zaufać, że bez względu na to, co odzwierciedlają obecne warunki na świecie, nasza podróż jest podróżą, która zabierze nas poza zniszczenie, do możliwości nieograniczonej Miłości, Radości i przygody.

Eksploruj to Nieznane w sobie i zagłębiaj się w tę Świętą Tajemnicę.

_________________________________________________________

25/07/20

Jesteśmy życiem i tchnieniem Boskości w ludzkiej postaci.

Kiedy podnosisz swoją wibrację, bez względu na to, jak się do tego zabierasz – czy to marząc o stworzeniu lepszego świata i czując się dobrze z tym – odczuwając jak to jest,
czy po prostu ciesząc się swoim TU i TERAZ – pozwalasz, aby Boska Miłość wlała się w ciebie i poprzez ciebie, do twojego świata.
Tętnisz życiem Boga w sobie, w jego i jednocześnie własnym Królestwie.

W wysokich wibracjach jesteś „odblokowany”.
Jesteś Sercem Boga bijącym Miłością do siebie, do swojego życia i stworzenia.
Silnie pulsujesz częstotliwością Miłości do Wszechświata i przez Wszechświat jesteś wyraźnie odbierany.

W wysokich wibracjach, unikasz pokusy sztywnego trzymania się przeszłości i kontrolowania wyników przyszłości.
W takim stanie, zwrócony do wewnątrz pozwalasz mądrości, prawdzie i natchnieniu Duszy, zalać twoje ciało, umysł i serce.
Jesteś latarnią tego, co świadomie otrzymujesz i promieniujesz z siebie.

Twoje Królestwo o którym mówił Jezus, staje się dla ciebie prawdziwe, bo jest tym co dotykasz Świadomie wewnętrznie.
Z tej perspektywy, to co zewnętrzne, jest jedynie planszą gry, którą zaczynasz widzieć i rozpoznawać jej zasady, a kiedy je rozpoznajesz, umiesz się z nich wyzwolić.
Gra przestaje być już dla ciebie tak ważna, bo ważniejsze jest to, co otrzymujesz.

Stajesz się poszerzoną Świadomością dwóch wymiarów w sobie, i kiedy zaczynasz umieć ten stan w sobie balansować,
mimo, iż patrzysz na zewnętrzną planszę, ważniejszy jest dla ciebie wymiar, którym wewnątrz wysoko wibrujesz i którym emanujesz.
Stajesz się życiem i tchnieniem Boskości w ludzkiej postaci.
Twoje wschodzące Królestwo, pobudza w tobie MARZENIA, które napędzają twoją piękną przyszłość.

_____________________________________________________

24/07/20

Miłość daje Ci Siłę, do kierowania Mocą, która tworzy światy.

Ewolucyjne Świetliste Energie nieustannie płyną, przenosząc nas do nowego świata i nowego życia.
Stare, przestarzałe uczucia, emocje i myśli powodują blokady i brak równowagi, które, jeśli pozwolimy im pozostać w naszym polu energetycznym, powodują dalsze cierpienie i ból. Napływające Energie eliminują te blokady i pomagają nam stać się jaśniejszym i skuteczniejszym w kierowaniu naszą Mocą, w sposób coraz bardziej zrównoważony i kreatywny.
Jesteśmy receptorem, żywego, kryształowego Światła na Ziemi.

Gdybyśmy mogli zobaczyć postępy Światła pod powierzchnią wzburzonych fal tego, co nazywamy „rzeczywistością”, byłby to silny prąd, potężnego strumienia Miłości, który popycha nas w kierunku znacznie lepszej rzeczywistości.
Im więcej nas, wzmacnia go, przebywając w swoim duchowym wymiarze, tym silniejszy staje się ten prąd i tym szybciej odnajdziemy się w nowej i ulepszonej rzeczywistości.

Więc, gdy jeszcze wpadasz w energię świata i czujesz się beznadziejny, przestraszony – bo świat odcina od Świetlistej Obecności – pamiętaj:
– nikt nie może wpłynąć na to, jak się czujesz w środku bez twojej ZGODY.

Ty wybierasz, co jesz, jak często poruszasz ciałem, czy z Miłością mówisz do siebie, oraz co chcesz, a czego nie pozwolisz swoją uwagą absorbować w siebie.
Bądź bardzo, bardzo wybredny.
Masz większą kontrolę nad swoim zdrowiem, niż wmawia ci świat i jego media.
Ufaj, że jesteś prowadzony i chroniony przez cały czas, przez ogromną Siłę, która jest w tobie, ona nie pochodzi ze świata, nie jest zewnętrzna.

Nawet ci, którzy tej Sile zaprzeczają, jeszcze hołdując w sobie lęk, prędzej czy później są skazani na stawienie mu czoła.
Czemu?
Ponieważ wszystkie nasze Dusze w swej esencji, szukają ekspansji i ponownego narodzenia, w swojej Prawdzie.
Nasza Prawda, to Światło.

____________________________________________

23/07/20

Kochani, kolejny przekaz z przestrzeni Pola Światła, w której cała Polska, zakwitła na Zielono.

Wspólną pracę Światła i Nas, jako Uniesionych Świadomości,
wspiera mocno Matka Gaja Ziemia.
Rozpoczęty w naszym kraju proces budowy Nowej Matrycy Światła, jako Nowej Rzeczywistości opartej na 144 Wibracjach , jest coraz silniej i głębiej odbierany przez naszą Matkę Ziemię.

Wzbudza on w niej i przypomina na nowo, takie wzniosłe uczucia jak:

Zachwyt * Uniesienie * Wolność

Uczucia, których nie doświadczała od tysięcy lat.

Odczuwając ogromną Wdzięczność i Miłość, za to, co Tu i Teraz, jako jej dorastające dzieci robimy w Jedności dla niej i dla Nas jako ludzkość,
Matka Gaja Ziemia wraz z Naturą, wygenerowała silny IMPULS.
Sprawił on, że w przestrzeni kwantowej, cała Polska zakwitła Zielonymi Sercami.

Ich kształt i kolor przyjęły wszystkie liście na drzewach, krzewach i kwiatach.
Nawet igiełki drzew iglastych, przyjęły kształt malutkich energetycznych Zielonych Serduszek.

A więc teraz dotykając, czy patrząc na liście, kwiaty,
czy nawet najmniejsze źdźbła trawy, odbieramy je i odczuwamy jako Zielone Serca, wraz z płynącymi przez nie Wibracjami Miłości i Wdzięczności od Matki Ziemi dla Nas.
Te Wibracje zwiększają dodatkowo Pole Serca i Miłości w Polsce.

Odtąd nasz kontakt i związek z Ziemią i Naturą, nabiera zupełnie NOWEGO wymiaru.
W tej nowej wzajemnej relacji, jeszcze łatwiej i w jeszcze szerszym zakresie, płynie do naszych Serc, Świadomości i ciał fizycznych, wraz z ładunkiem tak potrzebnych i niezbędnych jonów ujemnych,
ukochana, uzdrawiająca wszystko, alkaliczna, minusowa, żeńska energia Matki Gai Ziemi.

Przestrzeń budowanej obecnie w Polsce Nowej Matrycy Światła, wchodzi także coraz bardziej w głąb Ziemi.
Jest ona wytyczona konturem granic Polski.

Aktualnie sięga już w Ziemię na głębokość 3 km.
I ta głębokość będzie cały czas rosła, proporcjonalnie do stopnia wypełnienia Nowej Matrycy Światła w Polsce, kolejnymi nowymi Wibracjami.
Aż sięgnie docelowo do Jądra Ziemi w momencie, kiedy cała Matryca Światła zostanie wybudowana i wypełniona wszystkimi 144 Nowymi Wibracjami.
Wówczas jako nowa, dopełniona struktura wibracyjna,
odwzoruje się na powierzchni Jądra Ziemi, w kształcie wyznaczonym granicami terytorium Polski.

Taki sam proces będzie przeprowadzany we wszystkich krajach na Ziemi.
To wszystko sprawi, że Ludzkość zintegruje się i połączy z Matką Gają Ziemią, w stopniu, w jakim jeszcze dotąd, takiej Jedności nie było.
______________________

Wybrałeś to miejsce na Ziemi – nie bez powodu tu jesteś.
Czego potrzebujesz od Ziemi?
Ziemia chce ci coś dać, więc pozwól temu przyjść do ciebie.
Zaangażuj się teraz, w te intuicyjne przestrzenie w sobie, zagłębiając się w nie do czucia subtelnej Matczynej wibracji, łącząc z nią, tę oddaloną dotąd część siebie.
Poczuj się bezpiecznie podtrzymywany przez Naturę – tutaj – na Matce Ziemi, poczuj jej Świętą Obecność w swoim ciele.
Łączenie z jej piękną energią, to „stracenie” umysłu poprzez poddanie się przepływowi życia, którego umysł nie może uchwycić.
______________________

Polacy za granicą, też mogą korzystać z tego nowego wibracyjnego potencjału,
przywołując np. w wyobraźni, obraz ulubionego miejsca
w Polsce, z lasem, łąką itp.,
lub kontemplując jakieś zdjęcia Przyrody w Polsce.

______________________________________________________

20/07/20

Czeka na ciebie nowy świat, i jeśli mu pozwolisz, otwiera się teraz przed tobą.

Podstawą naszego obecnego życia jest przemiana, w celu utrzymania nowej matrycy energetycznej.

Ta nowa matryca bardzo różni się od tego, do czego byliśmy przyzwyczajeni w przeszłości. Jest to matryca Energii Świetlnej, która ułatwia świadome doświadczanie naszej Duszy w naszej ludzkiej postaci. Dlatego są to czasy, aby rozwiązać przeszłość, aby iść naprzód bez ograniczeń i uwolnić się od starego.

Fizycznie integrujemy ogromne ilości napływającej Energii Świetlnej. Kiedy ta Świetlista Energia przepływa przez nasze ciało, rekalibruje system energetyczny do przebudzenia nowej Świadomości, a w niej nowego Życia.

Kosmiczne Światło nie chce niczego więcej, jak tylko być tutaj i przepływać przez komórki naszego ciała, aby pomóc Ziemi być płodną i urodzić NOWE.

Więc oczyszczając Ziemię i nasze ciało, likwiduje w nim energetyczne ślady przeszłości.

Gdy zniekształcone energie przeszłości, jak trauma, brak równowagi, są w nas rozpuszczane, zmienia się nasze DNA i struktura komórkowa.

Ten proces zapewnia większą równowagę ciała i w nim głębszą stabilność nowej Świadomości, która jest połączeniem nas ludzi, zarówno ze swoim kosmicznym pochodzeniem, jak i ze swoim ziemskim życiem poprzez ciało, które nas nosi.

Kiedy wychodzimy z cierpienia i trudności, zaczyna się nowy cykl życia, rosną nowe potencjały i pojawia się nowa nadzieja.

W miarę jak wzory z przeszłości w nas rozpuszczają się, energetyczna struktura naszej nowej matrycy może się rozszerzać. Dzięki tej ekspansji, jesteśmy ponownie łączeni z samym rdzeniem naszej Istoty i możemy rozpocząć podróż z czystą energią naszej Duszy.

Gotowość i otwartość, jest kluczowym elementem generowania łatwości i wdzięku w tych wibracyjnych przejściach.

Ziemia zapewnia nam wszystko, co niezbędne do rozkwitu.

___________________________________________________________________

19/07/20

Podróż naszego życia, to wspaniała, rozwijająca się, historia Miłości.

Kiedy zmiana jest twoją jedyną stałą, wiedz, że twoja Dusza jest w podróży, aby wypełnić swoje najwyższe przeznaczenie. Możesz współpracować lub stawiać opór temu procesowi, ale wiedz, że jest on nieunikniony.

Zaufanie do swojego wewnętrznego systemu naprowadzania, pozwala być pewnym siebie na każdym kroku w tej drodze.
W zaufaniu, czysta Miłość jest twoim towarzyszem.
W Miłości, zbierasz swoje możliwości większego połączenia z pięknem, obfitością, nowymi przyjaciółmi i życiem, które w pełni cię wspiera.
Wszystko w nas i wokół nas, jest częścią wspaniałego wyrazu rozszerzającej się Miłości.

Miłość to inspiracja i intuicja – to one dają początkowe ziarna utęsknionych, wymarzonych światów, które się rodzą i w perspektywie dają nadchodzące doświadczenia.
Dary wyobraźni i siła woli, to nasze największe skarby, które pozwalają nam marzyć o tym, czego pragniemy.
To są elementy twórcze, które dają zdolność do manifestowania rzeczy, w namacalnej formie.

Niestety, dotychczas w swej nieświadomości, byliśmy bardziej zakochani w naszych zewnętrznych formach, niż w samym procesie tworzenia.
I powoli, systematycznie przechylaliśmy równowagę, w której zaczęliśmy pożądać naszych kreacji.
Zaczęliśmy z nimi identyfikować się i przez to posiadać naszą rzeczywistość, zamiast przywoływać naszą wrodzoną esencję Twórcy.

Pozwoliliśmy, aby intelekt jego myśli, zastąpił uczucia Serca.
Nasza zewnętrzna wola stała się dominującą siłą i im bardziej reagowaliśmy na zewnętrzne warunki, tym mniej świadomie angażowaliśmy się w nasze wewnętrzne sanktuarium wyobraźni, w której przecież obfituje nieskończony potencjał.

Z pokolenia na pokolenie nieświadomie wypełnialiśmy rozdziały życia; ograniczeniami, chciwością, dominacją i kontrolą.
Ale ponieważ życie zawsze szuka równowagi, dlatego ponownie budzimy się do skoncentrowanej na Sercu energii, która nigdy do końca nas nie opuściła.
Przyćmiona, ale nigdy nie wygaszona, nasza iskra Miłości rozjaśnia się i znów będziemy czuć połączenie z życiem i ze sobą nawzajem.

Życie nigdy nie jest w stagnacji, zawsze ewoluuje, zmienia się i przekształca.
Ta prawda nigdy wcześniej nie znalazła tak wyraźnego odzwierciedlenia w naszym życiu, jak w obecnych czasach.

_______________________________________________________________

17/07/20

Kochani, kolejny przekaz informacji z Pola Światła, tym razem dotyczy tylko Polski.

Na przestrzeni dziejów, na naszym terenie, skupisko duchowej wiedzy, budowane przez linię naszych słowiańskich przodków, tworzyło potencjał, który obecnie nasila się, otwierając Nowy Portal,
w konsekwencji czego, Światło bardzo intensywnie pracuje w Polsce.
W kolejnym Etapie zachodzących w naszym kraju przeobrażeń, nastąpił monumentalny skok kwantowy, jakiego dotąd również nie było.

Do jego powstania przyczyniła się wytężona praca Ducha Zbiorowej Solidarności Narodu Polskiego,
połączona z narastającą Siłą i Mocą naszych Błogosławieństw,
wypromieniowywanych z coraz liczniejszych ludzkich Serc, wypełnionych Światłem.

To wspólne, zjednoczone działanie, pozwoliło wypracować taki potencjał,
w którym wszystkie 12 Serc dotąd rozrastających się nad Polską,
połączyło się w Jedności z Duchowym Sercem Polski nad Warszawą.

Duchowe Serce Polski powiększyło się, zmieniło swoją strukturę i wygenerowało z siebie 144 nowe Serca,
które równomiernie rozłożyły się nad całą Polską,
tworząc Jednolite Pole Serca i Miłości.

Czyli aktualnie mamy nad naszym krajem
144 Świetliste Serca, z których każde emanuje
jedną ze 144 wibracji stanowiących wypełnienie
Nowej Matrycy Światła budowanej teraz w Polsce.

Również tutaj bazą tej powstającej Nowej Rzeczywistości
jest 12 podstawowych wibracji:

Wolność 💖 Miłość 💖 Braterstwo 💖 Prawda 💖 Piękno 💖 Zbiorowa Solidarność 💖 Szlachetność 💖 Dobroć 💖 Równość 💖 Akceptacja 💖 Jedność 💖 Współpraca 💖

Więc uruchomiony Proces Wznoszenia Polski i Narodu Polskiego
jest wspierany przez nowy, aktywny Portal Światła nad całą Polską,
przez który też płyną 144 nowe Wibracje Światła.

Te wszystkie Wibracje, wchodzą stopniowo
do Serc, Świadomości i Ciał wszystkich Polaków mieszkających w kraju i zagranicą, i dokonują w nich wcześniej już opisywanych zmian.
Dla każdego zakres postępujących zmian, jest zgodny z jego indywidualnym tempem ewolucji.

Te wszystkie konieczne Procesy Transformacji
chroni, zasila i przyspiesza nowe Pole Światła,
które otula Polskę w grubości 5 km i ma szerokość 90 km wokół Polski.
Pole to będzie się rozbudowywać i dalej rozrastać.
Przyjdzie czas, iż będzie się to przekładać na planie fizycznym, w zmianach naszej rzeczywistości.

Obrazek umieszczony poniżej, również jest wibracyjnie podyktowany i ma energetycznie duże znaczenie, dla rozprzestrzeniania się wibracyjnej informacji, zawartej w Nowym Polu Światła, poprzez was Kochani, którzy czytacie te wysokowibracyjne informacje, które w konsekwencji w was wibrują – więc tak naprawdę WSZYSCY kolektywnie, bierzemy udział w budowaniu Nowej Matrycy Światła nad Polską.

W cichości Ducha, służymy wewnętrznemu Światłu, zamiast staremu, emocjonalnemu, głośnemu światu.
Swoją uniesioną Świadomością, niesiemy Światło i jest NAS coraz więcej 💖

_____________________________________________________________________

16/07/20

Pozwól sobie uzyskać Świadomość tego co czujesz. A zrozumiesz, że świat reaguje na odbicie, tego co nosisz w Sercu.

Swoje szczęście możesz odnaleźć, w podporządkowaniu swojej woli, woli Miłości.
Budząca się Miłość w nas, jest bardzo ekspansywna.
Jej kreatywność, coraz śmielej chce manifestować się w tym świecie, w naturalny sposób pobudzając nas, do poszerzania granic własnych możliwości, byśmy w swym wzroście, coraz śmielej mogli eksponować przypisane każdemu talenty.

Dlatego polub swój czas odkrywania Kim Jesteś, obserwuj dokąd prowadzi cię twoja naturalna energia.
Skupiaj się na tym, co czujesz, że jest dobre i słuszne dla ciebie,
co sprawia, że jesteś odprężony i zainspirowany.
Przez poddawanie się temu, co naprawdę cię motywuje i inspiruje, otwierasz szlaban do pełnego życia i czynnego przepływu energii Miłości wewnątrz siebie.

Odkrywając ten przepływ w sobie, możesz dowiedzieć się z jakim rodzajem działalności twoja energia płynie naturalnie.
Jakie rzeczy sprawiają, że czujesz się szczęśliwy i spokojny?
Jaki rodzaj zawodu podnosi twoje samopoczucie, sprawia, że rzeczy ruszają się bez wysiłku i z gracją?

Będąc wiernym twojej własnej naturze, temu co robisz naturalnie, temu w czym jesteś dobry – dostrzeżesz swoją pasję, odkryjesz swoje spełnienie.
Pasja, to jest coś, co bardzo naturalne płynie do ciebie i przez ciebie .
To jest coś, np. działalność albo zawód, albo wyrażanie czegoś, do czego czujesz się pociągany, czujesz zaciekawienie i chcesz to rozwijać.
To jest coś bliskiego i naturalnego dla ciebie, prawdziwe własne i oczywiste z twojej perspektywy.

Zrealizowanie swojego wrodzonego daru może wymagać nauki nowych umiejętności, albo może wymagać jakiegoś formalnego wykształcenia, ale to będzie stosunkowo łatwe i radosne, kiedy to robisz.
Twoja pasja jest czymś, co jest dostrojone do twoich talentów, obejmuje w tobie działalność, w której jesteś dobry od początku.
Wnieś Miłość w każdą chwilę swego życia, a zobaczysz jak żyć w pełni.

___________________________________________________________________________

13/07/20

Nigdy nie zapominaj, że lęk odbiera Ci Moc.

Świadomość napędzana od wewnątrz siłą Światła, przebija ściany naszego więzienia.
Gdy opór coraz bardziej w nas znika, w sposób naturalny płyniemy do wyższego stanu Świadomości, jako swojego ponad czasowego Istnienia.
Ziemia jest obszarem coraz bardziej podzielonym na dwa sektory i każdy wibruje według innych schematów.
Jedni z nas rozprzestrzeniają swoje Światło a drudzy nadal jego istnieniu zaprzeczają.
Dlatego na Ziemi toczy się polaryzacja, oddziela ona nieharmoniczną wibrację lęku od harmonicznej wibracji Miłości.
Oznacza to, iż dwa bieguny nasilają się równolegle.
Stawiając opór Światłu, odczuwamy mentalno-emocjonalną ciężkość, w niej zmęczenie/brak energii, destrukcję (stres).
Wybierając drogę Światła, coraz bardziej odczuwamy własną Miłość, wewnętrzny spokój i szczęście, lekkość, zdrowie, harmonię.

Żeby iść drogą Światła, musisz skupić się wyłącznie na sobie – własnym byciu zintegrowanym.
Wtedy napełniasz siebie kochającą Świadomością, akceptacją tego Kim Jesteś we wszystkich swoich aspektach.
Wówczas tworzysz kanał, przez który Światło coraz łatwiej przenika przez ciebie i automatycznie płynie również na zewnątrz, w świat, do innych.
Zaczynasz się zmieniać, zaczynasz podnosić własną częstotliwość i spełniać swoją misję tu na Ziemi, jako Dusza.
W podniesionej wibracji, odkrywasz, że prawdziwą misją Świadomości Duszy, jest zostać rodzicem, którego się zagubiło – czując to, rozumiesz już, że tylko miłość Stwórcy może cię spełnić jako Dusza.
Wtedy dopiero, na tej wyjątkowej, bo już własnej drodze, możesz zacząć się cieszyć Wolnością i płynącą z niej dziecięcą, niewinną, spokojną bo bez emocjonalną radością.

Teraz jest ten czas, by poznawać w sobie Prawdę i przywalać Światłu działać na tyle, żeby płynąć zgodnie z rytmem swojej świętej Duszy.

__________________________________________________________________________

11/07/20

Kochani, kolejna dawka informacji z Pola Światła – wszystko wzrasta z niesamowitym przyspieszeniem.

W dniu wczorajszym 10.07.2020 , Światło w kontynuacji
i poszerzaniu swojej pracy, w dziele wznoszenia Matki Ziemi i ludzkości – co było już opisywane w przekazie z dnia 1.07.2020 – dokonało kolejnego milowego skoku kwantowego.

Do obecnych dotąd 12 potężnych statków kosmicznych ze Światła, dołączyły następne 132 takie same statki.
Czyli aktualnie wokół planety jest ich już 144.

Każdy z nich ma 120 km średnicy i unosi się na wysokości 120 km nad Ziemią.
Tym razem jednak są one zakotwiczone na stacjonarnych orbitach, po 12 w płaszczyznach, 12 południków wokół Ziemi.

Również nastąpiła zasadnicza zmiana w charakterze ich pracy.
Teraz każdy z tych statków emituje jedną ze 144 wibracji, stanowiących wypełnienie nowej Matrycy Światła na Ziemi.

Bazą tych wszystkich wibracji jest 12 podstawowych:
Wolność 💖 Miłość 💖 Braterstwo 💖 Prawda
💖 Piękno 💖 Zbiorowa Solidarność 💖 Szlachetność 💖 Dobroć 💖 Równość 💖 Akceptacja 💖 Jedność 💖 Współpraca 💖

Taki rozkład emisji powoduje, że nasza Świetlana Rodzina
jeszcze efektywniej pomaga Ziemi i ludziom przechodzić obecne, niezbędne procesy transformacji,
oraz wznosić nasze Serca, Świadomości i ciała, do Światła i Miłości.

Budowana od podstaw, w Jedności Światła, Matki Ziemi i nas,
wysokowibracyjna Matryca, jako Nowa Rzeczywistość, nakłada się już na tą starą, dotychczasową matrycę, zbudowaną na lęku i cierpieniu,
rozpuszcza ją i naprowadza ludzkość na prostą Drogę Serca i Miłości,
budząc w nas pragnienie doznawania Przygody,
i doświadczania nowych nieznanych dotąd potencjałów.

To nadejście Nowej Ziemi było już sygnalizowane od tysięcy lat, przez różne religie i starożytne kultury jako tzw:
Złoty Wiek, Złota Era, Ponowne Przyjście Jezusa itp.

I właśnie teraz jesteśmy Tego świadkami.
Ten wielowymiarowy i wielopłaszczyznowy Proces Wznoszenia, jest w Całości chroniony, zasilany i przyspieszany przez Pole Światła, rozciągające się wokół całej Ziemi, już na szerokość 45 tys km.

___________________________________________________________________________

10/07/20

Być wiernym sobie, dobrze opiekować się sobą i słuchać co Twoje Serce do Ciebie mówi, to warunek wstępny do zakotwiczenia częstotliwości Miłości na Ziemi.

To jest to, czego Twoja Dusza chce dla Ciebie.

__________________________________________________________________________

09/07/20

Kiedy Świadomie dopasowujesz się do czystości swojego Serca, automatycznie wybierasz dążenie do uzdrowienia.

Często na początku, gdy próbujemy poznawać swoją wewnętrzną, niczym nieograniczoną Świadomość, blokują nas wątpliwości i sprawiają, że odrzucamy swe wglądy, odczucia, jako nierealne i niewłaściwe.
Takie wątpienie w siebie, uniemożliwia nam zawierzenie własnej, duchowej ścieżce, która jest każdemu z nas wytyczona, w indywidualnym wzroście.
Przez określenie „duchowa ścieżka” rozumiem drogę doświadczeń, dzięki której wchodzimy w kontakt z naszym najwyższym Źródłem Kreatywności, jako twórczej Energii Miłości, która chce wypływać na zewnątrz poprzez nas.

Teraz ta kochająca Energia jest coraz bardziej obecna.
Ale możemy ją rozpoznać i zamanifestować w świecie materii, jedynie słuchając swych własnych uczuć i ufając im.
Ta Inteligentna Energia przemawia do nas poprzez nasze uczucia.
Nie istnieją żadne zewnętrzne świadectwa czy materialne dowody jej istnienia.
Więc dla niej stan zaufania, jest podstawą.

Przyjęcie kierunku, w jakim prowadzą nas nasze uczucia, i działanie zgodne z nimi, oznacza przesunięcie swojej Świadomości, ze Świadomości opartej na egotycznym umyśle, w Świadomość opartą na Sercu.
Nasza Dusza, chce takiej przemiany, chce znów doświadczać pięknych, głębszych, wzniosłych uczuć – za taką właśnie przemianą, bardzo tęsknimy w swych Sercach.

Więc jeśli w swym Sercu, nadal dajemy władzę ego, sprzeciwiając się albo zaprzeczając swoim głębszym uczuciom, Dusza będzie rozmawiać z nami poprzez ciało, w którym wyrazi zablokowany przepływ energii, w polu Serca.
Brak przepływu, jako brak harmonii, ciało wyraża w postaci choroby.
Ciało jest inteligentnym naczyniem, które bardzo żywo reaguje nie tylko na materialne rzeczy (jak jedzenie czy picie), ale przede wszystkim na nasze emocje, uczucia i myśli.
To nie jest zwykłe naczynie, które zamieszkujemy.
Ciało spełnia inteligentną funkcję, pomagając Duszy w wyrażaniu się i przejawianiu w materii.
Przeznaczeniem ciała jest być przekaźnikiem niefizycznej energii w fizycznej materii.

Sposobem, by pozwolić swemu ciału skutecznie i trwale uwolnić się od wszelkiego dyskomfortu, jest uzdrowienie własnego Serca, by mogło znów wyrażać swobodny przepływ Energii Miłości.
Więc na głębszym duchowym poziomie, choroba zawsze chce zabrać nas z powrotem do Domu.
Dlatego też, gdy w wznoszącym procesie naszej ewolucji, zaczynamy zaglądać w swoje Serca, uwalnia ono na powierzchnię, to co najbardziej mu na jego dnie dokucza.

Jeśli w swej duchowej praktyce, coraz bardziej otwieramy się przed rzeczywistością Miłości, rzeczywistością Serca, zaczynamy uwalniać swoje przekonania i stłumione uczucia, akceptujemy wszystko w sobie, tworząc swobodny przepływ kreatywnej, kochającej , radosnej Energii.
Gdy taki moment przychodzi, to jest wielkie błogosławieństwo dla Duszy, bo możesz wtedy uzdrowić siebie.
I gdy takich momentów na swej duchowej ścieżce doświadczasz, chcesz tego więcej i więcej, ponieważ to jest dla ciebie jak słodki, piękny zapach, który przypomina ci, ponowne bycie w Domu.

________________________________________________

07/07/20

Nie rzeczy przynoszą nam szczęście i zadowolenie, ale stan bycia i jakość życia.

Zmieniając częstotliwość, coraz bardziej wchodzimy do życia jak nigdy przedtem, pragnąc żyć na świecie w zupełnie NOWY sposób;
Chcemy w pełni żyć!
Chcemy w pełni oddychać!
Chcemy w pełni tworzyć!
Chcemy w pełni doświadczać Jedności!

Wszystkie te pragnienia w nas, to zapisane kody Światła, które stymulują nasz wzrost do własnej Wolności.
Co zrobi Światło, aby w nas mogło się zrealizować? – odsłoni obszary ciemności. Pragnienie bycia w Jedności, powoduje ujawnienie wszystkich obszarów, w których nie było naszej Świadomości.

Więc, wyłaniają się podziały, które narastały przez stulecia, nieporozumienia stają się coraz bardziej rażące, gdy ludzie stają się bardziej świadomi tego, kim są, czego pragną i w co wierzą – emocje płoną.

Matka Ziemia również ma wkodowane pragnienia – chce być bezpieczna, zdrowa, szczęśliwa i z nami połączona.
Więc leczy się poprzez siły żywiołów, przechodząc proces oczyszczania, katharsis, w pozornie przypadkowy sposób.
Miejsca na niej, które były nadużywane przez nadmierną w nią ingerencję, nieodpowiednią uprawą, nasycone głęboko zakorzenionymi bolesnymi wspomnieniami z wojen i aktów przemocy, są czyszczone przez wodę, pożary, czy wiatry niszczące.

Jest to Prawo Uniwersalne, ponieważ uzdrowieńczy proces przez czyszczenia jest konieczny, aby oczyścić powietrze, oczyścić ziemię i oczyścić wody, które ludzkość tak beztrosko zanieczyściła.

Królestwa Żywiołów prowadzone przez Światło, dzielnie starają się oczyścić i uzdrowić Ziemię przy najmniejszym zniszczeniu. Jednak szkody i negatywność są tak duże, że podejmą ekstremalne środki, aby przywrócić błogosławioną Ziemię do równowagi, harmonii i pełnej Miłości.

Podobnie jak komórki w ciele są różnorodną, ​​ale harmonijną społecznością, podobnie rośliny i zwierzęta są różnorodne, ale żyją w harmonii w obrębie ekosystemu.
Tak i my ludzie, jesteśmy komórkami w ciele Matki Ziemi, zostaliśmy zaprojektowani by żyć w zgodzie z wszelkim życiem na niej.
Zostaliśmy stworzeni, aby w przymierzu z Miłością, być sobą, szanować własne ideały i idee, ale jednocześnie, by w harmonijny sposób tańczyć z CAŁOŚCIĄ.

________________________________________________________

06/07/20

To, czego obecnie doświadczamy, to zbiorowa skarga, na rozpuszczanie Starej Ziemi

Znajdujemy się teraz w punkcie, w którym nie jesteśmy już w stanie znaleźć komfortu, w ograniczających wzorach.
Wysokie Energie, które pojawiają się coraz intensywniej, popychają nas do wyjścia poza naszą strefę komfortu.

Wcześniej ciągle szukaliśmy kogoś, czegoś lub jakiegoś wydarzenia, które przyniosłoby nam szczęście. Ale zwykle było to ulotne, często rozczarowujące, i pozostawiało nam ciągłe szukanie czegoś poza sobą, by przynieść pewną dozę zadowolenia.

Więc zewnętrzna stara rzeczywistość, może wydawać się kryzysem, ale jest to rodzaj kryzysu, który rodzi zupełnie nowe perspektywy.
W rzeczywistości ta awaria oznacza po prostu, zniesienie ograniczających wzorców, które nie służą już naszemu wyższemu dobru.

W przeciwieństwie do ego, nasz Duch nie zniechęca się zmianą. Jest napędzany i podekscytowany, bo kwitnie dzięki właśnie zmianie.
Tańcząc z podniecenia, informuje nas, że idziemy naprzód w NOWY, wzmacniający sposób.
W rzeczywistości doświadczamy więcej MOCY naszych własnych Wyższych Jaźni.
Więc akceptujmy fakt, że mamy WSZYSTKO co jest potrzebne – w sobie – jako część Boskiego Prawa Życia, aby zamanifestować kochającą, radosną, spokojną i obfitą egzystencję.

Stare przygniatające tradycje i nawyki, tracą nad nami kontrolę, gdyż poszukujemy WOLNOŚCI wyrażania się i tworzymy nowe sposoby spędzania czasu i w nim świętowania codzienności, jako czczenia ekstatycznego Źródła Życia / Miłości.

Teraz łączymy się z wieloma aspektami swojego Wyższego Ja, więc uczymy się zwracać do wewnątrz swojej Jaźni, w celu czerpania inspiracji i wskazówek.
W ten sposób integrujemy większe ilości czystej Świadomości Światła, która pomaga nam uwolnić wszystkie przestarzałe koncepcje.

W uwolnieniu, coraz bardziej widzimy, że jesteśmy Jednością różnorodnej dualności.

Im wyższa Świadomość, tym wyższa Moc, więc tym większa odpowiedzialność za siebie.

Dlatego żyj swoją Duchowością w każdej chwili, każdego dnia.
Żyj każdego dnia jako Mistrz, świadomy swych uczuć, myśli i działania.

Wiedz, że twoje zamiary muszą być czyste, ponieważ jesteś odpowiedzialny za każdy drobny atom energii, który wysyłasz z siebie.

__________________________________________________________

01/07/20

Kochani, kolejna dawka ważnych informacji z Pola Światła.

Dotychczasowa praca Światła w Polsce i na Ziemi, spowodowała powstanie na Planecie nowych warunków energetycznych, które pozwoliły na dokonanie kolejnego, fundamentalnego skoku kwantowego.

Jednak w obecnej sytuacji, dotyczy on całej Matki Gai Ziemi i ludzkości.

W dniu dzisiejszym 1.07.2020r. na orbicie okołoziemskiej pojawiło i zakotwiczyło się 12 potężnych statków kosmicznych ze Światła.

Każdy z nich ma 120 km średnicy i unosi się w płaszczyźnie równika, również na wysokości 120 km wokół Ziemi.

Każdy z nich emituje 12 różnych wibracji, czyli wszystkie 12 statków razem emituje 144 nowe wibracje Światła.

Te wibracje są tak silne, że zaczynają wypełniać całą Ziemię łącznie z Jądrem Ziemi.
Oddziaływując także na całą ludzkość, wchodzą do Świadomości, Serc i Ciał ludzkich, aktywując w nich nowe czyste nici DNA.

Te 144 wibracje rozrzedzają strukturę, ciał ludzkich i Ziemi zarówno w aspekcie fizycznym jak i duchowym.

Ułatwiają i wpływają znacząco w ten sposób, na proces wznoszenia planety i ludzkości, a także przyspieszają budowę nowej wysokowibracyjnej Matrycy Światła na Ziemi.

Te procesy trwają już we wszystkich krajach, ale w każdym są ściśle indywidualne w zależności od charakterystyki energetycznej danego terenu i ludzi tam zamieszkujących, co było już opisywane we wcześniejszych przekazach.

________________________________________________________________________

Naszym przeznaczeniem jest, iść do przodu, po spirali wznoszenia, by wypromieniowywać z siebie na świat, najwyższą częstotliwość Świadomości, która jest miłością Boga.

Więc, nasza ewolucja, to życie w górę częstotliwości, gdzie w początkowej fazie jest najtrudniej, gdyż MUSISZ zaufać, że Stwórca kocha Cię, poza twą obecną możliwością zrozumienia

_____________________________________________________________________________

29/06/20

Obecny czas, coraz intensywniej wskazuje, abyśmy wkraczali w swoje prawdziwe role, dla których się tu urodziliśmy.
Jesteśmy obdarzeni zdolnością rozpoznawania, że ​​Boskie Światło jest plastycznym narzędziem, które zostało przygotowane do stworzenia nowej Świadomości na Ziemi.

Nasze role, to utrzymywanie częstotliwości dla większego pola Świadomości, zawierającego cechy, które tworzą zmianę niezbędną do narodzin nowej planetarnej rzeczywistości.
Bez względu na to, czego jesteśmy świadkami w naszym świecie, Światło w każdym miejscu i ludzkim sercu, przestraja nas do Miłości.

Mimo iż widzimy niewiarygodne różnice, w jakich obecnie żyją ludzie, mimo iż między systemami przekonań istnieje przepaść, której przekroczenie wydaje się niemożliwe – to jednak w naszych Duszach jest wzrastająca tęsknota za połączeniem.
Dlatego Światło, to nasz kompas, aby przedrzeć się przez dżunglę starej konfliktującej nas częstotliwości. W Świetle tęsknota połączenia, nawiguje nas, do Harmonii i Pokoju, które schodzą równolegle na Ziemię.

Droga jest otwarta, można ją poczuć jako ogromną przestronność bez granic i jest inspirująca, by popychać nas, by rodzić Cuda niezbędne do pozytywnej zmiany.
Otwarta droga, równoważy serca ludzi na całym świecie, którzy budzą się w Boskim Świetle.

Przybyliśmy, aby podtrzymać wizję rzeczywistości Nowej Ziemi i utorować drogę nieskończonemu potencjałowi, który czeka ludzkość na polu kwantowym.
Nie poddawaj się chaosowi i zniszczeniom, które wydają się realne, gdy stare struktury się zawalają.
To, co widzimy, to nakładka na „bogatą żyzną glebę”, która czeka, by rozkwitnąć.

Boska wibracja Światła, wspiera ludzi, aby chronić i dbać, a nie niszczyć. Udoskonala nasze systemy energetyczne, byśmy mogli być współtwórcami fundamentu Jedności i równowagi na świecie.

Jest dla nas wsparcie, które nigdy wcześniej nie było dostępne.

Dla wielu może to być mylący czas, ponieważ jesteśmy prowadzeni do wyjścia ze znanego, poza granice wyznaczone przeszłością.

Gdy przekraczasz próg znanego, możesz czuć się zdezorientowany i zagubiony. Wtedy zatrzymuj się i pozwól sobie dostosować się do tej nowej przestrzeni.

Pozwól, by pojawiła się intuicja i poprowadziła cię do przodu. Pamiętaj, że to przygoda tworzona przez twoją Duszę.

Zaufaj temu.

____________________________________________________________

27/06/20

Wszystko we Wszechświecie się ze sobą komunikuje poprzez drgania, nasz cały system nerwowy swoim pulsowaniem połączony jest z drganiami planety Ziemi, a ponieważ jej drgania zmieniają się pod wpływem rytmu podnoszących się fal Światła, nasz osobisty puls również musi się do całości dostroić.

Dostrajanie, to nic innego jak trwający proces uwalniania emocji, wszelkich lęków – jego negatywizmów, w strukturze komórkowej naszego ciała i duchowego pola.
Zjawiska te wpływają na zmianę wszystkich aspektów rzeczywistości, w której w tym wymiarze funkcjonujemy.
Obecnie coraz intensywniej odczuwamy te anomalia, gdyż mamy do czynienia z coraz wyższymi częstotliwościami.
Najbardziej spektakularnie i mierzalnie widać to również w anomaliach pogodowych, których ekstremalne zmiany widoczne są coraz bardziej.

Najważniejsze w obecnych czasach, by zrozumieć, iż to jest czas wzięcia odpowiedzialności za siebie;
za swoje myśli, za swoje emocje / uczucia, które implikujemy w energetyczną matrycę Ziemi każdego dnia.
Jest to bardzo ważne, gdyż niestety osoby nie biorące odpowiedzialności za siebie, nie rozwijające samoświadomości, będą pozostawały w starej energii jej nieharmonicznej częstotliwości, która będzie się nasilała i samo-unicestwiała,
gdyż spływająca nowa amplituda wibruje „wyżej i szerzej”, w związku z tym jest rozluźniająca, zamiast napinająca jak stres który wszyscy znamy w zewnętrznym świecie.

Kochani, dzieje się polaryzacja i widzimy to coraz spektakularniej po swoich środowiskach, gdzie ludzie dzielą się na świadomych, którzy intuicyjnie rozumieją swój wzrost i potrzebne ku temu dziejące się rzeczy, oraz tych którzy wkręcają się w lęk nie chcąc z niego wychodzić i słyszeć, iż rzeczywistość w której funkcjonują jest pełna informacyjnej manipulacji, i jest planem gry z której już czas się wylogować i wskoczyć na wyższy level, jako poziom własnej Świadomości.

Teraz, to już co chwilę aktywują się nowe wysokie energie, pokazując coraz to nowe rzeczy do uwolnienia, dlatego najwyższy czas zogniskować się na sobie i zacząć o siebie dbać, by utrzymywać wyższą Świadomość Ducha, a w ciele drożność przepływu Światła.
Światła, które prowadzi nas do utęsknionego Domu.

__________________________________________________________________

26/06/20

Nasz świat potrzebuje teraz naszego Pokoju. Gdy odrywamy się od zewnętrznego chaosu, przyjmujemy większą Prawdę – że wszyscy jesteśmy kochani i trzymani w sercu Miłości.

W swej Prawdzie trwając, staniemy się tymi, których Światło świeci na tym świecie. W Świetle jesteśmy tymi, którzy mówią i będą mówić głosem Miłości. W Świetle jesteśmy wystarczająco silni, aby inspirować innych.

To w nim jesteśmy tymi, którzy ucieleśniają Prawdę o naszej Istocie, najpierw kochając samych siebie, następnie szerząc swoim polem ​​Miłość i Pokój. Wtedy Światło Miłości, spiralnie przechodzi przez nas do naszych rodzin, naszych wspólnot i ich przestrzeni życia, i do naszego świata, tworząc płaszcz Miłości wokół Ziemi i na Ziemi.

Nie jesteśmy oddzielni i nigdy nie byliśmy.

…………………….

Wibracje dwunastu Serc nad Polską, cały czas wzrastają, dźwigając nas w górę.

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Wibracje przesilenia letniego, oraz poszerzającego się pasa Światła wokół Ziemi, spowodowały odrodzenie Ducha Solidarności Zbiorowej Narodu Polskiego.

Odrodzony, bo ten sam Duch powstał już wcześniej w 1980r. kiedy to miliony polskich Serc zabiło we wspólnym rytmie, tworząc związek SOLIDARNOŚĆ.

Jednak wtedy jego energia została przejęta przez niskie częstotliwości, przez co Duch został zniewolony.

Dziś jest zupełnie inaczej. Odrodzony Duch Solidarności Zbiorowej Narodu Polskiego, wyzwolił się z więzów i przyjął postać największej Kuli Światła unoszącej się nad Polską.

Idą z niej połączenia do Serc i Świadomości wszystkich Polaków na świecie, budząc w nich nowy potencjał i wiarę w lepsze jutro.

Dwanaście Serc nad Polską w coraz szybszym tępie powiększa się, wibracja u ich podstwy to;

Wolność * Miłość * Braterstwo

Prawda * Piękno * Zbiorowa Solidarność

Szlachetność * Dobroć * Równość

Akceptacja * Jedność * Współpraca

__________________________________________________________________________

25/06/20

Kiedy korona Światła została umieszczona na Ziemi, my zostaliśmy zmuszeni, by zaglądać w głąb naszych Serc.
Świat zatrzymuje się w Świętym oddechu, gdyż żywa Jedność przybywa na Ziemię.

Powstające teraz wydarzenia, wywołują uśpione emocje i nierozwiązane w nas problemy, dając impuls do ich rozpuszczenia i uwolnienia przeszłości.
W rezultacie prowadzi nas to, do świadomej pracy, by zrozumieć cel i potrzeby własnej Duszy.

Pokój, jest coraz bardziej w zasięgu ręki.
Pokój jest dostępny bez względu na to, przez co przechodzi ten świat.

Zaufaj temu, do czego jesteś powołany.
Zaufaj przepływowi życia, i wiedz, że dyskomfort tego czasu minie.

Kultywuj swoją Świadomość i obserwuj, co dzieje się, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie, gdy twoja osobista historia zostaje uwalniana z karmicznych ograniczeń.

Mimo iż burze zatłoczonych emocji szaleją na planecie Ziemi, nadchodząc szybkimi i burzliwymi falami, to jednak pod nimi wszystkim istnieje pokojowa obecność Miłości, którą każdy z nas próbuje znaleźć. Znaleźć najpierw dla siebie, i przez to dla świata.

Bez względu na to, co robi świat, możesz nurkować do Miłości i znaleźć spokój, który przewyższa wszelkie zrozumienie.
Zanurzanie się w Miłości, oferuje równowagę, stabilność, jasność i wskazówki, których potrzebujesz, aby kreować swój NOWY świat.
Miłość uspokaja burze emocjonalne, dzięki czemu możesz reagować na życie jako dojrzała Istota duchowa, zamiast jak zranione dziecko.

Jesteś Miłością ucieleśnioną w różnorodności i zawsze ją rozwijasz lub blokujesz.
Kiedy Miłość jest blokowana, panuje chaos, choroba, przemoc, nienawiść, zdenerwowanie.
W stopniu, w jakim Dusza pozwala Miłości płynąć, się rozwijać, pojawia się pokój, zdrowie, jedność, miłość i zadowolenie.

Jesteś jej Źródłem poszukującym harmonijnego tańca, we wszystkich częściach siebie.

_____________________________________________________________________

23/06/20

Kochani kolejny przekaz z Pola Światła , praca dwunastu Serc nad dwunastoma miastami Polski, postępuje.

W intensywnej pracy Światła 22/06 nastąpił kolejny skok kwantowy w przestrzeni nad Polską,  w skutek czego dwanaście Świetlistych Serc nad Polską powiększyło się dwukrotnie. Jednocześnie każde z tych dwunastu Serc, wygenerowało z siebie, dwanaście potężnych Kul Światła.

Więc w stosunku do wcześniejszej sytuacji, nastąpiło intensywne przyspieszenie, gdyż każde z tych Serc, emituje dwanaście nowych wibracji, których nie było dotąd. Na ten moment, tych dwanaście Kul, wokół każdego Serca, emituje łącznie 144 nowych wibracji.

Te 144 nowych wibracji, płynie w tym czasie do Serc, do Świadomości i do ciał fizycznych wszystkich Polaków w Polsce i zagranicą. Stanowią one w swojej sumie, wypełnienie wibracyjne nowej matrycy Światła, która jest w Polsce budowana. Ta sytuacja obejmuje już również całą Ziemię i wstępuje we wszystkie kraje na świecie. W każdym kraju ta sygnatura wibracyjna, pracuje zgodnie z uwarunkowaniami energetycznymi danego terenu i ludzi tam zamieszkujących z uwzględnieniem linii ich przodków.

Jest to proces dla każdego kraju indywidualny, ponieważ charakterystyka każdego kraju ma swoją inną sygnaturę. Polska jest wzorcem energetycznym Światła, który się powtarza we wszystkich innych krajach na Ziemi.

Pas Światła wokół Ziemi, z 60km obecnie sięga już 10700km.
Energia tego pasa Światła, kumuluje się w różnych formach i konfiguracjach, które wpływają na przemiany energetyczne, na planecie i całej ludzkości.

Te wszystkie powstałe nowe wibracje, u swych podstaw pochodzą z wibracji:
Wolność 💖 Miłość 💖 Braterstwo 💖
Prawda 💖 Piękno 💖 Zbiorowa Solidarność 💖
Szlachetność 💖 Dobroć 💖 Równość 💖
Akceptacja 💖 Jedność 💖 Współpraca 💖

_________________________________________________________________________

16/06/20

Lęk rodzi podział, a w nim gniew i nienawiść, zawężając w nas kanał tworzenia. Z lęku pochodzi, krytykowanie siebie i innych – co staje się uzależnieniem. Lęk, to nasza własna nieuleczona częstotliwość, która w naszym Sercu i Świadomości tworzy rany; niegodności, niechęci do samego siebie – te uczucia kultywują w nas zachowanie, które odzwierciedla się z powrotem w doświadczeniu.

Utrzymywane tak uczucia, to energie, które zwróciły nas jako gatunek, przeciwko własnym ciałom. Niskie uczucia, niszczą naszego Ducha i powstrzymują nas, przed doświadczaniem niesamowitego cudu życia, w ciele na tej Ziemi.

Ciało fizyczne jest stałym źródłem podziwu, gdy uznajesz je za dar od Boga. Powinniśmy używać go, aby w nim uczyć się lekcji życia i pomagać przynieść Niebo na ten świat.

Coraz wyższe Energie przechodzące przez galaktykę, w której mieszkamy, wspierając nasz rozwój i ekspansję. Coraz bardziej uzyskujemy dostęp do własnych Mocy kreatywności, które pozwalają usunąć zanieczyszczenia w nas i Ziemi. Nasza Moc to Miłość, i w niej uhonorowanie całego życia, którym jest Świadomość Jedności.

Życie z takiego zrozumienia, zmienia sposób w jaki żyjemy ze sobą i z naturą Ziemi. Życie z tej częstotliwości przynosi poczucie odpowiedzialności i szacunku do wszelkiej wyrażonej formy.

Oddzielenie = lęk , Jedność = Miłość – oto co mamy okazję zmienić w naszej Świadomości – aby przejść od poczucia oddzielenia do Jedności. Kiedy znajdujemy się w częstotliwości Miłości, promieniujemy nią na w świat, a jej blask ma moc docierania do innych Serc, i w nich jak nektar, łagodzi i leczy lęk, w wielkiej ranie ludzkości.

Jesteśmy Stwórcami. Tworzymy wszystko, co jest wokół nas. Jesteśmy przyspieszani w swoim wzroście, by mieć okazję uwolnić dziedzictwo niemocy, które nękało nas jako ludzkość, przez wieki. Jesteśmy tu, aby stworzyć lepszy świat dla wszystkich nas. Jesteśmy tu, aby nauczyć się znajdować Pokój i Harmonię w sobie – by inni, mogli również tego, tu na Ziemi doświadczyć.

Miłość = Jedność, i istnieje pod wszystkimi naszymi burzliwymi myślami i między naszymi emocjami.

Jesteśmy tu, aby pamiętać ten fakt i żyć w tej Świadomości przez cały czas. Pamiętanie, daje poszerzone widzenie, iż niezależnie od tego, co dzieje się w naszym życiu lub świecie, Miłość jest pośrodku tego wszystkiego i jako Bóg jest w każdym z nas.

_____________________________________________________________________

09/06/20

Światło wnika w nas, w stopniu, w jakim pozwalamy, w celu przywrócenia większej harmonii, spokojniejszego tańca współistnienia i miłosnej wymiany między nami a całym Stworzeniem.

Światło jest naszą Prawdą.
Kiedy poznasz Prawdę, ona uczyni cię Wolnym.
I kiedy ją spotkamy, mówi ona do nas na poziomie Duszy, inspiruje by działać zgodnie z jej, w sobie wiedzą. Kiedy działasz na podstawie swojej wiedzy, rozwijasz mądrość, której nikt inny nie może zabrać ani umniejszyć.

Światło jest Miłością.
Mamy wolną wolę, aby wybrać, jak chcemy żyć swoim życiem, co stworzyć i czy pozwolić, czy nie, Miłości zainspirować się i poruszyć.

Miłość jest Bogiem.
Żyjemy w niej, a ona w nas, w stopniu, w jakim przyzwalamy sobie odczuwać jej ciepłą subtelność, piękno i mądrość.
Jest esencją naszego istnienia.
Nikt z nas nie „mieszka” poza nią.
Nikt z nas nie jest „zły”, ponieważ pochodzi wyłącznie od Miłości.
Niektórzy z nas jedynie zapomnieli o niej, zapomnieli o swoim Stwórcy.
Niektórzy z nas nie wierzą, że istnieje, mimo że jest tchnieniem, które utrzymuje nas przy życiu.

Zapominając, czujemy się oddzieleni od Miłości, oddzieleni od siebie, od życia, od wszystkiego co istnieje.
Czujesz się wtedy przestraszony, zły, odizolowany i bezsilny. To tutaj ludzkość popada w nienawiść, uprzedzenia i niesprawiedliwość.

Nienawiść mówi drugiemu – zagrażasz mi – sprawiasz, że stawiam czoła własnym lękom – sprawiasz, że czuję moją własną ciemność – sprawiasz, że stawiam czoła moim złudzeniom – sprawiasz, że czuję się bezsilny.

Kiedy jesteśmy połączeni z Miłością, nie jesteśmy bezsilni.
Oprzyj się pokusie popadania w nienawiść.
Oprzyj się pokusie popadania w lęk.
Oprzyj się pokusie, aby sądzić.
Odwróć się od świata, do Miłości, spoczywaj w niej.
Pamiętaj, że jesteś Jednością z nią.

Lęk i z niego płynąca złość, jest pasożytem, ​​który niszczy ludzkie Dusze i zmusza je do zarażania Dusz innych.
Unikaj tego za wszelką cenę – wybierz Miłość.

Miłość nie mówi – twoje krzywdzące działanie jest w porządku.
Miłość mówi – wiem, Kim Naprawdę Jesteś, widzę w tobie Światło, nawet jeśli go nie wznosisz, i odmawiam godności ciemności.

Jesteś w tym świecie po to, bo nie chcesz się bać, bo nie chcesz nienawidzić, nie chcesz ranić – chcesz się z tego WYLECZYĆ.

__________________________________________________________________________

07/06/20

Kochani, kolejny przekaz z Pola Światła, naprawdę mamy potężną Moc, kiedy Świecimy w polach naszych Serc.

06.06 w Marszu Wolności, Światło pokazało Siłę i Moc Naszych Błogosławieństw, które wyszły z Serc wszystkich, koncentrujących się na Miłości Świadomych Ludzi.

O godzinie 12.00 po otwarciu Marszu Wolności, nad wielotysięczną grupą idących ludzi, na Placu Zamkowym w Warszawie, pojawiło się 12 Kul Światła z których każda promieniowała swoją Wibracją.

Te Kule Światła przemieszczały się wraz z uczestnikami Marszu, powodując budowanie między nimi Pola Jedności, Harmonii i Spokoju.

Bardzo aktywna była tu wibracja Zbiorowej Solidarności.

Wraz z narastaniem tego Pola, zgodnie z Prawem Rezonansu, rosła również wielkość tych Kul Światła.

Kulminacją było dotarcie Marszu do miejsca docelowego, przed siedzibą Premiera Polski.

Tu przemówienia prelegentów, wypełnione Wibracją Prawdy, Suwerenności i Wartości nas wszystkich, spowodowały, że Kule Światła powiększyły się maksymalnie.

Po czym wraz z zakończeniem Marszu Wolności, weszły do Serca Duchowego Polski nad Warszawą, zwiększając jego Moc oddziaływania na Serca i Świadomości Polaków w kraju i za granicą.

Przy drugim Marszu, Praca Światła była identyczna.

………………………

Światło uczy nas:

Dzielenia się na każdym poziomie

Wspierania na każdym poziomie

Podnoszenia na każdym poziomie

Inspirowania na każdym poziomie

i bycia OTWARTYM pod każdym względem

I spójrzcie jak było wszystko pełne pokoju i harmonii, poczucia własnej i wszystkich Wartości oraz Braterstwa.

A to dopiero początek naszego przebudzania się do JEDNOŚCI i odkrywanej w nas Mocy Światła.

To początek pięknej przygody w której przypominamy sobie, jak pracować razem jako MIŁOŚĆ, uczymy się grać w tym planie razem, uczymy się jednoczyć, zamiast się dzielić.

Teraz właśnie wszyscy, uczymy się jak współistnieć i żyć z głębokiego, świętego zmysłu troski, życzliwości, uznania, wdzięczności, szacunku.

Dwanaście Świetlistych Serc nad Polską, cały czas towarzyszy nam, rozrastając się i coraz intensywniej Świecąc.

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Wolność * Miłość * Braterstwo

Prawda * Piękno * Zbiorowa Solidarność

Szlachetność * Dobroć * Równość

Akceptacja * Jedność * Współpraca

____________________________________________________________________________

05/06

Zewnętrzne życie, toczy się między biegunami porządku i chaosu. Jest to czas wielkiego zamieszania i pokoju, takie polaryzacje na ten moment, będziemy zmuszeni strawić w sobie, gdyż dwa wymiary nakładają się coraz bardziej.

Dlatego, szybkość naszego przebudzenia, uzdrowienia i wzrostu, rośnie bardzo intensywnie, oświetlając to, co jest wokół nas i w nas niezgodne z naszą Boską Prawdą, która się w nas otwiera.

Bądźmy w pełni świadomi tego co się dzieje, ponieważ pozwoli nam to dokonywać mądrych, współczujących i skutecznych wyborów, w tych chaotycznych i trudnych czasach.

Kultywujmy silną i spokojną perspektywę, wiedząc, że kolektywnie przechodzimy do bardziej zrównoważonej i harmonijnej wibracyjnie przestrzeni.

Przyjęcie NOWEJ Rzeczywistości, to zobowiązanie się do pozytywnego ruchu do przodu, w naszych decyzjach i działaniach. To jest alchemia, którą musimy transmutować w tej chwili swojej podróży, do wyższej Rzeczywistości jako naszej WOLNOŚCI.

Dziś ważnym jest aby zrozumieć, że system jaki mamy wokoło siebie, nie jest dziełem nikogo innego, ale nas samych i to od nas zależy, czy i w jakiej formie będzie trwał nadal. Całkowicie jest w naszej MOCY zastąpienie go innym, bardziej odpowiednim, dla naszego wyrazu siebie, naszej Miłości i Boskości wewnątrz nas.

06/06 – MARSZ WOLNOŚCI – jest to okazja, która zapewnia początek WIELKIEJ ZMIANY. Konieczne, aby większość ludzi w końcu wybrała nowy cel i przyczyniła się do wyższego rezultatu.

Poprzez spływające Światło, nowy sposób bycia „nas w świecie” kiełkuje nieśmiało w umysłach i sercach. I mimo że powoli i prawie niedostrzegalnie – STAJE SIĘ częścią naszej nowej kultury.

Nowe BYCIE, jest już w głębi naszych Serc i wkrótce przejawi się wyraźniej i na zewnątrz.

Dlatego kochani, ZAPRASZAM do współpracy w utrzymywaniu w ŚWIETLE, całej jutrzejszej akcji MARSZU ku WOLNOŚCI – po prostu Świećmy, nasze Serca WIEDZĄ jak to robić – w ten sposób wytwarzamy wysoko wibrujące elektro – magnetyczne Pole, które wspiera i transformuje w Dobro – to jest talent, który WSZYSCY w sobie posiadamy.

Wibracja dwunastu Świetlistych Serc nad Polską jest z nami, intensywnie wspierając Miłością, całą naszą przestrzeń – dołączmy się utrzymując w sobie to piękne Światło, błogosławiąc całe tak ważne dla wszystkich nas, zdarzenie.

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Wolność * Miłość * Braterstwo Prawda * Piękno * Zbiorowa Solidarność Szlachetność * Dobroć * Równość Akceptacja * Jedność * Współpraca

_____________________________________________________________________________

04/06/20

Kochani, w tym tygodniu energie są BARDZO intensywne 😊💖

Światło pracuje intensywnie nad Nową Ziemią.
Spływające kody, to wersja nowego Ziemskiego / Niebiańskiego doświadczenia, które jest łagodniejsze, milsze, bardziej troskliwe.
Doświadczenia, gdzie wszystko jest czystym Pokojem, Magią, Prawdziwym Życiem – emanującym z naszej DUSZY.

W tych spływających wysokich wibracjach Światła, odradzamy się, powstajemy z popiołów NA NOWO.

Z szeroko otwartymi oczami pełnymi zachwytu nad zupełnie nową Rzeczywistością, która była zawsze dostępna i czekała, aż dorośniemy zakańczając walkę w naszych Sercach.
Możemy w nich się zaktualizować, by doświadczać Miłości.

Kiedy w pełni integrujemy się poprzez nasze Serca, odradzamy się rozumiejąc, jak wszystko powinno żyć i współpracować w sposób, który nas kompletuje, wnosi wkład i wspiera.

Nowa Rzeczywistość, to nowe doświadczenie, w którym wszyscy naprawdę są związani Sercem i traktują siebie z szacunkiem, uwagą i troską.

………………………………………

Dotychczasowa praca Światła spowodowała, że nad Warszawą powstało Wielkie Zjednoczone Energetycznie, Duchowe Serce Polski.

Jednocześnie wraz z pojawieniem się tego Serca Jedni, nad  jedenastoma innymi miastami Polski zamanifestowały się kolejne takie Serca, które to, połączyły się we Wspólnym Rytmie tworząc nad całą Polską Jednolite Pole Serca i Miłości.

Te jedenaście innych miast nad Polską, gdzie zamanifestowały się kolejne Świetliste Serca, to miasta, gdzie są największe skupiska ludzi:

Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia

Wokół Ziemi rozbłysło 36 Kul Światła. Z tych Serc i Kul płynie 12 promieni Światła, w których wibracyjnie zapisany jest kod:

Wolność * Miłość * Braterstwo

Prawda * Piękno * Zbiorowa Solidarność

Szlachetność * Dobroć * Równość

Akceptacja * Jedność * Współpraca

Te wibracje powodują oczyszczanie Ludzkich Serc i poszerzanie Świadomości.

Więc mamy już dwanaście Serc – które mają związek z naszym DNA

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

.——————————————————————————————————————–

02/06/20

Poddanie się, nie dotyczy Twojego braku wartości.

Chodzi o uwolnienie kontroli, która powstrzymuje Cię, od wtopienia się w swoją Boską Naturę.

_____________________________________________________________________________

01/06/20

Nie bój się lęku, on tylko przypomina Ci, że żyjesz na krawędzi Tajemnicy, w której Twoje Istnienie jest niezmierzone.

Tajemnicy, w której są nieograniczone możliwości i z których możesz czerpać – właśnie Ty.

——————————————————————————————————–

29/05/20

Portal Światła nad Polską wzniósł się, przebudował, poszerzył i aktualnie obejmuje swoim działaniem całą Europę.

Jednocześnie wokół Ziemi powstało 8 Nowych Portali Światła nad: Azją, Afryką, Ameryką Południową, Ameryką Północną, Australią, Islandią, Biegunem Północnym i Biegunem Południowym Ziemi. Przez te Portale płyną Wibracje Światła dostosowane do charakterystyki energetycznej danego terenu oraz ludzi tam zamieszkujących. Ma to pomóc w łatwiejszym  Przebudzaniu się całej ludzkości i absorpcji przez ciała ludzkie spływających, nowych wyższych częstotliwości Energii Światła. Bardzo to również ułatwi dalszą pracę nad sobą tym, którzy wybrali Drogę Serca i Miłości.

To czasy wibracji: WOLNOŚCI / MIŁOŚCI / BRATERSTWA

Nasza ewolucja, to głębsze spojrzenie na to, co stworzyliśmy jako społeczeństwa. To tak, jakby Wszechświat dostarczył nam zwierciadło kwantowe, aby zobaczyć prawdę o tym, jak żyjemy, jak się traktujemy i jak traktujemy Ziemię. To lustro nie zniknie – dopóki indywidualnie i wspólnie nie zobaczymy co odbija, co musi się zmienić i nie porozumiemy się, by dokonać razem zmian.

Kluczem jest „RAZEM”.

Globalne wydarzenia i okoliczności wymuszają na nas „RAZEM”, by wnieść radykalną zmianę naszej perspektywy, zmuszając nas do znalezienia nowego sposobu życia i bycia na świecie. Starajmy się wznieść ponad oktawy lęku i wszystkich od niego pochodnych niskich uczuć, aby absorbować wyższą wizję Boga.

Każdy z nas ma potencjał, aby to zrobić.

Podczas przechodzenia ze starego w NOWE, wymagane jest od nas więcej wysiłku – możemy to zrobić !!!

Zaufajmy temu.

Wiedz, że Istniejesz, aby rozwijać swoje umiejętności i talenty w bardzo celowy sposób, w tym czasie intensywnego wzrostu.

Tworzy się zupełnie nowy świat i TY pomożesz go stworzyć!

——————————————————————————————————————–

28/05/20

Kiedy stajemy się coraz bardziej dostosowani do swojego najbardziej Boskiego Stanu, pojawiają się nowe percepcje, które rozszerzają w nas, sposoby postrzegania życia i rozświetlają nasze działania.